О внесении изменений в постановление Правительства Респуолики Казахстан от 30 марта 2005 года N 281
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2005 года N 1293
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 281 "О распределении республиканской бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ)" на 2005 год" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
раздел "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" и строку, порядковый номер 31, исключить;
в строке "Итого" цифры "670000" заменить цифрами "660000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 наурыздағы N 281 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 1293 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2005 жылға арналған 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау" республикалық бюджеттік бағдарламаны бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 наурыздағы N 281  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі" деген бөлім және реттік нөмірі 31-жол алынып тасталсын;
"Жиыны" деген жолдағы "670000" деген сандар "660000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі