О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Земельный кодекс Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2006 года N 443
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Земельный кодекс Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнений
в Земельный кодекс Республики Казахстан
Статья 1.  Внести в Земельный  кодекс  Республики Казахстан от 20 июня 2003 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003 г., N 13, ст. 99; 2005 г., N 9, ст. 26; 2006 г., N 1, ст. 5; N 3, ст. 22) следующие дополнения:
1) пункт 3 статьи 9 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) научным центрам с международным участием, определяемым в порядке, установленном Правительством Республики Казахстан;";
2) статью 13 дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) утверждение правил предоставления прав на земельные участки под индивидуальное жилищное строительство;".
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Жер кодексiне толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 мамырдағы N 443 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасының Жер кодексiне толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының Жер кодексiне
толықтырулар енгiзу туралы
1-бап.  2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының   Жер кодексiне  (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2003 ж., N 13, 99-құжат; 2005 ж., N 9, 26-құжат, 2006 ж., N 1, 5-құжат; N 3, 22 құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 9-баптың 3-тармағы мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тәртiппен анықталатын халықаралық қатысуы бар ғылыми орталықтарға;";
2) 13-бап мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
"4-1) жеке тұрғын үй құрылысы үшiн жер учаскелерiне құқық беру ережесiн бекiту;".
2-бап.  Осы Заң ресми түрде жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi