О Бабакумарове Е.Ж.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2006 года N 91
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Бабакумарова Ержана Жалбаковича вице-министром культуры, информации и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Е.Ж. Бабақұмаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 8 ақпандағы N 91 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ержан Жалбақұлы Бабақұмаров Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт вице-министрi болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі