О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2006 года N 414. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2020 года № 960.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 32-33, ст. 399) следующие дополнения:
в Правилах оборота оружия и патронов к нему в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
абзац первый пункта 3 после слов "10-3 (секретно)" дополнить цифрами ", 10-4";
абзац первый пункта 22 после слов "10-3 (секретно)" дополнить цифрами ", 10-4";
дополнить приложением 10-4 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2006 года N 414
Приложение 10-4
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему
в Республике Казахстан
Виды, типы, модели и количество оружия и патронов к нему, установленные
для вооружения работников АО "Военизированная железнодорожная охрана"
Nп/п
Наименование
должностей
Служебное оружие (при осуществлении
охранной деятельности)
Нарезное
Гладко-
ствольное
коротко-
ствольное
оружие
(пистолет,
револьвер)
Гладко-
ствольное
длинно-
ствольное
оружие
(ружье,
карабин)
Пистолет, револьвер
Винтовка,
карабин
1
2
3
4
5
6
1
Начальник стрелковой команды
1
2
Заместитель начальника стрелковой команды
1
3
Старшина стрелковой команды
1
4
Начальник стрелковой группы
1
5
Охранник по охране
грузов, пере-
возимых же-
лезнодорожным
транспортом
1
на пост
или 1
или 1
6
Охранник по охране желез-
нодорожных
мостов и тон-
нелей, кроме объектов,
указанных в
пункте 2
раздела 2
Перечня
объектов
Республики
Казахстан,
подлежащих
государствен-
ной охране,
утвержденного
постановле-
нием Прави-
тельства
Республики
Казахстан от 4 сентября
2003 года N 901
1
7
Охранник по
охране объ-
ектов желез-
нодорожного
транспорта,
кроме объектов,
указанных в
строках,
порядковые
номера 5 и 6
настоящего
приложения
1
на пост
или 1
или 1
Нормы патронов к оружию
N п/п
Вид оружия
Личный состав военизи-
рованной
железно-
дорожной
охраны, снаряжен-
ный в
караул,
обеспечи-
вается
Количество патронов, штук
неснижаемый
запас
патронов
на единицу
оружия
расход патронов в год
для
учебных
целей на 1
охранника
для
проверки
боя на
единицу
оружия
1.
На пистолет
16 патронов (в 2-х магазинах)
32
12
8
2.
На револьвер
14 патронов (в пачках)
28
12
8
3.
На винтовку, карабин
15 патронов (в обоймах)
30
10
8
4.
На гладко-
ствольное
оружие
5 патронов
5
5
-
Примечания:

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 мамырдағы N 414 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 960 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жекелеген қару түрлерiнiң айналымына мемлекеттiк бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 32-33, 399-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасындағы қару мен оның патрондары айналымының ережесiнде:
3-тармақтың бiрiншi абзацы "10-3 (құпия)" деген сөздерден кейiн ", 10-4" деген сандармен толықтырылсын;
22-тармақтың бiрiншi абзацы "10-3 (құпия)" деген сөздерден кейiн ", 10-4" деген сандармен толықтырылсын;
осы қаулыға қосымшаға сәйкес 10-4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 17 мамырдағы
N 414 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының ережесіне
10-4-қосымша
"Әскерилендірілген темір жол күзеті" АҚ қызметкерлерін
қаруландыру үшін белгіленген қару мен оның патрондарының
түрлері, үлгілері, модельдері және саны
р/с
N
Лауазымдар-
дың атауы
Қызметтік қару (күзет қызметін жүзеге
асырған кездегі)
Ойықты
Тегіс
ұңғылы
қысқа
ұңғылы
қару
(тапанша,
револь-
вер)
Тегіс
ұңғылы
ұзын
ұңғылы
қару
(мылтық,
карабин)
Тапанша,
револьвер
Винтовка,
карабин
1
2
3
4
5
6
1
Атқыштар командасының бастығы
1
2
Атқыштар командасы бастығының орынбасары
1
3
Атқыштар командасының старшинасы
1
4
Атқыштар тобының бастығы
1
5
Темір жол көлігімен тасымалданатын жүктерді күзету жөніндегі күзетші
постқа 1
немесе 1
немесе 1
6
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4
қыркүйектегі N 901 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы-
ның мемлекеттік күзетуге жататын объектілері тізбесінің 2-бөлімінің 2-тармағында көрсетілген объектілерден басқа, темір жол көпірлері мен тоннелдерін күзету жөніндегі күзетші
1
7
Осы қосымшаның реттік нөмірі 5 және 6- жолдарында көрсетілген объектілерден басқа, темір жол көлігі объектілерін күзету жөніндегі күзетші
постқа 1
немесе 1
немесе 1
Қаруға патрондардың нормалары
Р/с
N
Қарудың түрі
Қарауылға
жарақталған
әскериленді-
рілген темір
жол күзетінің
жеке құрамы
қамтамасыз
етіледі
Патрондардың саны, дана
Қару бірлі-
гіне патрон-
дардың азай-
тылмайтын
қоры
Патрондардың жылдық
шығыны
1
күзетшіге
оқу мақ-
сатында
бір бірлік
қаруға
келетін
атысты
тексеруге
1
Тапаншаға
16 патрон
(2 оқжатарда)
32
12
8
2
Револьверге
14 патрон
(қораптарда)
28
12
8
3
Винтовкаға,
карабинге
15 патрон
(оқтізерде)
30
10
8
4
Тегіс
ұңғылы қару
5 патрон
5
5
-
Ескерту:

1. Патроны, предусмотренные для проверки боя оружия, расходовать в других целях запрещается.
2. Резерв оружия всех видов охраны - 1 единица оружия на каждые 10 единиц, имеющихся на вооружении.
3. Патроны для гладкоствольного оружия заряжаются дробью N 7, 8 или могут использоваться патроны травматического действия, соответствующие нормам уполномоченного центрального исполнительного органа Республики Казахстан, осуществляющего руководство в области охраны здоровья граждан.
4. Вооружение работников АО "Военизированная железнодорожная охрана" вне объектов железнодорожного транспорта осуществляется согласно пункта 1 приложения 4 к Правилам оборота оружия и патронов к нему в Республике Казахстан.

1. Қарудың атысын тексеру үшін көзделген патрондарды басқа мақсаттарда жұмсауға тыйым салынады.
2. Күзеттiң барлық түрлерiнiң қару резервi - қарулануда бар әрбiр 10 бiрлiкке 1 қару бiрлiгi.
3. Тегiс ұңғылы қаруға арналған патрондар N 7, 8 бытырамен оқталады немесе азаматтардың денсаулығын сақтау саласында басшылықты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының уәкiлеттi орталық атқарушы органының нормаларына сәйкес жарақат салатын патрондар пайдаланылуы мүмкін.
4. "Әскерилендiрiлген темiр жол күзетi" АҚ қызметкерлерiн темiр жол көлiгi объектiлерiнен тыс қаруландыру Қазақстан Республикасындағы қару мен оның патрондары айналымының ережесiне 4-қосымшаның 1-тармағына сәйкес жүзеге асырылады.