О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2006 года N 295
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "1476105147" заменить цифрами "1497333428";
цифры "1310750068" заменить цифрами "1331978349";
цифры "1496649824" заменить цифрами "1517878557";
цифры "20544677" заменить цифрами "20545129";
цифры "76641401" заменить цифрами "76640949";
цифры "14559153" заменить цифрами "14559605";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1476105147" заменить цифрами "1497333428";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1310750068" заменить цифрами "1331978349";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "611780777" заменить цифрами "612100659";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "611780777" заменить цифрами "612100659";
в специфике 06 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "3933986" заменить цифрами "3937486";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "11057042" заменить цифрами "11373424";
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "604166533" заменить цифрами "625074932";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "220518365" заменить цифрами "241426764";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "14315646" заменить цифрами "35224045";
в разделе II "Затраты":
цифры "1496649824" заменить цифрами "1517878557";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "184206034" заменить цифрами "205434767";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 сәуірдегі N 295 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
"1476105147" деген сандар "1497333428" деген сандармен ауыстырылсын;
"1310750068" деген сандар "1331978349" деген сандармен ауыстырылсын;
"1496649824" деген сандар "1517878557" деген сандармен ауыстырылсын;
"20544677" деген сандар "20545129" деген сандармен ауыстырылсын;
"76641401" деген сандар "76640949" деген сандармен ауыстырылсын;
"14559153" деген сандар "14559605" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
І "Кiрiстер" бөлiмiнде:
"1476105147" деген сандар "1497333428" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
"1310750068" деген сандар "1331978349" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "611780777" деген сандар "612100659" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" iшкi сыныбындағы "611780777" деген сандар "612100659" деген сандармен ауыстырылсын;
06 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгіндегi "3933986" деген сандар "3937486" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгiндегi "11057042" деген сандар "11373424" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" сыныбындағы "604166533" деген сандар "625074932" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "220518365" деген сандар "241426764" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти" ерекшелiгiндегі "14315646" деген сандар "35224045" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлiмiнде:
"1496649824" деген сандар "1517878557" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "184206034" деген сандар "205434767" деген сандармен ауыстырылсын;

в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "184206034" заменить цифрами "205434767";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "184206034" заменить цифрами "205434767";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "31056444" заменить цифрами "52285177";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифры "7880068" заменить цифрами "29108349";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "12559153" заменить цифрами "12559605";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "20544677" заменить цифрами "20545129";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
цифры "76641401" заменить цифрами "76640949":
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14559153" заменить цифрами "14559605";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14559153" заменить цифрами "14559605";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14559153" заменить цифрами "14559605";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "14559153" заменить цифрами "14559605";
в специфике 03 "Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "12559153" заменить цифрами "12559605".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

01 "Ресми трансферттер" iшкi функциясындағы "184206034" деген сандар "205434767" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "184206034" деген сандар "205434767" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми трансферттер" бағдарламасындағы "31056444" деген сандар "52285177" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "7880068" деген сандар "29108349" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншiктегi және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "12559153" деген сандар "12559605" деген сандармен ауыстырылсын;
ІІІ "Операциялық сальдо" бөлiмiндегi "20544677" деген сандар "20545129" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлiмiнде:
"76641401" деген сандар "76640949" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" деген жолдағы "14559153" деген сандар "14559605" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" санатындағы "14559153" деген сандар "14559605" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" сыныбындағы "14559153" деген сандар "14559605" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "14559153" деген сандар "14559605" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Республикалық меншiктегi және тау-кен әрi өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн түсiмдер" ерекшелiгiндегi "12559153" деген сандар "12559605" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі