О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1341
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2006 года N 703
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Peспублики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1341 "О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение" следующие дополнение и изменения:
в пункте 1 после слова "Определить" дополнить словами "на 2006 год";
в приложении к указанному постановлению:
графу 2, строки порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"Акционерное общество "Петропавловский протезно-ортопедический центр";
в графе 2 строки, порядковый номер 2, слова "Республиканское государственное предприятие "Семипалатинский протезно-ортопедический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" заменить словами "Акционерное общество "Семипалатинский протезно-ортопедический центр";
графу 2, строки порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"Акционерное общество "Семипалатинский протезно-ортопедический центр";
графу 2, строки порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"Акционерное общество "Алматинский протезно-ортопедический центр".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1341 қаулысына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 шілдедегі N 703 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1341  қаулысына  мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақ "қызметтердi" деген сөзден кейiн "2006 жылға арналған" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
реттiк нөмiрi 1-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Петропавл протездік-ортопедиялық орталығы" акционерлiк қоғамы";
реттiк нөмiрi 2-жолдың 2-бағанындағы "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Семей протездiк-ортопедиялық орталығы" республикалық мемлекеттік кәсiпорны" деген сөздер "Семей протездiк-ортопедиялық орталығы" акционерлiк қоғамы" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Семей протездiк-ортопедиялық орталығы" акционерлiк қоғамы";
реттiк нөмiрi 4-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Алматы протездiк-ортопедиялық орталығы" акционерлiк қоғамы".
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі