О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2006 года N 262.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 апреля 2006 года N 262
Перечень утративших силу
некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР
и Кабинета Министров Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 24 июня 1991 года N 392 "Об утверждении Положения о Казахском Государственном Республиканском объединении топливного хозяйства "Казтопливо" (СП Каз ССР, 1991 г., N 17, ст. 105).
2. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 27 августа 1991 года N 493 "О мерах по закреплению кадров на строительстве Тенгизского нефтегазового комплекса"(СП Каз ССР, 1991 г., N 20, ст. 142).
3. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 29 ноября 1991 года N 752 "Об освобождении производственного объединения "Карагандауголь" от взносов в фонд стабилизации экономики".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 марта 1992 года N 264 "О расширении использования радиационных технологий в процессах переработки минерального сырья" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 12, ст. 204).
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1992 года N 612 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 27 августа 1991 г. N 493" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 29, ст. 432).

Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 10 сәуірдегі N 262 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 10 сәуірдегі
N 262 қаулысына
қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Казтопливо" Қазақ Мемлекеттік Республикалық отын шаруашылығы бірлестігі туралы ережені бекіту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 24 маусымдағы N 392 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 17, 105-құжат).
2. "Теңіз мұнай-газ кешені құрылысында кадрларды бекіту жөніндегі шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 27 тамыздағы N 493 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 20 142-құжат).
3. "Қарағандыкөмір" өндірістік бірлестігін экономиканы тұрақтандыру қорына жарнадан босату туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 29 қарашадағы N 752 қаулысы.
4. "Минералдық шикізаттарды өңдеу процестерінде радиациялық технологияларды пайдалануды кеңейту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 19 наурыздағы N 264 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 12, 204-құжат).
5. "Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 27 тамыздағы N 493 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 21 шілдедегі N 612 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 29, 432-құжат).