О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1385
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2006 года N 357
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1385 "Об утверждении Программы развития рынка ценных бумаг Республики Казахстан на 2005-2007 годы" следующее изменение:
в Программе развития рынка ценных бумаг Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 «План мероприятий по реализации Программы развития рынка ценных бумаг Республики Казахстан на 2005-2007 годы»:
строку, порядковый номер 2.2. 7,  исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1385 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 мамырдағы N 357 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1385  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 2.2.7-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi