О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года N 1306. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета" следующие дополнения:
1) в табеле положенности специальных транспортных средств для обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Техноло-    Осуществления       Областные
гическая     контроля за         управления
выполнением         Комитета
дорожно-            развития
строительных,       транспортной
ремонтных и         инфраструктуры:
эксплуатационных    Акмолинское                  3
работ на авто-      Актюбинское                  2
мобильных дорогах   Алматинское                  3
Атырауское                   2
Восточно-                    3
Казахстанское
Жамбылское                   2
Западно-                     2
Казахстанское
Карагандинское               3
Кызылординское               2
Костанайское                 2
Мангистауское                2
Павлодарское                 2
Северо-
Казахстанское                2
Южно-Казахстанское           2 ";
2) табель положенности специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить разделом "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" следующего содержания:
"Специаль-   Проведение          Государственные
ная          экспертизы          учреждения,
качества работ      подведомственные
и материалов        Комитету развития
при строитель-      транспортной
стве, ремонте       инфраструктуры:
и содержании        Акмолажоллаборатория         1
автомобильных       Актобежоллаборатория         1
дорог               Алматыжоллаборатория         1
Атыраужоллаборатория         1
Батысжоллаборатория          1
Жамбылжоллаборатория         1
Шыгысжоллаборатория          1
Карагандыжоллаборатория      1
Кызылордажоллаборатория      1
Костанайжоллаборатория       1
Мангистаужоллаборатория      1
Павлодаржоллаборатория       1
Солтүстiкжоллаборатория      1
Оңтүстiкжоллаборатория       1".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 1306 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарына қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының тиесілілік табелінде:
"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" деген бөлім мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Технологиялық Автомобиль жолдарында Көлік
жол-құрылыс, жөндеу инфрақұрылымын
және пайдалану дамыту комитетінің
жұмыстарының облыстық
орындалуын бақылауды басқармалары:
жүзеге асыру Ақмола 3
Ақтөбе 2
Алматы 3
Атырау 2
Шығыс Қазақстан 3
Жамбыл 2
Батыс Қазақстан 2
Қарағанды 3
Қызылорда 2
Қостанай 2
Маңғыстау 2
Павлодар 2
Солтүстік Қазақстан 2
Оңтүстік Қазақстан 2.";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының тиесілілік табелінде:
мынадай мазмұндағы "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" деген бөліммен толықтырылсын:
"Арнайы Автомобиль жолдарын Көлік
салу, жөндеу және инфрақұрылымын
ұстау кезіндегі дамыту комитетіне
жұмыстар мен ведомстволық бағыныстағы
материалдардың мемлекеттік мекемелер:
сапасына сараптама Ақмолажолзертханасы 1
жүргізу Ақтөбежолзертханасы 1
Алматыжолзертханасы 1
Атыраужолзертханасы 1
Батысжолзертханасы 1
Жамбылжолзертханасы 1
Шығысжолзертханасы 1
Қарағандыжолзертханасы 1
Қызылордажолзертханасы 1
Қостанайжолзертханасы 1
Маңғыстаужолзертханасы 1
Павлодаржолзертханасы 1
Солтүстікжолзертханасы 1
Оңтүстікжолзертханасы 1.".

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі