О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года N 1280. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года N 45.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 648) следующие дополнения и изменение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
1) в классификации поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 06 "Налоги на международную торговлю и внешние операции":
в подклассе 1 "Таможенные платежи":
по специфике 04 "Таможенные пошлины на ввозимые товары, взимаемые с физических лиц, в результате введения единой ставки таможенной пошлины":
в графе "Дата окончания действия" дополнить цифрами "01.01.06";
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в классе 04 "Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан":
в подклассе 1 "Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан":
по спецификам 02 "Поступление изъятых доходов, полученных от безлицензионной деятельности, в отношении которой установлен лицензионный порядок, за исключением доходов, полученных от деятельности казино, тотализаторов и игорного бизнеса" и 15 "Поступление от банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, сумм штрафов за неисполнение обязанностей, установленных налоговым законодательством":
в графе "Дата окончания действия" дополнить цифрами "01.01.06";
2) функциональную классификацию расходов бюджета изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
3) в экономической классификации расходов бюджета:
в категории 1 "Текущие затраты":
в классе 1 "Затраты на товары и услуги":
в подклассе 140 "Приобретение услуг и работ" дополнить спецификой следующего содержания:
"148 Оплата услуг в рамках государственного социального заказа".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 1280 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 50, 648-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
1) бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
1 "Салықтық түсімдер" санатында:
06 "Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын салықтар" сыныбында:
1 "Кеден төлемдері" ішкі сыныбында:
04 "Кеден бажының бірыңғай ставкасын енгізу нәтижесінде жеке тұлғалардан өндіріп алынатын әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары" ерекшелігінде:
"Қолданылуы аяқталатын күн" деген баған "01.01.06" деген сандармен толықтырылсын;
2 "Салықтық емес түсімдер" санатында:
04 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" сыныбында:
1 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" ішкі сыныбында:
02 "Казино, тотализаторлар және ойын бизнесі қызметінен алынған кірістерді қоспағанда, оған қатысты лицензиялық тәртіп белгіленген лицензиясыз қызметтен түскен кірістерді алудан түсім" және 15 "Банктік операциялардың жеке түрлерін жүзеге асыратын банктер мен ұйымдардан, салық  заңнамасында  белгіленген міндеттемелерді орындамағаны үшін ұсталатын айыппұлдар сомасынан түсетін түсімдер" ерекшеліктері бойынша:
"Қолданылуы аяқталатын күн" деген баған "01.01.06" деген сандармен толықтырылсын;
2) бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
3) бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасында:
1 "Ағымдағы шығындар" санатында:
1 "Тауарлар мен қызметтерге арналған шығындар" сыныбында:
140 "Қызметтер мен жұмыстарды сатып алу" ішкі сыныбы мынадай мазмұндағы 148-ерекшелікпен толықтырылсын:
"148 Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде қызметтерге ақы төлеу".

112          Дети-инвалиды до 16 лет
113          Многодетные матери, награжденные подвесками
"Алтын алка", "Кумис алка" или получившие
ранее звание "Мать-героиня" и награжденные
орденом "Материнская слава"
114          Многодетные семьи, имеющие четырех и более
совместно проживающих несовершеннолетних детей
115          Жертвы политических репрессий, имеющие
инвалидность или являющиеся пенсионерами
116          Лица, которым назначены пенсии за особые
заслуги перед Республикой Казахстан
006              Государственные специальные пособия лицам,
работавшим на подземных и открытых горных
работах, на работах с особо вредными и особо
тяжелыми условиями труда
016              Возмещение за вред, причиненный жизни
и здоровью, возложенное судом на государство,
в случае прекращения деятельности
юридического лица
019              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на строительство и реконструкцию объектов
социального обеспечения
256                Департамент (Управление) координации
занятости и социальных программ области
002              Социальное обеспечение престарелых и инвалидов
общего типа
100          Дома-интернаты для умственно-отсталых детей
101          Дома-интернаты для престарелых и инвалидов
общего типа
102          Психоневрологические интернаты
103          Центр реабилитации и адаптации детей-инвалидов
104          Учреждения, осуществляющие реабилитацию
инвалидов
261                Департамент (Управление) образования области
015              Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей
100          Детские дома
101          Государственная поддержка по содержанию
детей-сирот и детей, оставшихся без попечения
родителей, в детских домах семейного типа
и приемных семьях
102          Приют для несовершеннолетних детей
103          Детские деревни семейного типа
104          Содержание ребенка (детей), переданного
патронатным воспитателям
271                Департамент (Управление) строительства
008              Развитие объектов социального обеспечения
011          Реализация программы за счет официальных
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
355                Департамент (Управление) занятости и
социальных программ города республиканского
значения, столицы
002              Социальное обеспечение престарелых и инвалидов
общего типа
100          Дома-интернаты для умственно-отсталых детей
101          Дома-интернаты для престарелых и инвалидов
общего типа
102          Психоневрологические интернаты
103          Центр реабилитации и адаптации детей-инвалидов
104          Учреждения, осуществляющие реабилитацию
инвалидов
360                Департамент (Управление) образования города
республиканского значения, столицы
016              Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей
100          Детские дома
101          Государственная поддержка по содержанию
детей-сирот и детей, оставшихся без попечения
родителей, в детских домах семейного типа и
приемных семьях
102          Приют для несовершеннолетних детей
103          Детские деревни семейного типа
104          Содержание ребенка (детей), переданного
патронатным воспитателям
373                Департамент (Управление) строительства города
республиканского значения, столицы
010              Развитие объектов социального обеспечения
011          Реализация программы за счет официальных
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
2                     Социальная помощь
123                Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
003              Оказание социальной помощи нуждающимся
гражданам  на дому
213                Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
005              Пособие на погребение
100          Пособие на погребение пенсионеров, участников
и инвалидов ВОВ
101          Пособие на погребение получателей
государственных социальных пособий
и государственных специальных пособий,
работавших на подземных и открытых горных
работах, на работах с особо вредными и особо
тяжелыми условиями труда
007              Государственные пособия семьям, имеющим детей
100          Единовременные государственные пособия
в связи с рождением ребенка
101          Государственные пособия по уходу за ребенком
до одного года
008              Единовременные государственные денежные
компенсации пострадавшим вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском испытательном
ядерном полигоне
100          Пенсионеры и получатели государственных
социальных пособий
101          Работающее и неработающее население,
проживающие и проживавшие в зонах
чрезвычайного и максимального радиационного
рисков с 1949 по 1990 годы
009              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы для выплаты
государственных пособий на детей до 18 лет
из малообеспеченных семей
010              Единовременная денежная компенсация
реабилитированным гражданам-жертвам массовых
политических репрессий
011              Единовременные выплаты родителям,
усыновителям, опекунам погибших, умерших
военнослужащих
020              Целевые текущие трансферты областному бюджету
Кызылординской области для оказания
государственной адресной социальной помощи
населению Аральского и Казалинского районов
021              Целевые текущие трансферты областному бюджету
Актюбинской области для оказания государственной
адресной социальной помощи населению Шалкарского
района
030              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение
нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими
средствами и предоставление услуг специалистами
жестового языка, индивидуальными помощниками
в соответствии с индивидуальной программой
реабилитации инвалида
032              Целевые текущие трансферты областному бюджету
Кызылординской области для оказания
жилищной помощи населению Аральского,
Казалинского и Кармакшинского районов,
города Байконыра
033              Целевые текущие трансферты областному бюджету
Актюбинской области для оказания жилищной
помощи населению Шалкарского района
225                Министерство образования и науки
Республики Казахстан
026              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение
специальных (коррекционных) организаций
образования специальными техническими
и компенсаторными средствами
256                Департамент (Управление) координации
занятости и социальных программ области
003              Социальная поддержка инвалидов
101          Дополнительные виды социальной помощи
нуждающимся инвалидам
102          Льготы по санаторно-курортному лечению
103          Обеспечение техническими и иными средствами
105          Реабилитация инвалидов и ветеранов
106          Предоставление медицинских услуг
по протезированию и обеспечение протезно-
ортопедическими изделиями
005              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на
материальное обеспечение детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся на дому
006              Целевые текущие трансферты бюджетам Аральского,
Казалинского и Кармакшинского районов,
города Байконыр Кызылординской области
для оказания жилищной помощи населению
007              Целевые текущие трансферты бюджету Шалкарского
района Актюбинской области для оказания
жилищной помощи населению
009              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на компенсацию
повышения тарифа абонентской платы за телефон
социально-защищаемым гражданам, являющимся
абонентами городских сетей телекоммуникаций
013              Целевые текущие трансферты бюджетам Аральского
и Казалинского районов Кызылординской области
для оказания государственной адресной
социальной помощи населению
014              Целевые текущие трансферты бюджету Шалкарского
района Актюбинской области для оказания
государственной адресной
социальной помощи населению
015              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) для выплаты
государственных пособий на детей до 18 лет
из малообеспеченных семей
016              Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на обеспечение
нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими
средствами и предоставление услуг специалистами
жестового языка, индивидуальными помощниками
в соответствии с индивидуальной программой
реабилитации инвалида
355                Департамент (Управление) занятости и
социальных программ города республиканского
значения, столицы
003              Программа занятости
100          Общественные работы
101          Профессиональная подготовка и переподготовка
безработных
102          Дополнительные меры по социальной защите
граждан в сфере занятости населения
004              Оказание ритуальных услуг по захоронению
умерших Героев Советского Союза,
"Халық Қаhарманы", Героев Социалистического
труда, награжденных Орденом Славы трех
степеней и орденом "Отан" из числа участников
и инвалидов войны
005              Оказание социальной помощи специалистам
здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива
006              Государственная адресная социальная помощь
007              Жилищная помощь
011          Реализация программы за счет официальных
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
008              Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных
представительных органов
009              Социальная поддержка инвалидов
101          Дополнительные виды социальной помощи
нуждающимся инвалидам
102          Льготы по санаторно-курортному лечению
103          Обеспечение техническими и иными средствами
104          Материальное обеспечение детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся на дому
105          Реабилитация инвалидов и ветеранов
106          Предоставление медицинских услуг
по протезированию и обеспечение протезно-
ортопедическими изделиями
010              Социальная поддержка военнослужащих
внутренних войск и срочной службы
100          Льготы по проезду на всех видах общественного
транспорта - городского, пригородного и
местного сообщения (кроме такси)
011              Социальная поддержка граждан, награжденных
от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк",
удостоенных высокого звания "Халық Қаhарманы",
почетных званий республики
100          Льготы по проезду на всех видах общественного
транспорта - городского, пригородного и местных
сообщений (кроме такси)
101          Льготы по расходам на жилищно-коммунальные
услуги

112        16 жасқа дейінгі мүгедек балалар
113        "Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерiмен
марапатталған немесе бұрын "Батыр-ана"
атағын алған және "Ана даңқы" орденімен
марапатталған көп балалы аналар
114        Төрт немесе одан да көп бірге тұратын
кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы
отбасылар
115        Мүгедектігі бар немесе зейнеткер болып
табылатын жаппай саяси қуғын-сүргін
құрбандары
116        Қазақстан Республикасы алдында ерекше еңбек
сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған
тұлғалар
006            Жер астындағы және ашық тау-кен
жұмыстарында, еңбектің ерекше зиянды және
ерекше ауыр жағдайында жұмыс істеген
адамдарға мемлекеттік арнайы жәрдемақылар
016            Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған
жағдайда, сот мемлекетке жүктеген, адам
өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды
өтеу
019            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттiк әлеуметтiк
қамсыздандыру объектілерiн салуға және
қайта жаңартуға берілетiн нысаналы даму
трансферттерi
256                 Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестiру департаментi
(басқармасы)
002            Жалпы үлгiдегі мүгедектер мен қарттарды
әлеуметтiк қамтамасыз ету
100        Ақыл-есі кеміс балаларға арналған интернат
үйлерi
101        Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы
үлгiдегі интернат үйлерi
102        Психоневрологиялық интернаттар
103        Мүгедек балаларды сауықтыру және бейiмдеу
орталықтары
104        Мүгедектердi сауықтыруды жүзеге асыратын
мекемелер
261                 Облыстың бiлiм беру департаментi
(басқармасы)
015            Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
100        Балалар үйлерi
101        Жетiм балаларды және ата-аналарының
қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі
балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы
балаларды мемлекеттiк қолдау
102        Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103        Отбасы түрiндегi балалар ауылдары
104        Патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы
(балаларды) асырап бағу
271                 Облыстың құрылыс департаментi
(басқармасы)
008            Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерiн
дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергіліктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
355                 Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар департаментi (басқармасы)
002            Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды
әлеуметтік қамтамасыз ету
100        Ақыл-есі кеміс балаларға арналған интернат
үйлерi
101        Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы
үлгiдегі интернат үйлерi
102        Психоневрологиялық интернаттар
103        Мүгедек балаларды сауықтыру және бейiмдеу
орталықтары
104        Мүгедектердi сауықтыруды жүзеге асыратын
мекемелер
360                 Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың бiлiм беру департаменті
(басқармасы)
016            Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
100        Балалар үйлерi
101        Жетiм балаларды және ата-аналарының
қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі
балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы
балаларды мемлекеттiк қолдау
102        Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103        Отбасы түрiндегi балалар ауылдары
104        Патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы
(балаларды) асырап бағу
373                 Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Құрылыс департаментi
(басқармасы)
010            Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерiн
дамыту
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергіліктi бюджет қаражаты
есебiнен iске асыру
2                     Әлеуметтік көмек
123                 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкiмiнің аппараты
003            Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтік көмек
көрсету
213                 Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi
005            Жерлеуге берiлетін жәрдемақы
100        Зейнеткерлердi, ҰOC қатысушылары мен
мүгедектерiн жерлеуге берiлетін жәрдемақы
101        Жер астындағы және ашық тау-кен
жұмыстарында, ерекше зиянды және ерекше
ауыр еңбек жағдайларындағы жұмыстарда жұмыс
iстеген, мемлекеттік әлеуметтік
жәрдемақылар және мемлекеттiк арнайы
жәрдемақылар алушыларды жерлеуге берілетін
жәрдемақы
007            Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік
жәрдемақылар
100        Бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік
жәрдемақылар
101        Бір жасқа дейінгі баланы күту үшін
төленетін мемлекеттік жәрдемақылар
008            Семей ядролық полигонындағы ядролық
сынақтардың салдарынан зардап шеккендерге
төленетін біржолғы мемлекеттiк ақшалай
өтемақылар
100        Зейнеткерлер және әлеуметтік мемлекеттік
жәрдемақылар алушылар
101        1949-1990 жылдар аралығында төтенше және
ең жоғарғы радиациялық қауіп аймақтарында
тұратын және тұрған жұмыс істейтін және
жұмыс істемейтін халыққа
009            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне аз қамтылған
жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақы төлеуге ағымдағы
нысаналы трансферттер
010            Ақталған азаматтарға-жаппай саяси
қуғын-сүргін құрбандарына бiржолғы ақшалай
өтемақы
011            Қаза болған, қайтыс болған әскери
қызметшілердің ата-аналарына, асырап
алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы
төлемдер
020            Арал және Қазалы аудандарының халқына
атаулы әлеуметтiк мемлекеттік көмек
көрсетуге Қызылорда облыстық бюджетіне
берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
021            Шалқар ауданының халқына атаулы әлеуметтiк
мемлекеттік көмек көрсетуге Ақтөбе облыстық
бюджетіне берiлетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер
030            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мүгедектерді
оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен
қамтамасыз етуге, және ымдау тілі
мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет
көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
032            Қызылорда облысының облыстық бюджетіне
Арал, Қазалы және Қармақшы аудандарының,
Байқоңыр қаласының тұрғындарына тұрғын үй
көмегін көрсетуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
033            Ақтөбе облысының облыстық бюджетіне Шалқар
ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін
көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
225                 Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым
министрлігі
026            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне арнайы (түзету)
білім беру ұйымдарын арнаулы техникалық
және орнын толтыру құралдарымен қамтамасыз
етуге берілетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер
256                 Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестiру департаменті
(басқармасы)
003            Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
101        Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің
қосымша түрлері
102        Санаторлық-курорттық емделуге жеңілдіктер
103        Техникалық және өзге де құралдармен
қамтамасыз ету
105        Мүгедектер мен ардагерлердi оңалту
106        Протездеу жөнiнде медициналық қызметтер
көрсету және протездік-ортопедиялық
бұйымдарымен қамтамасыз ету
005            Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз етуге
аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттерiне ағымдағы нысаналы трансферттер
006            Қызылорда облысы Арал, Қазалы және Қармақшы
аудандарының, Байқоңыр қаласының
бюджеттеріне және Ақтөбе облысы Шалқар
ауданының бюджетіне тұрғындарға тұрғын үй
көмегін көрсету үшін берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
007            Ақтөбе облысы Шалқар ауданының бюджетіне
тұрғындарға тұрғын үй көмегін көрсету үшін
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
009            Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң
абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк
жағынан қорғалатын азаматтардың телефон
үшiн абоненттік төлем тарифiнiң көтерiлуiн
өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттерiне берiлетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
013            Халыққа мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
көрсетуге Қызылорда облысы Арал және Қазалы
аудандарының бюджеттерiне берілетiн
ағымдағы нысаналы трансферттер
014            Халыққа мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
көрсетуге Ақтөбе облысы Шалқар ауданының
бюджетiне берілетiн ағымдағы нысаналы
трансферттер
015            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18
жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы
трансферттер
016            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді
арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз
етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы
нысаналы трансферттер
355                 Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар департаменті (басқармасы)
003            Еңбекпен қамту бағдарламасы
100        Қоғамдық жұмыстар
101        Жұмыссыздарды кәсiптік даярлау және қайта
даярлау
102        Халықты жұмыспен қамту саласында
азаматтарды әлеуметтiк қорғау жөніндегi
қосымша шаралар
004            Қайтыс болған Совет Одағының Батырларын,
"Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек
ерлерін, Даңқ Орденiнiң үш дәрежесiмен және
"Отан" орденiмен марапатталған соғыс
ардагерлерi мен мүгедектерiн жерлеу
рәсiмдерi бойынша қызмет көрсету
005            Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек көрсету
006            Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
007            Тұрғын үй көмегі
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
008            Жергілiктi өкiлдi органдардың шешімі
бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына
әлеуметтік көмек
009            Мүгедектердi әлеуметтік қолдау
101        Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің
қосымша түрлері
102        Санаторлық-курорттық емделуге жеңiлдiктер
103        Техникалық және өзге де құралдармен
қамтамасыз ету
104        Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз ету
105        Мүгедектер мен ардагерлердi оңалту
106        Протездеу жөнiнде медициналық қызметтер
көрсету және протездік-ортопедиялық
бұйымдарымен қамтамасыз ету
010            Iшкi әскерлер мен мерзiмдi қызметтегі
әскери қызметшілердi әлеуметтік қолдау
100        Қалалық, қалааралық және жергілiктi
бағыттардағы қоғамдық көлiктiң барлық
түрлерiне (таксиден басқасына) жүруге
жеңiлдiктер
011            1999 жылдың 26 шілдесiнде "Отан", "Даңқ"
ордендерiмен наградталған, "Халық
Қаһарманы" жоғары атағын және республиканың
құрметті атақтарын алған азаматтарды
әлеуметтік қолдау
100        Қалалық, қалааралық және жергілiктi
бағыттардағы қоғамдық көлiктiң барлық
түрлерiне (таксиден басқасына) жүруге
жеңiлдiктер
101        Тұрғын үй-коммуналдық шығындар бойынша
жеңiлдiктер

012              Государственные пособия на детей до 18 лет
011          Реализация программы за счет официальных
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
015              Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными
гигиеническими средствами и предоставление
услуг специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в соответствии
с индивидуальной программой реабилитации
инвалида
011          Реализация программы за счет официальных
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
360                Департамент (Управление) образования города
республиканского значения, столицы
017              Социальная поддержка обучающихся и
воспитанников организаций образования очной
формы обучения
100          Льготный проезд на общественном транспорте
(кроме такси) по решению местных
представительных органов
451                Отдел занятости и социальных программ
района (города областного значения)
002              Программа занятости
100          Общественные работы
101          Профессиональная подготовка и переподготовка
безработных
102          Дополнительные меры по социальной защите
граждан в сфере занятости населения
003              Оказание ритуальных услуг по захоронению
умерших Героев Советского Союза,
"Халық Қаhарманы", Героев Социалистического
труда, награжденных Орденом Славы трех
степеней и орденом "Отан" из числа участников
и инвалидов войны
004              Оказание социальной помощи специалистам
здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива
005              Государственная адресная социальная помощь
011          Реализация программы за счет официальных
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет официальных
трансфертов из областного бюджета
006              Жилищная помощь
011          Реализация программы за счет официальных
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет официальных
трансфертов из областного бюджета
007              Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных
представительных органов
008              Социальная поддержка военнослужащих внутренних
войск и срочной службы
100          Льготы по проезду на всех видах общественного
транспорта - городского, пригородного и
местного сообщения (кроме такси)
009              Социальная поддержка граждан, награжденных
от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк",
удостоенных высокого звания "Халық Қаhарманы",
почетных званий республики
010              Материальное обеспечение детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся на дому
014              Оказание социальной помощи нуждающимся
гражданам на дому

012            18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
015            Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына
сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы
гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге,
және ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
360                 Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың білім беру департаменті
(басқармасы)
017            Білім беру ұйымдарының күндiзгi оқу
нысанының оқушылар мен тәрбиеленушілерін
әлеуметтік қолдау
100        Жергiлiкті өкілді органдар шешiмi бойынша
қоғамдық көлiктің барлық түрлерiне
(таксиден басқасына) жүруге жеңiлдіктер
451                 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмі
002            Еңбекпен қамту бағдарламасы
100        Қоғамдық жұмыстар
101        Жұмыссыздарды кәсiптік даярлау және қайта
даярлау
102        Халықты жұмыспен қамту саласында
азаматтарды әлеуметтiк қорғау жөніндегi
қосымша шаралар
003            Қайтыс болған Совет Одағының батырларын,
"Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек
ерлерiн, Даңқ Орденiнiң үш дәрежесiмен және
"Отан" орденiмен марапатталған соғыс
ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу
рәсiмдерi бойынша қызмет көрсету
004            Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,
бiлiм беру, әлеуметтік қамтамасыз ету,
мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек көрсету
005            Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
ресми трансферттер есебінен іске асыру
006            Тұрғын үй көмегі
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
ресми трансферттер есебінен іске асыру
007            Жергілiктi өкілетті органдардың шешiмі
бойынша азаматтардың жекелеген топтарына
әлеуметтiк көмек
008            Ішкі әcкepлep мен мерзімді қызметтегi
әскери қызметкерлердi әлеуметтік қолдау
100        Қалалық, қалааралық және жергілiктi
бағыттардағы қоғамдық көлiктiң барлық
түрлерiне (таксиден басқасына) жүруге
жеңiлдiктер
009            1999 жылдың 26 шілдесiнде "Отан", "Даңқ"
ордендерiмен марапатталған, "Халық
Қаһарманы" атағын және республиканың
құрметті атақтарын алған азаматтарды
әлеуметтік қолдау
010            Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз ету
014            Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек
көрсету