О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2006 года N 559
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
в  пункте  1:
цифры "1508260783" заменить цифрами "1545186253";
цифры "1342905704" заменить цифрами "1379831174";
цифры "1528806761" заменить цифрами "1565732144";
цифры "20545978" заменить цифрами "20545891";
цифры "76640100" заменить цифрами "76640187";
цифры "14560454" заменить цифрами "14560367";
в  приложении  1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1508260783" заменить цифрами "1545186253";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1342905704" заменить цифрами "1379831174";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "616725316" заменить цифрами "647577618";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "616725316" заменить цифрами "647577618";
в специфике 05 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-организаций сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "75763983" заменить цифрами "100931373";
в специфике 06 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "3937486" заменить цифрами "4960810";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "11846447" заменить цифрами "16508035";
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "631377630" заменить цифрами "637450798";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "247729462" заменить цифрами "253802630";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "41526743" заменить цифрами "47599911";
в разделе II "Затраты":

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 маусымдағы N 559 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
"1508260783" деген сандар "1545186253" деген сандармен ауыстырылсын;
"1342905704" деген сандар "1379831174" деген сандармен ауыстырылсын;
"1528806761" деген сандар "1565732144" деген сандармен ауыстырылсын;
"20545978" деген сандар "20545891" деген сандармен ауыстырылсын;
"76640100" деген сандар "76640187" деген сандармен ауыстырылсын;
"14560454" деген сандар "14560367" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
I "Кiрiстер" бөлiмiнде:
"1508260783" деген сандар "1545186253" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
"1342905704" деген сандар "1379831174" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "616725316" деген сандар "647577618" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" iшкi сыныбындағы "616725316" деген сандар "647577618" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығы" ерекшелiгiндегi "75763983" деген сандар "100931373" деген сандармен ауыстырылсын;
06 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығы" ерекшелiгiндегi "3937486" деген сандар "4960810" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығы" ерекшелiгіндегi "11846447" деген сандар "16508035" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" сыныбындағы "631377630" деген сандар "637450798" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетін түсімдер" iшкi сыныбындағы "247729462" деген сандар "253802630" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти" ерекшелiгіндегi "41526743" деген сандар "47599911" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлiмiнде:

цифры "1528806761" заменить цифрами "1565732144";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "216362971" заменить цифрами "253288354";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "216362971" заменить цифрами "253288354";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "216362971" заменить цифрами "253288354";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "63213381" заменить цифрами "100138764";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифры "40035704" заменить цифрами "76961174";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "12560454" заменить цифрами "12560367";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "20545978" заменить цифрами "20545891";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
цифры "76640100" заменить цифрами "76640187";
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14560454" заменить цифрами "14560367";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14560454" заменить цифрами "14560367";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14560454" заменить цифрами "14560367";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "14560454" заменить цифрами "14560367";
в специфике 03 "Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "12560454" заменить цифрами "12560367".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"1528806761" деген сандар "1565732144" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "216362971" деген сандар "253288354" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" ішкi функциясындағы "216362971" деген сандар "253288354" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "216362971" деген сандар "253288354" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми трансферттер" бағдарламасындағы "63213381" деген сандар "100138764" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "40035704" деген сандар "76961174" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншiктегі және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "12560454" деген сандар "12560367" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" бөлiмiндегі "20545978" деген сандар "20545891" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлiмiнде:
"76640100" деген сандар "76640187" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" деген жолдағы "14560454" деген сандар "14560367" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" санатындағы "14560454" деген сандар "14560367" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" сыныбындағы "14560454" деген сандар "14560367" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "14560454" деген сандар "14560367" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Республикалық меншiктегi және тау-кен әрi өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн түсiмдер" ерекшелiгiндегi "12560454" деген сандар "12560367" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі