Некоторые вопросы специальной экономической зоны "Оңтүстік"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2006 года N 279. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2009 года № 703
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.05.2009 № 703 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 140-1 и подпунктом 18) статьи 225 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень товаров собственного производства (работ, услуг) по видам деятельности, соответствующим целям создания специальной экономической зоны "Оңтүстік";
2) перечень товаров , реализуемых на территорию специальной экономической зоны "Оңтүстік", потребляемых в процессе осуществления на территории специальной экономической зоны видов деятельности, соответствующих целям ее создания.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 апреля 2006 года N 279
Перечень товаров собственного производства
(работ, услуг) по видам деятельности, соответствующим
целям создания специальной экономической зоны "Оңтүстік"
Код
ОКЭД
Код
КПВД
Наименование
1
2
3

"Оңтүстiк" арнайы экономикалық аймағының кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 сәуірдегі N 279 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 13 мамырдағы N 703 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.05.13. N 703 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнің (Салық кодексi)  140-1-бабы  1-тармағының 3) тармақшасына және  225-бабының  18) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiліп отырған:
1) "Оңтүстiк" арнайы экономикалық аймағын құру мақсаттарына сәйкес келетiн қызмет түрлерi бойынша өздерi өндiретiн тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) тiзбесi;
2) "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағының аумағында сатылатын, оны құру мақсаттарына сәйкес келетiн қызмет түрлерiн арнайы экономикалық аймақ аумағында жүзеге асыру процесiнде тұтынылатын тауарлардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 13 сәуірдегі
N 279 қаулысымен
бекiтiлген
"Оңтүстік арнайы экономикалық аймағын құру мақсаттарында
сәйкес келетін қызмет түрлері бойынша өздері өндіретін
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) тізбесі
ЭҚЖС
коды
ЭҚҚӨС
коды
Атауы
1
2
3

18.23.1
Белье нижнее трикотажное машинного или ручного вязания
18.23.2
Белье нижнее прочее, кроме трикотажного
18.23.3
Тенниски, майки с шортами, фуфайки и изделия аналогичные, кроме трикотажных, женские или для девочек
18.23.9
Услуги в области производства белья нижнего
18.24
Производство прочей одежды и аксессуаров
18.24.1
Одежда для грудных детей, одежда прогулочная и прочая, аксессуары и детали одежды, трикотажные, машинного или ручного вязания

18.23.1
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж iш киiм
18.23.2
Трикотаждан басқа, өзге іш киім
18.23.3
Әйелдер немесе қыздарға арналған трикотаждан басқа, теннискалар, шортылары бар мәйкiлар, фуфайкалар мен соған ұқсас бұйымдар
18.23.9
Іш киім шығару саласындағы қызметтер
18.24
Өзге киімдер мен аксессуарлар шығару
18.24.1
Машинамен немесе қолдан тоқылған трикотажды, нәрестелерге арналған киім, серуендеу киімдері және өзгелері, аксессуарлар мен киім бөліктері

18.24.2
Одежда для грудных детей, одежда
прочая и аксессуары одежды прочие,
кроме трикотажных
18.24.32
Одежда, изготовленная из фетра, войлока или материалов нетканых
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 апреля 2006 года N 279
Перечень товаров, реализуемых на территорию
специальной экономической зоны "Оңтүстік",
потребляемых в процессе осуществления на
территории специальной экономической зоны видов
деятельности, соответствующих целям ее создания
Код
ТН ВЭД
Код
КПВЭД
Наименование
1
2
3

18.24.2
Трикотаждан басқа, нәрестелерге арналған киімдер, өзге киімдер мен өзге киім аксессуарлары
18.24.32
Фетрден, киізден немесе мата емес материалдардан дайындалған киім
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 13 сәуірдегі
N 279 қаулысымен
бекiтiлген
"Оңтүстiк" арнайы экономикалық аймағының аумағында
сатылатын, оны құру мақсаттарына сәйкес келетiн қызмет
түрлерiн арнайы экономикалық аймақ аумағында жүзеге
асыру процесiнде тұтынылатын тауарлардың тiзбесi
СЭҚ ТН
коды
СЭҚ ӨЖ
коды
Атауы
1
2
3

01.11.7
Материалы растительные сырьевые, используемые для производства текстиля
01.11.71
Хлопок-сырец (очищенный или не очищенный от семян)
17.10.41
Пряжа шелковая, не расфасованная
для розничной продажи
17.10.42
Пряжа шерстяная кардо- и гребнечесаная не расфасованная
для розничной продажи
17.10.44
Пряжа льняная, не расфасованная для розничной продажи
17.10.45
Нитки швейные, расфасованные и не расфасованные для розничной продажи, и пряжа, расфасованная для розничной продажи
17.10.51
Нити из волокон синтетических и искусственных, не расфасованные для розничной продажи
17.10.52
Пряжа из волокон синтетических штапельных, не расфасованная для розничной продажи

01.11.7
Тоқыма өндiрiсi үшiн пайдаланылатын өсiмдiк шикiзат материалдары
01.11.71
Шиттi мақта (дәнiнен тазартылған немесе тазартылмаған)
17.10.41
Бөлшек сауда үшін бөлшектеп оралмаған жібектің иірімжібі
17.10.42
Бөлшек сауда үшін бөлшектеп оралмаған кардо және тарақпен таралған жүннің иірімжібі
17.10.44
Бөлшек сауда үшiн бөлшектеп оралмаған зығырдың иiрiмжiбi
17.10.45
Бөлшек сауда үшiн бөлшектеп оралған және бөлшектеп оралмаған тiгiн жiптерi және бөлшек сауда үшiн бөлшектеп оралған иiрiмжiбi
17.10.51
Бөлшек сауда үшiн бөлшектеп оралмаған синтетикалық және жасанды талшықтан жасалған жiптер
17.10.52
Бөлшек сауда үшiн бөлшектеп оралмаған синтетикалық штапельдiк талшықтан жасалған иiрiмжiбi

17.10.53
Пряжа, содержащая менее 85 % по массе волокон синтетических штапельных, смешанных с шерстью кардочесаная не расфасованная для розничной продажи
17.10.54
Пряжа из волокон искусственных штапельных, не расфасованная для розничной продажи
17.10.55
Нитки швейные и пряжа из волокон и нитей искусственных и синтетических
3809
Средства отделочные, средства для ускорения крашения или фиксации красителей и продукты прочие и готовые препараты (например, вещества для обработки
и протравы), применяемые в
текстильной, бумажной, кожевенной
промышленности или аналогичных
отраслях, в другом месте не
поименованные или не включенные

17.10.53
Бөлшек сауда үшiн бөлшектеп оралмаған, салмағы бойынша кемiнде 85% синтетикалық штапельдi талшықтан, кардотаралған аралас жүннен тұратын иiрiмжiбi
17.10.54
Бөлшек сауда үшiн бөлшектеп оралмаған жасанды штапельдiк талшықтан жасалған иiрiмжiбi
17.10.55
Тiгiн жiптерi мен жасанды және синтетикалық талшықтар мен жiптерден жасалған иiрiмжiбi
3809
Басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген әрлеу құралдары, бояуды жеделдетуге немесе бояғыштарды бекiтуге арналған құралдар мен өзге өнiмдер және тоқыма, қағаз, терi өнеркәсiбiнде немесе соған ұқсас салаларда қолданылатын дайын препараттар (мысалы, өңдеуге немесе улауға арналған заттар)

5101
Шерсть, не подвергнутая кардо-
или гребнечесанию
5102
Волос животных, тонкий или
грубый, не подвергнутый кардо-
или гребнечесанию
5105
Шерсть и тонкий или грубый волос
животных, подвергнутые кардо- или
гребнечесанию (включая шерсть,
подвергнутую гребнечесанию, в
отрезках)
5106
Пряжа шерстяная аппаратного
прядения, не расфасованная для
розничной продажи
5107
Пряжа шерстяная гребенного
прядения, не расфасованная для
розничной продажи
5108
Пряжа из тонкого волоса животных
(аппаратного или гребенного
прядения), не расфасованная для
розничной продажи
5 110 00 000 0
Пряжа из грубого волоса животных
или конского волоса (включая
позументную нить из конского
волоса), расфасованная или не
расфасованная для розничной
продажи
18.24.14
Аксессуары одежды прочие и части одежды или аксессуаров одежды, трикотажные
5807
Ярлыки, эмблемы и аналогичные
изделия из текстильных материалов
в кусках, в лентах или выкроенные
по форме или размеру, но не
вышитые
5808
Тесьма, плетеная в куске;
отделочные материалы без вышивки в
куске, кроме трикотажных машинного
или ручного вязания; кисточки,
помпоны и аналогичные изделия
5809 00 000 0
Ткани из металлических нитей и
ткани из металлизированной нити
товарной позиции 5605,
используемые в одежде, в качестве
мебельной ткани или для
аналогичных целей, в другом месте
не поименованные или не включенные
5810
Вышивки в куске, в лентах или в виде отдельных орнаментов
5811 00 000 0
Стеганные текстильные материалы в
куске, состоящие из одного или
нескольких слоев текстильных
материалов, соединенных с мягким
слоем прошиванием или другим
способом, кроме вышивок товарной
позиции 5810
5903
Текстильные материалы,
пропитанные, с покрытием или
дублированные пластмассами, кроме
материалов товарной позиции 5902

5101
Кардо немесе тарақпен тарауға ұшырамаған жүн
5102
Кардо немесе тарақпен тарауға ұшырамаған жануарлардың биязы немесе қылшықты қылы
5105
Жүн және кардо немесе тарақпен тарауға ұшыраған (бөлшектерде тарауға ұшыраған жүндi қоса алғанда) жануарлардың биязы немесе қылшықты қылы
5106
Бөлшек сауда үшiн бөлшектеп оралмаған аппаратпен иiрiлген жүн иiрiмжiбi
5107
Бөлшек сауда үшiн бөлшектеп оралмаған тарақпен иiрiлген жүннен жасалған иірімжіп
5108
Бөлшек сауда үшiн бөлшектеп оралмаған малдың жiңiшке қылынан жасалған (аппаратпен немесе тарақпен иiрiлген) иiрiмжiп
5110 00 000 0
Бөлшек сауда үшiн бөлшектеп оралған немесе бөлшектеп оралмаған жануарлардың қылшық жүнiнен немесе аттың (аттың қылынан жасалған зер жiбiн қоса алғанда) қылынан жасалған иiрiмжiп
18.24.14
Өзге киiм аксессуарлары және киiм бөлiктерi немесе трикотаж киiм аксессуарлары
5807
Қиықтардағы, таспалардағы немесе нысан немесе мөлшерi бойынша пiшiлген, бiрақ кестеленбеген жапсырмалар, эмблемалар және соған ұқсас тоқыма материалдардан жасалған бұйымдар
5808
Тоқылған қиық бау; машинамен немесе қолдан тоқылған трикотаждан басқа, кестесiз қиық, әрлеу материалдары; шашақтар, бумашашақтар және соған ұқсас бұйымдар
5809 00 000 0
Металл жiптерден жасалған маталар және жиhаздық мата ретiнде киiмге немесе соған ұқсас мақсаттар үшiн пайдаланылатын басқа жерлерде аталмаған немесе енгiзiлмеген, 5605 тауар позициясының металдандырылған жiптен жасалған маталар
5810
Қиықтардағы, таспалардағы немесе жеке ою-өрнектер түрiндегi кестелер
5811 00 000 0
5810 тауар позициясының кестелерінен басқа тiгудiң жұмсақ қабатымен немесе басқа тәсiлмен бiрiктiрiлген тоқыма материалдарының бiр немесе бiрнеше қабаттарынан тұратын сырылған қиық тоқыма материалдар
5903
5902 тауар позициясының материалдарынан басқа, сiңiрiлген қаптамасы бар немесе пластмассалар мен қапталған тоқыма материалдар

6001
Ворсовые полотна, трикотажные машинного или ручного вязания,
включая длинноворсовые полотна и
махровые полотна
6002
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной не более 30 см, содержащие 5 мас. % или более эластомерных или резиновых нитей, кроме полотен товарной позиции 6001
6003
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной не более
30 см, кроме трикотажных полотен
товарной позиции 6001 или 6002
6004
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной более
30 см, содержащие 5 мас. % или
более эластомерных или резиновых
нитей, кроме полотен товарной
позиции 6001

6001
Ұзынетектi жаймалар мен түктi жаймаларды қоса алғанда, машинамен немесе қолдан тоқылған трикотаж жаймалар
6002
6001 тауар позициясының жаймаларынан басқа, 5% мас. немесе одан көп эластомерлi немесе резеңке жiптерден тұратын, енi 30 см-ден аспайтын, машинамен немесе қолдан тоқылған трикотаж жаймалар
6003
6001 немесе 6002 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, енi 30 см-ден аспайтын, машинамен немесе қолдан  тоқылған трикотаж жаймалар
6004
6001 тауар позициясының жаймаларынан басқа, 5 % мас. немесе одан көп эластомерлi немесе резеңке жiптерден тұратын, енi 30 см-ден астам, машинамен немесе қолдан тоқылған трикотаж жаймалар