Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О концессии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2006 года N 550
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О концессии", внесенный  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 221.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Концессия туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен кер қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 маусымдағы N 550 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 наурыздағы N 221  қаулысымен  енгізілген "Концессия туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі