О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 269
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2005 года N 1287. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со  статьей 250 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 269 "Об утверждении Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном  Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и правил его формирования" следующие дополнения и изменение:
в Перечне импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном  Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), утвержденном указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 25-3, 25-4, 137-1, 139-2, 139-3 следующего содержания:
"25-3 Гидравлические турбины и водяные колеса,   8410 13 000 0
мощностью более 10 000 кВт
25-4 Части, включая регуляторы                   8410 90     ";
"137-1 Трансформаторы с жидким диэлектриком,     8504 21 000 0";
мощностью не более 650 кВА
"139-2 Трансформаторы прочие, для измерения
напряжения                                8504 31 310 0
139-3 Трансформаторы прочие                      8504 31 900 9";
строку, порядковый номер 138, изложить в следующей редакции:
"138 Трансформаторы с жидким диэлектриком,       8504 22 100 0";
мощностью более 650 кВА, но не более
1 600 кВА
в графе 3 строки, порядковый номер 159, слова "(кроме 8535 29 000 0)" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 269 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 желтоқсандағы N 1287 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінің (Салық кодексі)  250-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 269  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 25-3, 25-4, 137-1, 139-2, 139-3-жолдармен толықтырылсын:
"25-3  Қуаты 10 000 кВт-тан астам гидравликалық 8410 13 000 0
турбиналар мен су доңғалақтары
25-4   Реттеушілерді қоса алғанда, бөліктер     8410 90 ";
"137-1 Қуаты 650 кВА-дан аспайтын сұйық
диэлектригі бар трансформаторлар         8504 21 000 0";
"139-2 Кернеуді өлшеуге арналған өзге
трансформаторлар                         8504 31 310 0
139-3  Өзге де трансформаторлар                 8504 31 900 9";
реттік нөмірі 138-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"138   Қуаты 650 кВА-дан астам, бірақ 1600      8504 22 100 0";
кВА-дан аспайтын сұйық диэлектригі бар
трансформаторлар
реттік нөмірі 159-жолдың 3-бағанындағы "(8535 29 000 0-ден басқа)" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі