О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года № 537
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года № 1249. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 676
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 676 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года N 537 "О порядке определения черты бедности" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 18, ст. 198) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Агентству Республики Казахстан по статистике, Министерствам труда и социальной защиты населения, здравоохранения, образования и науки разработать и   утвердить Правила расчета величины прожиточного минимума.";
2) в Правилах определения черты бедности, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 после слов "прожиточного минимума" дополнить словами "исходя из принципа поэтапного повышения до величины прожиточного минимума";
в пункте 3 цифры "30" заменить цифрами "40".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі N 537 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 желтоқсандағы N 1249 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 676 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 676 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кедейлік шегін анықтаудың тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі N 537 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 18, 198-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі, Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау, Денсаулық сақтау, Білім және ғылым министрліктері Ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасын есептеу ережесін әзірлесін және бекітсін.";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Кедейлік шегін анықтаудың тәртібінде:
2-тармақ "Кедейліктің шегі" деген сөздерден кейін "ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасына дейін кезең-кезеңмен арттыру қағидатын негізге ала отырып," деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақтағы "30" деген сандар "40" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі