О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года N 1335
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года № 327. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2011 года № 159
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.02.2011 № 159.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года N 1335 "О Перечне специальностей среднего профессионального и высшего профессионального образования, требующих работы с государственными секретами" следующие дополнения:
в Перечне специальностей среднего профессионального и высшего профессионального образования, требующих работы с государственными секретами, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1. "Специальности среднего профессионального образования" дополнить строками следующего содержания:
"1804002 Геофизические методы поисков и разведки месторождений полезных ископаемых;
1811002 Геологическая съемка, поиск и разведка месторождений полезных ископаемых;
1813002 Гидрогеология и инженерная геология;
1814002 Геология и разведка нефтяных и газовых месторождений;
1816002 Технология и техника разведки месторождений полезных ископаемых.";
пункт 2. "Специальности высшего профессионального образования" дополнить строками следующего содержания:
"050706 Геология и разведка месторождений полезных ископаемых (бакалавриат);
6N0706 Геология и разведка месторождений полезных ископаемых (магистратура);
051003 Командная тактическая танковых войск;
051004 Командная тактическая воздушно-десантных войск и войсковой разведки;
051005 Командная тактическая артиллерии;
051006 Командная тактическая автомобильных войск;
051007 Бронетанковое вооружение и техника;
051008 Командная тактическая инженерных войск;
051009 Офицеры воспитательных структур;
051010 Командная тактическая вещевого обеспечения войск;
051011 Командная тактическая продовольственного обеспечения войск;
051012 Командная тактическая обеспечения жидким топливом;
051013 Командная тактическая мотострелковых войск;
051029 Эксплуатация летательных аппаратов;
051030 Штурманская тактическая авиации, эксплуатация летательных аппаратов;
051031 Командная тактическая боевого управления авиацией;
051032 Техническая эксплуатация летательных аппаратов и двигателей;
051033 Авиационное вооружение;
051034 Техническая эксплуатация авиационного электрифицированного пилотажно-навигационного и радиоэлектронного оборудования;
051035 Авиационное радиоэлектронное оборудование;
051018 Радиосвязь и радионавигация;
051019 Сети связи и системы коммутации;
051020 Радиотехника.".

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 8 қыркүйектегi N 1335 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі N 327 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 ақпандағы N 159 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.19 N 159 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мемлекеттiк құпиялармен жұмыс iстеудi талап ететiн кәсiптiк орта және кәсiптiк жоғары бiлiм беру мамандықтарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 8 қыркүйектегi N 1335  қаулысына  мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк құпиялармен жұмыс iстеудi талап ететiн кәсiптiк орта және кәсiптiк жоғары бiлiм мамандықтарының тiзбесiнде:
1-тармақ "Кәсiптiк орта бiлiм мамандықтары" мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1804002 Пайдалы қазбалардың кен орындарын iздеу мен барлаудың геофизикалық әдiстерi;
1811002 Пайдалы қазбалардың кен орындарын геологиялық түсiру, iздеу және барлау;
1813002 Гидрогеология және инженерлiк геология;
1814002 Мұнай және газ кен орындарының геологиясы және оларды барлау;
1816002 Пайдалы қазбалардың кен орындарын барлау технологиясы мен техникасы.";
2-тармақ "Кәсiптiк жоғары бiлiм мамандықтары" мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"050706 Пайдалы қазбалар кен орындарының геологиясы және оларды барлау (бакалавриат);
6N0706 Пайдалы қазбалар кен орындарының геологиясы және оларды барлау (магистратура);
051003 Танк әскерлерiнiң командалық тактикасы;
051004 Әуе десанты әскерлерiнiң және әскери барлаудың командалық тактикасы;
051005 Артиллерияның командалық тактикасы;
051006 Автомобиль әскерлерiнiң командалық тактикасы;
051007 Броньды танк қару-жарағы мен техникасы;
051008 Инженерлiк әскерлердiң командалық тактикасы;
051009 Тәрбие құрылымдарының офицерлерi;
051010 Әскерлердi заттай қамтамасыз етудiң командалық тактикасы;
051011 Әскерлердi азық-түлiкпен қамтамасыз етудiң командалық тактикасы;
051012 Сұйық отынмен қамтамасыз етудiң командалық тактикасы;
051013 Мотоатқыштар әскерлерiнiң командалық тактикасы;
051029 Ұшу аппараттарын пайдалану;
051030 Авиацияның штурмандық тактикасы, ұшу аппараттарын пайдалану;
051031 Авиацияны жауынгерлiк басқарудың командалық тактикасы;
051032 Ұшу аппараттары мен қозғалтқыштарды техникалық пайдалану;
051033 Авиациялық қару-жарақ;
051034 Авиациялық электрлендiрiлген пилотаж-навигациялық және радиоэлектрондық жабдықтарды техникалық пайдалану;
051035 Авиациялық радиоэлектрондық жабдық;
051018 Радиобайланыс және радионавигация;
051019 Байланыс желiлерi және коммутация жүйелерi;
051020 Радиотехника.".

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі