О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 293
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года N 310
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 293 "О создании комиссии по вопросам закрытого акционерного общества "Эйр Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 наурыздағы N 293 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 310 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Эйр Қазақстан" жабық акционерлік қоғамының мәселелері бойынша комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 наурыздағы N 293  қаулысының  күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі