О Киинове Л.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года N 236
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Киинова Ляззата Кетебаевича вице-министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Л.К.Қиынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 236 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Ләззат Кетебайұлы Қиынов Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі