О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environmental Facility)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2006 года N 433. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1206
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6.08.2009 № 1206 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environmental Facility) Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан Искакова Нурлана Абдильдаевича.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 148 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environmental Facility)".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Жаһандық экологиялық қор (Global Environmental Facility) жөнiндегi Ұлттық үйлестiрушісiн тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 мамырдағы N 433 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 1206 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.08.06. N 1206 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасының Жаһандық экологиялық қор (Global Environmental Facility) жөнiндегi Ұлттық үйлестiрушiсi болып Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрi Нұрлан Әбдiлдәұлы Ысқақов тағайындалсын.
2. "Қазақстан Республикасының Ғаламдық экологиялық қор (Global Environmental Facility) жөнiндегi Ұлттық үйлестiрушiсiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 3 наурыздағы N 148  қаулысының  күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі