О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2006 года N 351
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить акиму Карагандинской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты, 200000000 (двести миллионов) тенге для начала реализации проекта строительства поликлиники в микрорайоне "Гульдер" города Караганды.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкімтінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 мамырдағы N 351 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының әкіміне Қарағанды қаласының "Гүлдер" шағын ауданындағы емхана құрылысының жобасын іске асыруды бастау үшін 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 200000000 (екі жүз миллион) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі