О Плане мероприятий по разработке законодательных актов Республики Казахстан в области технического регулирования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2006 года N 259
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по разработке законодательных актов Республики Казахстан в области технического регулирования (далее - План).
2. Государственным органам - разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции Республики Казахстан и Правительство Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, определенного Планом.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2006 года N№259
План мероприятий по разработке
законодательных актов Республики Казахстан
в области технического регулирования
N п/п
Наименование законопроекта
Государст-
венный орган - разработчик
Cрок представления
Минюст
Правительство
1
2
3
4
5
1
Об электро-
магнитной совместимости
МЭМР
Март 2006 года
Апрель 2006 года
2
О безопасности пищевой продукции (в новой редакции)
МСХ
Февраль 2006 года
Март 2006 года
3
О безопасности машин и оборудования
МИТ
Март 2006 года
Апрель 2006 года
4
О безопасности химической продукции
МИТ
Март 2006 года
Апрель 2006 года
5
О безопасности игрушек
МИТ
Март 2006 года
Апрель 2006 года
6
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам технического регулирования
МИТ
Февраль 2006 года
Март 2006 года
Примечание:  расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции;
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов;
МИТ - Министерство индустрии и торговли;
МСХ - Министерство сельского хозяйства.

Техникалық реттеу саласындағы Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiн әзiрлеу жөнiндегi iс-шаралар Жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 сәуірдегі N 259 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған техникалық реттеу саласындағы Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiн әзiрлеу жөнiндегi iс-шаралар Жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзiрлеушi мемлекеттiк органдар заң жобаларын Жоспарда белгiленген айдың 20-күнiнен кешіктiрмей Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi мен Қазақстан Республикасының Yкiметiне ұсынсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 7 сәуiрдегi
N 259 қаулысымен
бекiтiлген
Техникалық реттеу саласындағы
Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерiн әзiрлеу
жөнiндегi iс-шаралар жоспары
Р/с
N
Заң жобасының атауы
Әзiр-
леушi
мемле-
кеттiк
орган
Ұсыну мерзiмi
Әдiлет-
минi
Yкiмет
1
2
3
4
5
1.
Электромагниттiк сыйымдылық туралы
ЭМРМ
2006
жылғы
наурыз
2006
жылғы
сәуір
2.
Тамақ өнiмдерiнiң қауiпсiздiгi туралы (жаңа
редакцияда)
АШМ
2006
жылғы
ақпан
2006
жылғы
наурыз
3.
Машиналар мен жабдықтардың
қауiпсiздiгi туралы
ИСМ
2006
жылғы
наурыз
2006
жылғы
сәуір
4.
Химиялық өнiмдердiң
қауiпсiздiгi туралы
ИСМ
2006
жылғы
наурыз
2006
жылғы
сәуір
5.
Ойыншықтардың қауiпсiздiгi
туралы
ИСМ
2006
жылғы
наурыз
2006
жылғы
сәуір
6.
Қазақстан Республикасының
кейбiр заңнамалық актiлерiне техникалық реттеу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
ИСМ
2006
жылғы
ақпан
2006
жылғы
сәуір
Ескертпе: аббревиатураларды ашып жазу:
Әдiлетминi - Әдiлет министрлiгi;
ЭМРМ - Энергетика және минералды ресурстар министрлiгi;
ИСМ - Индустрия және сауда министрлiгi;
АШМ - Ауыл шаруашылығы министрлiгi.