О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года N 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2006 года N 531
В целях реализации  Закона Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года N 405 "Об утверждении научно-технической программы "Развитие атомной энергетики в Республике Казахстан" на 2004-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 16, ст. 211) следующие изменения и дополнения:
в Научно-технической  программе "Развитие атомной энергетики в Республике Казахстан" на 2004-2008 годы", утвержденной указанным постановлением:
в разделе I "Паспорт Программы":
в строке "Объем и источники финансирования":
во втором предложении:
слова "на 2004-2006 годы составляет 1567,3 миллионов (далее - млн.) тенге," заменить словами "на 2004-2008 годы составляет 2870,3 миллионов (далее - млн.) тенге,";
слова "546,4 млн. тенге." заменить словами "580,9 млн. тенге;";
дополнить словами следующего содержания: "2007 год - 615,8 млн. тенге; 2008 год - 652,7 млн. тенге.";
в  разделе 6 "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в абзаце первом:
во втором предложении:
слова "на 2004-2006 годы составляет 1567,3 млн. тенге" заменить словами "на 2004-2008 годы составляет 2870,3 млн. тенге";
слова "546,4 млн. тенге." заменить словами "580,9 млн. тенге;";
дополнить словами следующего содержания "2007 год - 615,8 млн. тенге; 2008 год - 652,7 млн. тенге.";
в  разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы":
в строке, порядковый номер 4, графу 6 изложить в следующей редакции:
"2004 г. - 55,326
2005 г. - 49,0
2006 г. - 53,5
2007 г. - 56,6*
2008 г. - 60,05*";
в строке, порядковый номер 5, графу 6 изложить в следующей редакции:
"2004 г. - 297,16
2005 г. - 336,06
2006 г. - 373,5
2007 г. - 396,0*
2008 г. - 419,7*";
в строке, порядковый номер 6, графу 6 изложить в следующей редакции:
"2004 г. - 64,272
2005 г. - 72,46
2006 г. - 80,8
2007 г. - 85,5*
2008 г. - 90,71*";
в строке, порядковый номер 7, графу 6 изложить в следующей редакции:
"2004 г. - 72,031
2005 г. - 55,66
2006 г. - 62,1
2007 г. - 65,9*
2008 г. - 69,84*";
в строке, порядковый номер 8, графу 6 изложить в следующей редакции:
"2004 г. - 9,21
2005 г. - 9,72
2006 г. - 11,0
2007 г. - 11,8*
2008 г. - 12,40*";
в примечании слова "в 2005-2006 годы" заменить словами "в 2007-2008 годы".

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 12 сәуiрдегi N 405 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 8 маусымдағы N 531 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 9 желтоқсандағы  Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында атом энергетикасын дамытудың" 2004-2008 жылдарға арналған ғылыми-техникалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 16, 211-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2004-2008 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасында атом энергетикасын дамыту" ғылыми-техникалық  бағдарламасында :
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлiмде:
"Қаржыландырудың көлемi мен көздерi" деген жолда:
екiншi сөйлемде:
"2004-2006 жылдары 1567,3 миллион (бұдан әрi - млн.) теңге," деген сөздер "2004-2008 жылдары 2870,3 миллион (бұдан әрi - млн.) теңге," деген сөздермен ауыстырылсын;
"546,4 млн. теңгенi" деген сөздер "580,9 млн. теңге; 2007 жылы - 615,8 млн. теңге; 2008 жылы - 652,7 млн. теңгенi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген  6-бөлiмде :
бiрiншi абзацта:
екiншi сөйлемде:
"2004-2006 жылдарға" деген сөздер "2004-2008 жылдарға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"1567,3 млн. теңгенi" деген сөздер "2870,3 млн. теңгенi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"546,4 млн. теңге." деген сөздер "580,9 млн. теңге." деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"2007 жылы - 615,8 млн. теңге; 2008 жылы - 652,7 млн. теңге.";
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген  8-бөлiмде :
реттiк нөмiрi 4-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 ж. - 55,326
2005 ж. - 49,0
2006 ж. - 53,5
2007 ж. - 56,6*
2008 ж. - 60,05*";
реттiк нөмiрi 5-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 ж. - 297,16
2005 ж. - 336,06
2006 ж. - 373,5
2007 ж. - 396,0*
2008 ж. - 419,7*";
реттiк нөмiрi 6-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 ж. - 64,272
2005 ж. - 72,46
2006 ж. - 80,8
2007 ж. - 85,5*
2008 ж. - 90,71*";
реттiк нөмiрi 7-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 ж. - 72,031
2005 ж. - 55,66
2006 ж. - 62,1
2007 ж. - 65,9*
2008 ж. - 69,84*";
реттiк нөмiрi 8-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 ж. - 9,21
2005 ж. - 9,72
2006 ж. - 11,0
2007 ж. - 11,8*
2008 ж. - 12,40*";
ескертудегi "2005-2006 жылдары" деген сөздер "2007-2008 жылдары" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі