О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2006 года N 193. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.05.2016 № 265.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 202 "О создании Совета по экономической политике" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 9, ст. 101) следующие изменения:
ввести в состав Совета по экономической политике, утвержденный указанным постановлением:
Масимова Карима Кажимкановича      - Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан,
заместителем руководителя
Коржову Наталью Артемовну          - Министра финансов
Республики Казахстан;
строки:
"Орынбаев Ербол Турмаханович       - заместитель Руководителя
Администрации Президента
Республики Казахстан -
начальник Управления
экономической политики
(по согласованию)
Дунаев Арман Галиаскарович         - Министр финансов
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Орынбаев Ербол Турмаханович       - заместитель Руководителя
Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Дунаев Арман Галиаскарович         - Председатель Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и
надзору финансового
рынка и финансовых
организаций
(по согласованию)       ";
вывести из указанного состава: Мынбаева Сауата Мухаметбаевича, Есимова Ахметжана Смагуловича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 наурыздағы N 193 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2016 № 265 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Экономикалық саясат жөнiндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 9, 101-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Экономикалық саясат жөнiндегi кеңестiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мәсiмов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы              Министрiнiң орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Коржова                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Наталья Артемовна              министрi;
мына:
"Орынбаев                    - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы              Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары -
Экономикалық саясат басқармасының
бастығы (келiсiм бойынша)
Дунаев                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы             министрi                           "
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Орынбаев                    - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы              Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Дунаев                       - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы
Арман Ғалиасқарұлы             мен қаржы ұйымдарын реттеу және
қадағалау агенттiгiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)                  ";
көрсетiлген құрамнан Мыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы, Есiмов Ахметжан Смағұлұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі