О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2004 года N 1389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2006 года N 694
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2004 года N 1389 "О некоторых вопросах Национальной железнодорожной компании и национальных перевозчиков" следующее изменение:
в пункте 3 слова "до 1 января 2007 года" заменить словами "до 1 января 2009 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 25 желтоқсандағы N 1389 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 шілдедегі N 694 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Ұлттық темiр жол компаниясы мен ұлттық тасымалдаушылардың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 25 желтоқсандағы N 1389  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
3-тармақтағы "2007 жылғы 1 қаңтарға дейiн" деген сөздер "2009 жылғы 1 қаңтарға дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi