О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2005 года N 1292
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан
"О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан
"О труде в Республике Казахстан"
Статья 1. Внести в  Закон Республики Казахстан от 10 декабря 1999 г. "О труде в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 24, ст. 1068; 2001 г., N 23, ст. 309; 2003 г., N 18, ст. 142; 2004 г., N 24, ст. 149) следующие дополнения:
в статье 56:
пункт 1 после слов "непрерывного отдыха" дополнить словами ", а также иное время, предусмотренное настоящим Законом";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Первый день Курбан айта, отмечаемого по мусульманскому календарю, и Православное Рождество, отмечаемое 7 января, являются выходными днями.".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 желтоқсандағы N 1292 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгiзу туралы
1-бап . "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 10 желтоқсандағы  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1999 ж., N 24, 1068-құжат; 2001 ж., N 23, 309-құжат; 2003 ж., N 18, 142-құжат; 2004 ж., N 24, 149-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
56-бапта:
1-тармақ "демалыс уақыты" деген сөздерден кейiн ", сондай-ақ осы Заңда көзделген өзге уақыт" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Мұсылман күнтiзбесi бойынша атап өтілетiн Құрбан айттың бiрiншi күнi және 7 қаңтарда атап өтiлетiн Православное Рождество демалыс күндерi болып табылады.".
2-бап . Осы Заң алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi