О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года N 509г
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующие изменение и дополнение:
в  приложении 172 к указанному постановлению:
в графе 5 строки, порядковый номер 3, таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в последнем абзаце слова "и увеличению мощности серверного оборудования" исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"Увеличение мощности серверного оборудования.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 қарашадағы N 509г Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына  мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  172-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнің реттік нөмiрi 3-жолының 5-бағанында:
соңғы абзацтағы "және серверлiк жабдықтардың өнiмдiлiгiн арттыру" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Серверлiк жабдықтардың өнiмдiлiгiн арттыру.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі