О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2005 года N 927
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2006 года N 448
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2005 года N 927 "Об утверждении Программы по комплексному решению проблем бывшего Семипалатинского испытательного ядерного полигона на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 35, ст. 482) следующее изменение:
в Программе по комплексному решению проблем бывшего Семипалатинского испытательного ядерного полигона на 2005-2007 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "8. План мероприятий по реализации Программы по комплексному решению проблем бывшего Семипалатинского испытательного ядерного полигона на 2005-2007 годы":
в подразделе "4. Диверсификация научно-технического потенциала":
в графе 3 строки, порядковый номер 4.7, слова "Предложения Правительству Республики Казахстан" заменить словами "Информация Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 20 қыркүйектегi N 927 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 мамырдағы N 448 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Бұрынғы Семей ядролық сынақ полигонының проблемаларын кешендi шешу жөнiндегi 2005 - 2007 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 20 қыркүйектегi N 927  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 35, 482-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Бұрынғы Семей ядролық сынақ полигонының проблемаларын кешендi шешу жөнiндегi 2005 - 2007 жылдарға арналған бағдарламада:
"8. Бұрынғы Семей ядролық сынақ полигонының проблемаларын кешендi шешу жөнiндегi 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлiмде:
"4. Ғылыми-техникалық әлеуеттi әртараптандыру" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 4.7-жолдың 3-бағанындағы "Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныстар" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі