Об установлении коэффициента возмещения отпускной цены лекарственных средств для бесплатного и (или) льготного обеспечения отдельных категорий граждан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2005 года N 1300
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить коэффициент возмещения местными органами государственного управления здравоохранения поставщикам услуг по амбулаторному лекарственному обеспечению отпускной цены лекарственных средств для бесплатного и (или) льготного обеспечения отдельных категорий граждан при амбулаторном лечении в следующих размерах:
1) 0,5 на лекарственные средства, отпускаемые на льготных условиях;
2) 1,0 на лекарственные средства, отпускаемые бесплатно.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Азаматтардың жекелеген санаттарын тегін және (немесе) жеңілдікті қамтамасыз ету үшін дәрілік заттардың босатылу бағасын өтеу коэффициентін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 1300 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Денсаулық сақтаудың жергілікті мемлекеттік басқару органдарының амбулаториялық дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді көрсетушілерге азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емделу кезінде тегін және (немесе) жеңілдікті қамтамасыз ету үшін дәрілік заттардың босатылу бағасын өтеу коэффициенті:
1) жеңілдікті шарттармен берілетін дәрілік заттарға - 0,5;
2) тегін берілетін дәрілік заттарға - 1,0 мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі