О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 794
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2006 года N 290. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 452
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 N 452.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 794 "Об информационных справочниках, используемых при применении резервного метода определения таможенной стоимости товаров" следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктами 4) и 5) следующего содержания:
"4) Каталог "Superschwacke" для определения таможенной стоимости транспортных средств, классифицируемых в товарных позициях 8702, 8703 Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического сообщества и импортируемых с территории европейских стран (Eurotaxschwacke GmbH, Германия);
5) Каталог "Kelley Blue Book)" для определения таможенной стоимости транспортных средств, классифицируемых в товарных позициях 8702, 8703 Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического сообщества и импортируемых с территории Соединенных Штатов Америки (Kelley Blue Book Co, США)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 тамыздағы N 794 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 сәуірдегі N 290 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 452 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 452 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Тауарлардың кедендiк құнын айқындаудың резервтiк әдiсiн қолдану кезiнде пайдаланылатын ақпараттық анықтамалық туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 тамыздағы N 794 қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
мемлекеттiк тілдегi мәтiнде 1-тармақтың 3) тармақшасындағы "анықтамалық" деген сөзден кейiн ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы 4) және 5) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) Еуразия экономикалық қоғамдастығының Сыртқы экономикалық қызметi тауар номенклатурасының 8702, 8703 тауар позицияларында жiктелетiн және Еуропа елдерiнiң аумағынан импортталатын көлiк құралдарының кедендiк құнын айқындауға арналған "Superschwacke" каталогы "Eurotaxschwacke GmbH, Германия);
5) Еуразия экономикалық қоғамдастығының Сыртқы экономикалық қызметi тауар номенклатурасының 8702, 8703 тауар позицияларында жiктелетiн және Америка Құрама Штаттарының аумағынан импортталатын көлiк құралдарының кедендiк құнын айқындауға арналған "Kelley Blue Book" каталогы (Kelley Blue Book Co, АҚШ)".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі