О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1458
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2005 года № 1216. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 745
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1458 "Об утверждении Правил охоты на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст. 681) следующее дополнение:
в Правилах охоты на территории Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
пункт 24 дополнить подпунктом 31) следующего содержания:
"31) с использованием ловчих птиц, завезенных из других стран.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1458 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 желтоқсандағы N 1216 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 745 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының аумағында аң аулау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1458  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 51, 681-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында аң аулау ережесінде:
24-тармақтың 30) тармақшасындағы "жолдамасынсыз" деген сөзден кейін ";" қойылып, мынадай мазмұндағы 31) тармақшамен толықтырылсын:
"31) басқа елдерден әкелінген қыран құстарды пайдалана отырып".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі