О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1105
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 512. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 454
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 454.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1105 "Вопросы Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 38, ст. 515) следующее дополнение:
в Положение о Министерстве энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением, пункт 11 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) осуществлять систему поощрения, награждать специальными знаками, почетными грамотами и другими видами поощрения работников Министерства, предприятий, учреждений, организаций, осуществляющих свою деятельность в курируемых Министерством отраслях энергетики и минеральных ресурсах Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1105 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 512 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 454 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 454 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1105 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 38, 515-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi туралы ережеде 11-тармақшадағы "кепiлдiктер беруге" деген сөздерден кейiн ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) Министрлiктiң, Министрлiк жетекшiлiк ететiн Қазақстан Республикасының энергетика және минералдық ресурстар салаларында өз қызметiн жүзеге асыратын кәсiпорындардың, мекемелердiң, ұйымдардың қызметкерлерiн көтермелеу, арнайы белгiлермен, құрмет грамоталарымен және көтермелеудiң басқа да түрлерiмен марапаттау жүйесiн жүзеге асыруға".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi