О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года N 669
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2006 года N 202. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 171.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2006 года N 202 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года  N 171  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года N 669 "Об утверждении Ставок таможенных сборов, сборов и платы, взимаемых таможенными органами" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 28, ст. 277) следующие изменения:
в Ставках таможенных сборов, сборов и платы, взимаемых таможенными органами, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке графы 2 слова "МРП или" исключить;
строку:
"Таможенные сборы за                  2 месячных расчетных
таможенное сопровождение              показателя на расстояние
товаров                               до 50 км
4 месячных расчетных
показателя на расстояние
от 50 до 100 км
7 месячных расчетных
показателей на расстояние
от 100 до 200 км
14 месячных расчетных
показателей на расстояние
от 200 до 400 км
21 месячный расчетный
показатель на расстояние
от 400 до 600 км
29 месячных расчетных
показателей на расстояние
от 600 до 800 км
36 месячных расчетных
показателей на расстояние
от 800 до 1000 км
54 месячных расчетных
показателя на расстояние
от 1000 до 1500 км
72 месячных расчетных
показателя на расстояние
от 1500 до 2000 км
89 месячных расчетных
показателей на расстояние
свыше 2000 км            "
изложить в следующей редакции:
"Таможенные сборы за                  9 евро на расстояние
таможенное сопровождение              до 50 км,
товаров                               11 евро на расстояние
от 50 до 100 км,
18 евро на расстояние
от 100 до 200 км,
81 евро на расстояние
от 200 до 400 км,
117 евро на расстояние
от 400 до 600 км,
134 евро на расстояние
от 600 до 800 км,
206 евро на расстояние
от 800 до 1000 км,
293 евро на расстояние
от 1000 до 1500 км,
455 евро на расстояние
от 1500 до 2000 км,
599 евро на расстояние
свыше 2000 км          ".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 8 шiлдедегi N 669 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 наурыздағы N 202 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 171 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.20.  N 171  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Кеден органдары алатын кеден алымдарының, алымдар мен төлемдердiң ставкаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 шiлдедегi N 669  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 28, 277-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Кеден органдары алатын кеден алымдарының, алымдар мен төлемдердiң ставкаларында:
2-бағанның тақырыбындағы "АЕК-мен немесе" деген сөздер алынып тасталсын;
мына:
"Тауарларды кедендiк    50 км-ға дейiнгi қашықтыққа 2 айлық есептiк
алып жүру үшiн          көрсеткiш
кеден алымдары          50-ден 100 км-ға дейiнгi қашықтыққа 4 айлық
есептiк көрсеткiш
100-ден 200 км-ға дейiнгi қашықтыққа 7 айлық
есептiк көрсеткiш
200-ден 400 км-ға дейiнгi қашықтыққа 14
айлық есептiк көрсеткiш
400-ден 600 км-ға дейiнгi қашықтыққа 21
айлық есептiк көрсеткiш
600-ден 800 км-ға дейiнгi қашықтыққа 29
айлық есептiк көрсеткiш
800-ден 1000 км-ға дейiнгi қашықтыққа 36
айлық есептiк көрсеткiш
1000-ден 1500 км-ға дейiнгi қашықтыққа 54
айлық есептiк көрсеткiш
1500-ден 2000 км-ға дейiнгi қашықтыққа 72
айлық есептiк көрсеткiш
2000 км-дан астам қашықтыққа 89 айлық
есептiк көрсеткiш"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауарларды кедендiк    50 км-ге дейiнгi қашықтыққа 9 евро,
алып жүру үшін          50-ден 100 км-ге дейiнгi қашықтыққа 11 евро,
кеден алымдары          100-ден 200 км-ге дейiнгi қашықтыққа 18
евро,
200-ден 400 км-ге дейiнгi қашықтыққа 81
евро,
400-ден 600 км-ге дейiнгi қашықтыққа 117
евро,
600-ден 800 км-ге дейiнгi қашықтыққа 134
евро,
800-ден 1000 км-ге дейiнгi қашықтыққа 206
евро,
1000-ден 1500 км-ге дейiнгi қашықтыққа 293
евро,
1500-ден 2000 км-ге дейiнгi қашықтыққа 455
евро,
2000 км-ден астам қашықтыққа 599 евро     ".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн отыз күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі