О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 189
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующее изменение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
программу 032 "Целевые трансферты на развитие областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения 1050000" изложить в следующей редакции:
"032 Целевые трансферты на развитие
областному бюджету Алматинской
области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов
здравоохранения                                    1050000
из них на инвестиционные проекты:
Сейсмоусиление павильона N 4
городской клинической больницы N 1
города Алматы                                       232959
Сейсмоусиление корпуса N 7
городского перинатального центра
города Алматы                                       139053".
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в срок до 1 апреля 2006 года внести соответствующее изменение в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" в части распределения целевых трансфертов на развитие в сумме 677988 тыс. тенге, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 наурыздағы N 189 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы 1228  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
032 "Алматы облысының облыстық бюджетiне және Алматы қаласының бюджетiне денсаулық сақтау объектiлерiнiң сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"032  Алматы облысының облыстық бюджетiне және Алматы
қаласының бюджетiне денсаулық сақтау объектiлерiн
сейсмикалық жағынан күшейту үшiн берiлетiн
нысаналы даму  трансферттерi                         1050000
оның iшiнде инвестициялық жобаларға:
Алматы қаласының N 1 қалалық клиникалық
ауруханасының N 4 павильонын сейсмикалық
жағынан күшейту                                       232959
Алматы қаласының қалалық перинатальдық орталығының
N 7 корпусын сейсмикалық жағынан күшейту              139053".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi 2006 жылғы 1 сәуiрге дейiнгi мерзiмде "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына 2006 жылға арналған республикалық бюджетте Алматы облысының облыстық бюджетiне және Алматы қаласының бюджетiне денсаулық сақтау объектiлерiн сейсмикалық жағынан күшейту үшiн көзделген 677988 мың теңге сомасындағы нысаналы даму трансферттерiн бөлу бөлiгiне тиiстi өзгерiс енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi