О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2006 года N 386. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года N 1048.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) избрание в состав правления акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына":
Келимбетова Кайрата Нематовича - председателем правления;
Муханова Максата Нурдаулетовича - заместителем председателя правления
Исекешева Асета Орентаевича - заместителем председателя правления;
2) избрание Сембина Аскара Болатовича членом совета директоров и президентом акционерного общества "Банк Развития Казахстана" (далее - Банк Развития);
3) освобождение Шалгимбаева Камбара Басаргабызовича от должности президента Банка Развития и выведение его из состава совета директоров Банка Развития.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 29 мая 2007 года N 432 .
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 мамырдағы N 386 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы басқармасының құрамына:
Қайрат Нематұлы Келімбетовті басқарма төрағасы;
Мақсат Нұрдәулетұлы Мұқановты басқарма төрағасының орынбасары;
Әсет Өрентайұлы Исекешевті басқарма төрағасының орынбасары етіп сайлауды;
2) Асқар Болатұлы Сембинді "Қазақстанның Даму Банкі" (бұдан әрі - Даму Банкі) акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің мүшесі және президенті етіп сайлауды;
3) Қамбар Басарғабызұлы Шалғымбаевты Даму Банкі президенті лауазымынан босатуды және оны Даму Банкі директорлар кеңесінің құрамынан шығаруды қамтамасыз ету ұсынылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.05.29. N 432 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі