О Кусаинове М.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года N 87
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Кусаинова Марата Апсеметовича вице-министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

М.Ә.Құсайынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы N 87 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Марат Әпсеметұлы Құсайынов Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі