О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2006 года N 728. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года N 45.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 648) следующее изменение:
Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 августа 2006 года N 728
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2004 года N 1362
Единая бюджетная классификация
Республики Казахстан
1) Классификация поступлений бюджета __________________________________________________________________________
Категория                |
Класс                |               Наименование
Подкласс         |
Специфика    |
Дата     |
окончания|
действия |
__________________________________________________________________________
1                       Налоговые поступления
01                    Подоходный налог
1                 Корпоративный подоходный налог
01            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов
02            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов
03            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов, удерживаемый у источника
выплаты
04            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника
выплаты
05            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-организаций сырьевого сектора по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан
06            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов, удерживаемый у источника
выплаты организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан
07            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника
выплаты организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан
2                 Индивидуальный подоходный налог
01            Индивидуальный подоходный налог с доходов,
облагаемых у источника выплаты
02            Индивидуальный подоходный налог с доходов, не
облагаемых у источника выплаты
03            Индивидуальный подоходный налог с физических
лиц, осуществляющих деятельность по разовым
талонам
03                    Социальный налог
1                 Социальный налог
01            Социальный налог
04                    Hалоги на собственность
1                 Hалоги на имущество
01            Налог на имущество юридических лиц и
индивидуальных предпринимателей
02            Hалог на имущество физических лиц
3                 Земельный налог
01            Земельный налог с физических лиц на земли
сельскохозяйственного назначения
02            Земельный налог с физических лиц на земли
населенных пунктов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 тамыздағы N 728 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 50, 648-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 2 тамыздағы
N 728 қаулысына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1362 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының
Бірыңғай бюджеттік сыныптамасы
1) Бюджет түсімдерінің сыныптамасы
___________________________________________________________________
Санаты
|Сыныбы
|  |Ішкі сыныбы
|  |  |Ерекшелігі
|  |  |   |Қолданылуы аяқталатын күн
|  |  |   |       |            Атауы
__|__|__|___|_______|______________________________________________
1                   Салықтық түсiмдер
01               Табыс салығы
1             Корпорациялық табыс салығы
01         Резидент заңды тұлғалардан алынатын
корпорациялық табыс салығы
02         Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын
корпорациялық табыс салығы
03         Резидент заңды тұлғалардан алынатын, төлем
көзінен ұсталатын корпорациялық табыс салығы
04         Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын,
төлем көзінен ұсталатын корпорациялық табыс
салығы
05         Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген
тізбе бойынша шикізат секторы ұйымдары - заңды
тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс
салығы
06         Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген
тізбе бойынша шикізат секторы ұйымдарының
төлем көзінен ұсталатын, резидент заңды
тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс
салығы
07         Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген
тізбе бойынша шикізат секторы ұйымдарының
төлем көзінен ұсталатын, резидент емес заңды
тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс
салығы
2             Жеке табыс салығы
01         Төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы
02         Кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке
тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы
03         Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге
асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс
салығы
03               Әлеуметтік салық
1             Әлеуметтік салық
01         Әлеуметтік салық
04               Меншікке салынатын салықтар
1             Мүлікке салынатын салықтар
01         Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің
мүлкіне салынатын салық
02         Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
3             Жер салығы
01         Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жеке
тұлғалардан алынатын жер салығы
02         Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан
алынатын жер салығы

1  04  3   03            Земельный налог на земли промышленности,
транспорта, связи, обороны и иного
несельскохозяйственного назначения
04            Земельный налог на земли лесного фонда
05            Земельный налог на земли водного фонда
06            Земельный налог на земли особо охраняемых
природных территорий, земли оздоровительного,
рекреационного и историко-культурного назначения
07            Земельный налог с юридических лиц и
индивидуальных предпринимателей, частных
нотариусов и адвокатов на земли
сельскохозяйственного назначения
08            Земельный налог с юридических лиц,
индивидуальных предпринимателей,
частных нотариусов и адвокатов
на земли населенных пунктов
4                 Hалог на транспортные средства
01            Hалог на транспортные средства с юридических лиц
02            Hалог на транспортные средства с физических лиц
5                 Единый земельный налог
01            Единый земельный налог
05                    Внутренние налоги на товары, работы и услуги
1                 Hалог на добавленную стоимость
01            Hалог на добавленную стоимость на произведенные
товары, выполненные работы и оказанные
услуги на территории Республики Казахстан
02            Hалог на добавленную стоимость на товары,
импортируемые на территорию Республики
Казахстан, кроме налога на добавленную стоимость
на товары, происходящие и импортируемые с
территории Российской Федерации
03            Налог на добавленную стоимость на произведенные
товары, выполненные работы и оказанные услуги от
организаций сырьевого сектора по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан
04            Налог на добавленную стоимость за нерезидента
05            Налог на добавленную стоимость на товары,
происходящие и импортируемые с территории
Российской Федерации
06            Налог на добавленную стоимость, доначисленный в
результате проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости товаров, импортируемых
на территорию Республики Казахстан, кроме налога
на добавленную стоимость на товары, происходящие
и импортируемые с территории Российской
Федерации
07            Налог на добавленную стоимость, доначисленный в
результате проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости товаров, происходящих и
импортируемых с территории Российской Федерации
2                 Акцизы
1  05  2   01            Все виды спирта, произведенные на территории
Республики Казахстан
02            Водка, произведенная на территории Республики
Казахстан
03            Крепкие ликеро-водочные изделия и прочие
крепкоалкогольные напитки, произведенные на
территории Республики Казахстан
04            Вина, произведенные на территории Республики
Казахстан
05            Коньяк, произведенный на территории Республики
Казахстан
06            Шампанские вина, произведенные на территории
Республики Казахстан
07            Пиво, произведенное на территории Республики
Казахстан
08            Слабоградусные ликеро-водочные изделия и прочие
слабоалкогольные напитки с объемной долей
этилового спирта от 12 до 30 процентов,
произведенные на территории
Республики Казахстан
10            Табачные изделия с фильтром, произведенные на
территории Республики Казахстан
11            Табачные изделия без фильтра и прочие изделия,
содержащие табак, произведенные на территории
Республики Казахстан
12            Винные напитки, произведенные на территории
Республики Казахстан
14            Прочие слабоалкогольные напитки с объемной
долей этилового спирта до 12 процентов,
импортируемые на территорию Республики Казахстан
15            Винные напитки, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
18            Виноматериалы, произведенные на территории
Республики Казахстан
23            Игорный бизнес
24            Организация и проведение лотерей
29            Сырая нефть, газовый конденсат, произведенные
на территории Республики Казахстан
36            Легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным
управлением, специально предназначенных для
инвалидов), произведенные на территории
Республики Казахстан
37            Прочие слабоалкогольные напитки с объемной
долей этилового спирта до 12 процентов,
произведенные на территории Республики Казахстан
41            Все виды спирта, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
42            Водка, импортируемая на территорию Республики
Казахстан
43            Крепкие ликеро-водочные изделия и прочие
крепкоалкогольные напитки, импортируемые
на территорию Республики Казахстан
44            Вина, импортируемые на территорию Республики
Казахстан
1  05  2   45            Коньяк, импортируемый на территорию Республики
Казахстан
46            Шампанские вина, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
47            Пиво, импортируемое на территорию Республики
Казахстан
48            Слабоградусные ликеро-водочные изделия и прочие
слабоалкогольные напитки с объемной долей
этилового спирта от 12 до 30 процентов,
импортируемые на территорию Республики Казахстан
50            Табачные изделия, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
51            Прочие изделия, содержащие табак, импортируемые
на территорию Республики Казахстан
55            Легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным
управлением, специально предназначенных для
инвалидов), импортируемые на территорию
Республики Казахстан
58            Виноматериалы, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
59            Дизельное топливо, импортируемое на территорию
Республики Казахстан
60            Бензин (за исключением авиационного),
импортируемый на территорию Республики Казахстан
69            Сырая нефть, газовый конденсат,
импортируемые на территорию Республики Казахстан
70            Акцизы, доначисленные в результате проведения
независимой экспертизы таможенной стоимости
товаров, импортируемых на территорию
Республики Казахстан
90            Бензин (за исключением авиационного) собственного
производства, реализуемый производителями оптом
91            Дизельное топливо собственного производства,
реализуемое производителями оптом
92            Бензин (за исключением авиационного)
собственного производства, реализуемый
производителями в розницу, а также используемый
на собственные производственные нужды
93            Дизельное топливо собственного производства,
реализуемое производителями в розницу, а также
используемое на собственные
производственные нужды
94            Бензин (за исключением авиационного),
реализуемый юридическими и физическими лицами
оптом
95            Дизельное топливо, реализуемое юридическими и
физическими лицами оптом
96            Бензин (за исключением авиационного)
реализуемый - юридическими и физическими лицами
в розницу, а также используемый на собственные
производственные нужды
1  05  2   97            Дизельное топливо, реализуемое юридическими и
физическими лицами в розницу, а также
используемое на собственные производственные
нужды
3                 Поступления за использование природных и других
ресурсов
01            Плата за предоставление междугородной и (или)
международной телефонной связи
02            Налог на сверхприбыль
03            Плата за пользование водными ресурсами
поверхностных источников
04            Плата за лесные пользования
05            Бонусы
06            Роялти
07            Рентный налог на экспортируемую сырую нефть,
газовый конденсат
08            Доля Республики Казахстан по разделу продукции
по заключенным контрактам
09            Плата за использование радиочастотного спектра
10            Плата за пользование судоходными водными путями
11            Плата за пользование животным миром
13            Плата за использование особо охраняемых
природных территорий республиканского значения
14            Плата за использование особо охраняемых
природных территорий местного значения
15            Плата за пользование земельными участками
16            Плата за загрязнение окружающей среды
22            Налог на сверхприбыль от организаций сырьевого
сектора (юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан)
25            Бонусы от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан)
26            Роялти от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан)
28            Доля Республики Казахстан по разделу продукции
по заключенным контрактам от организаций
сырьевого сектора (юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан)
29            Дополнительный платеж недропользователя,
осуществляющего деятельность по контракту
о разделе продукции
4                 Сборы за ведение предпринимательской и
профессиональной деятельности
01            Сбор за государственную регистрацию
индивидуальных предпринимателей
1  05  4   02            Лицензионный сбор за право занятия отдельными
видами деятельности
03            Сбор за государственную регистрацию юридических
лиц
04            Сбор с аукционов
05            Сбор за государственную регистрацию залога
движимого имущества
06            Сбор за проезд автотранспортных средств по
территории Республики Казахстан, кроме сбора за
проезд автотранспортных средств по платным
государственным автомобильным дорогам
местного значения
10            Сбор за проезд по платным государственным
автомобильным дорогам местного значения
12            Сбор за государственную регистрацию
радиоэлектронных средств и высокочастотных
устройств
13            Сбор за выдачу разрешения на использование
радиочастотного спектра телевизионным и
радиовещательным организациям
14            Сбор за государственную регистрацию механических
транспортных средств и прицепов
15            Сбор за государственную регистрацию морских,
речных и маломерных судов
16            Сбор за государственную регистрацию
лекарственных средств
17            Сбор за государственную регистрацию гражданских
воздушных судов
18            Сбор за государственную регистрацию прав на
недвижимое имущество и сделок с ним
19            Плата за размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования республиканского значения
20            Плата за размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования местного значения и в
населенных пунктах
21            Сбор за государственную регистрацию объектов
авторского права и смежных прав, лицензионных
договоров на использование произведений и
объектов смежных прав
22            Сбор за государственную регистрацию ипотеки
судна или строящегося судна
06                    Hалоги на международную торговлю и внешние
операции
1                 Таможенные платежи
01            Таможенные пошлины на ввозимые товары, за
исключением таможенных пошлин на ввозимые
товары, взимаемых с физических лиц с
применением единой ставки таможенной пошлины
02            Таможенные пошлины на вывозимые товары
1  06  1   03            Таможенные пошлины, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы таможенной
стоимости ввозимых товаров
05            Совокупный таможенный платеж на товары,
ввозимые на таможенную территорию Республики
Казахстан физическими лицами в упрощенном
порядке
2                 Прочие налоги на международную торговлю и
операции
01            Поступления от осуществления таможенного
контроля и таможенных процедур
02            Пошлины, взимаемые в качестве защитных мер
отечественных товаропроизводителей
03            Поступления от осуществления таможенного
контроля и таможенных процедур, доначисленные в
результате проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости ввозимых товаров
04            Пошлины, взимаемые в качестве защитных мер
отечественных товаропроизводителей,
доначисленные в результате проведения
независимой экспертизы таможенной стоимости
ввозимых товаров
07                    Прочие налоги
1                 Прочие налоги
09            Прочие налоговые поступления в республиканский
бюджет
10            Прочие налоговые поступления в местный бюджет
08                    Обязательные платежи, взимаемые за совершение
юридически значимых действий и (или) выдачу
документов уполномоченными на то
государственными органами или должностными
лицами
1                 Государственная пошлина
01            Консульский сбор
02            Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых
в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по
делам особого производства, с апелляционных
жалоб, с частных жалоб на определение суда по
вопросу о выдаче дубликата исполнительного
листа, с заявлений о вынесении судебного приказа,
а также за выдачу судом исполнительных листов
по решениям иностранных судов и арбитражей, копий
(дубликатов) документов
03            Государственная пошлина, взимаемая за совершение
нотариальных действий нотариусами
государственных нотариальных контор

1  04 3  03         Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне
және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де
жерге салынатын жер салығы
04         Орман қорының жерлеріне салынатын жер салығы
05         Су қорының жерлеріне салынатын жер салығы
06         Ерекше қорғалатын табиғи аумақтың жеріне,
сауықтыру, рекреациялық және тарихи-мәдени
мақсаттағы жерлерге салынатын жер салығы
07         Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге заңды
тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке
нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер
салығы
08         Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан,
жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен
адвокаттардан алынатын жер салығы
4             Көлік құралдарына салынатын салық
01         Заңды тұлғалардың көлік құралдарына салынатын
салық
02         Жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын
салық
5             Бірыңғай жер салығы
01         Бірыңғай жер салығы
05               Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге
салынатын ішкі салықтар
1             Қосылған құн салығы
01         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген тауарларға, орындалған жұмыстарға
және көрсетілген қызметтерге салынатын
қосылған құн салығы
02         Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын
және импортталатын тауарларға салынатын
қосылған құн салығынан басқа, Қазақстан
Республикасының аумағына импортталатын
тауарларға салынатын қосылған құн салығы
03         Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген
тізбе бойынша шикізат секторы ұйымдарының
өндірген тауарларына, орындаған жұмыстарына
және көрсеткен қызметтеріне салынатын
қосылған құн салығы
04         Резидент емес үшін қосылған құн салығы
05         Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын
және импортталатын тауарларға салынатын
қосылған құн салығы
06         Ресей Федерациясы аумағынан шығарылатын және
импортталатын тауарларға салынатын қосылған
құн салығынан басқа, Қазақстан Республикасы
аумағына импортталатын тауарлардың кедендік
құнына тәуелсіз сараптама жүргізу нәтижесінде
жете есептелген қосылған құн салығы
1  05 1  07         Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын
және импортталатын тауарлардың кедендік
құнына тәуелсіз сараптама жүргізу нәтижесінде
жете есептелген қосылған құн салығы
2             Акциздер
01         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген спирттің барлық түрлері
02         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген арақ
03         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген күшті ликер-арақ бұйымдары және
басқа да күшті алкогольді ішімдіктер
04         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген шараптар
05         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген коньяк
06         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген шампан шараптары
07         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген сыра
08         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген градусы аз ликер-арақ бұйымдары
және этил спиртінің көлемдік үлесі 12-ден 30
процентке дейінгі басқа да әлсіз алкогольді
ішімдіктер
10         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген темекі сүзгілі бұйымдары
11         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген, құрамында темекі бар басқа да
бұйымдар және сүзгісі жоқ темекі бұйымдары
12         Қазақстан Республикасының аймағында
өндірілген шарап ішімдіктері
14         Қазақстан Республикасының аймағына импортталатын
этил спиртінің көлемдік үлесі 12 процентке
дейінгі басқа да әлсіз алкогольді ішімдіктер
15         Қазақстан Республикасының
аймағына импортталатын шарап ішімдіктер
18         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген шарап материалдары
23         Құмар ойын бизнесі
24         Лотереяларды ұйымдастыру және өткізу
29         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген шикі мұнай, газ конденсаты
36         Қазақстан Республикасының аумағында
шығарылған жеңіл автомобильдер (мүгедектерге
арнайы арналған қолмен басқарылатын
автомобильдерден басқа)
37         Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген этил спиртінің көлемдік үлесі 12
процентке дейінгі басқа да әлсіз алкогольді
ішімдіктер
1  05 2  41         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын спирттің барлық түрі
42         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын арақ
43         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын күшті ликер-арақ өнімдері және
басқа да күшті алкогольді сусындар
44         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын шараптар
45         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын коньяк
46         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын шампан шараптары
47         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын сыра
48         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын, градусы аз ликер-арақ
бұйымдары және этил спиртінің көлемдік үлесі
12-ден 30 процентке дейінгі басқа да әлсіз
алкогольді ішімдіктер
50         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын темекі бұйымдары
51         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын құрамында темекі бар басқа да
бұйымдар
55         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын жеңіл автомобильдер
(мүгедектерге арнайы арналған, қолмен
басқарылатын автомобильдерден басқа)
58         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын шарап материалдары
59         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын дизель отыны
60         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
69         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын шикі мұнай, газ конденсаты
70         Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын тауарлардың кедендік құнына
тәуелсіз сараптама жүргізу нәтижесінде жете
есептелген акциздер
90         Өндірушілер көтерме саудада сататын өзі
өндіретін бензин (авиациялық бензинді
қоспағанда)
91         Өндірушілер көтерме саудада сататын өзі
өндіретін дизель отыны
92         Өндірушілер бөлшек саудада өткізетін өз
өндірісінің (авиациялықты қоспағанда),
сондай-ақ өз өндірістің мұқтаждарына
пайдаланылатын бензин
93         Өндірушілерге бөлшек саудада өткізетін өз
өндірісінің, сондай-ақ өз өндірістік
мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
94         Заңды және жеке тұлғалар көтерме саудада
өткізетін бензин (авиациялықты қоспағанда)
1  05 2  95         Заңды және жеке тұлғалар көтерме саудада
өткізетін дизель отыны
96         Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада
өткiзетін, сондай-ақ өзінің өндiрiстік
мұқтаждарына пайдаланылатын бензин
(авиациялықты қоспағанда)
97         Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада
өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік
мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
3             Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны
үшін түсетін түсімдер
01         Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон
байланысын көрсеткені үшін төлем
02         Үстеме пайда салығы
03         Жер бетіне жақын көздердегі су ресурстарын
пайдаланғаны үшін төлем
04         Орманды пайдаланғаны үшін төлем
05         Бонустар
06         Роялти
07         Экспортталатын шикі мұнайға, газ конденсатына
салынатын рента салығы
08         Жасалған келісім-шарттар бойынша өнімді
бөлу жөніндегі үлесі
09         Радиожиілік спектрін пайдаланғаны үшін төлем
10         Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны үшін
төлем
11         Жануарлар дүниесін пайдаланғаны үшін төлем
13         Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын
табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем
14         Жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын
табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем
15         Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
16         Қоршаған ортаны ластағаны үшін төленетін төлем
22         Шикізат секторы ұйымдарының (Қазақстан
Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе
бойынша заңды тұлғалардың) үстеме пайдасына
салынатын салық
25         Шикізат секторы ұйымдарынан (Қазақстан
Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе
бойынша заңды тұлғалардан) түсетін бонустар
26         Шикізат секторы ұйымдарынан (Қазақстан
Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе
бойынша заңды тұлғалардан) түсетін роялти
28         Қазақстан Республикасының Шикізат секторы
ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкіметі
белгілейтін тізбе бойынша заңды тұлғалардан)
жасалған келісім-шарттар бойынша өнімді
бөлу жөніндегі үлесі
29         Қызметін өнiмдi бөлу жөнiндегі келiсімшарт
бойынша жүзеге асыратын жер қойнауын
пайдаланушының қосымша төлемi
1  05 4             Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені
үшін алынатын алымдар
01         Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін
алынатын алым
02         Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы
үшін лицензиялық алым
03         Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені үшін
алынатын алым
04         Аукциондардан сатудан алынатын алым
05         Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік
тіркегені үшін алынатын алым
06         Жергілікті маңызы бар ақылы мемлекеттік
автомобиль жолдары автокөлік құралдарының
өтуіне алымнан басқа автокөлік құралдарының
Қазақстан Республикасының аумағы арқылы өткені
үшін алынатын алым
10         Жергілікті маңызы бар ақылы мемлекеттік
автомобиль жолдары бойынша жүргені үшін
алынатын алым
12         Радиоэлектрондық құралдарды және жоғары
жиілікті қондырғыларды мемлекеттік тіркеу
үшін алынатын алым
13         Телевизиялық және радио хабарын тарататын
ұйымдарға радиожиілік өрісін пайдалануға
рұқсат бергені үшін алынатын алым
14         Механикалық көлік құралдары мен
тіркемелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым
15         Теңіз, өзен және шағын көлемді кемелерді
мемлекеттік тіркеу үшін алынатын алым
16         Дәрі-дәрмектерді мемлекеттік тіркеу үшін
алынатын алым
17         Азаматтық әуе кемелерін мемлекеттік тіркеу
үшін алынатын алым
18         Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау
құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
19         Республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы
автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде
сыртқы (көрнекі) жарнамалар орналастырғаны
үшін төлем
20         Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі
жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының
бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды
орналастырғаны үшін алынатын төлем
21         Сабақтас құқық шығармаларын және объектілерiн
пайдалануға авторлық құқық және сабақтас құқық
объектілерiн, лицензиялық шарттарды мемлекеттiк
тіркегенi үшін алынатын алым
22         Кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасын
мемлекеттік тіркеу үшiн алынатын алым
06              Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға
салынатын салықтар
1  06 1             Кеден төлемдері
01         Кеден бажының бірыңғай ставкасын қолданумен
жеке тұлғалардан өндіріп алынатын әкелінетін
тауарларға салынатын кеден баждарын
қоспағанда, әкелінетін тауарларға салынатын
кеден баждары
02         Әкетілетін тауарларға салынатын кеден баждары
03         Әкелінетін тауарлардың кедендік құнына
тәуелсіз сараптама жүргізу нәтижесінде жете
есептелген кедендік баждар
05         Жеке тұлғалар Қазақстан Республикасының кеден
аумағына оңайлатылған тәртiппен әкелiнетiн
тауарларға жиынтық кедендiк төлем
2             Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын
басқа да салықтар
01         Кедендік бақылауды және кедендік рәсімдерді
жүзеге асырудан түсетін түсімдер
02         Отандық тауар өндірушілерді қорғау шаралары
ретінде алынатын баждар
03         Әкелінетін тауарлардың кедендік құнына
тәуелсіз сараптама жүргізу нәтижесінде жете
есептелген, кедендік бақылауды және кедендік
рәсімдерді жүзеге асырудан түсетін түсімдер
04         Әкелінетін тауарлардың кедендік құнына
тәуелсіз сараптама жүргізу нәтижесінде жете
есептелген, отандық тауар өндірушілерді
қорғау шаралары ретінде алынатын баждар
07               Басқа да салықтар
1             Басқа да салықтар
09         Республикалық бюджетке түсетін басқа да салық
түсімдері
10         Жергілікті бюджетке түсетін басқа да салықтық
түсімдер
08               Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны
және (немесе) құжаттар бергені үшін
оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар
немесе лауазымды адамдар алатын міндетті
төлемдер
1            Мемлекеттік баж
01         Консулдық алым
02         Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше
өндірістегі істер бойынша арыздардан
(шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару
парағының көшірмесін беру туралы мәселе
бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан,
сот бұйрығын шығару туралы арыздардан,
сондай-ақ соттың шет ел соттары
мен төрелік соттарының шешімдері бойынша
атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін
(телнұсқаларын) бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
03         Мемлекеттік нотариалдық кеңселер нотариустарының
нотариалдық iс-әрекет жасағаны үшiн алынатын
мемлекеттiк баж

1  08  1   04            Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию акта гражданского состояния, выдачу
гражданам повторных свидетельств о регистрации
акта гражданского состояния, а также
свидетельств в связи с изменением, дополнением,
исправлением и восстановлением записи актов
о рождении, браке, расторжении брака, смерти
05            Государственная пошлина, взимаемая за оформление
документов на право выезда за границу и
приглашение в Республику Казахстан лиц из других
государств, а также за внесение изменений в эти
документы
06            Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
визы к паспортам иностранцев или заменяющим их
документам на право выезда из Республики
Казахстан и въезда в Республику Казахстан
07            Государственная пошлина, взимаемая за оформление
документов о приобретении гражданства
Республики Казахстан, восстановлении в
гражданстве Республики Казахстан и прекращении
гражданства Республики Казахстан
08            Государственная пошлина за регистрацию места
жительства
09            Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
разрешений на право охоты
10            Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой единицы
гражданского, служебного оружия физических
и юридических лиц (за исключением холодного
охотничьего, сигнального, огнестрельного
бесствольного, механических распылителей,
аэрозольных и других устройств, снаряженных
слезоточивыми или раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной энергией
не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм
включительно)
11            Государственная пошлина за выдачу паспортов и
удостоверений личности граждан Республики
Казахстан
12            Государственная пошлина за выдачу разрешений на
хранение или хранение и ношение,
транспортировку, ввоз на территорию Республики
Казахстан и вывоз из Республики Казахстан
оружия и патронов к нему
13            Государственная пошлина за проставление
государственными органами апостиля на
официальных документах, совершенных в
Республике Казахстан, в соответствии с
международным договором, ратифицированным
Республикой Казахстан
14            Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
водительских удостоверений, удостоверений
тракториста-машиниста
1  08  1   15            Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
свидетельств о государственной регистрации
механических транспортных средств
16            Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
государственных номерных знаков
17            Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
разрешений на ввоз и вывоз редких и находящихся
под угрозой исчезновения видов животных и
осетровых рыб, а также их частей и дериватов
18            Государственная пошлина, взимаемая за
совершение действий в сфере интеллектуальной
собственности
2                       Неналоговые поступления
01                    Доходы от государственной собственности
1                 Поступления части чистого дохода
государственных предприятий
01            Поступления части чистого дохода
республиканских государственных предприятий
02            Поступления части чистого дохода
коммунальных государственных предприятий
2                 Поступления части чистого дохода Hационального
Банка Республики Казахстан
01            Поступления части чистого дохода Hационального
Банка Республики Казахстан
3                 Дивиденды на государственные пакеты акций,
находящиеся в государственной собственности
01            Дивиденды на государственные пакеты акций,
находящиеся в республиканской собственности
02            Дивиденды на государственные пакеты акций,
находящиеся в коммунальной собственности
4                 Доходы на доли участия в юридических лицах,
находящиеся в государственной собственности
01            Доходы на доли участия в юридических лицах,
находящиеся в республиканской собственности
02            Доходы на доли участия в юридических лицах,
находящиеся в коммунальной собственности
5                 Доходы от аренды имущества, находящегося в
государственной собственности
01            Доходы от аренды имущества, находящегося в
республиканской собственности
02            Поступления арендной платы за пользование
военными полигонами
03            Поступления арендной платы за пользование
комплексом "Байконур"
04            Доходы от аренды имущества, находящегося
в коммунальной собственности
2  01  6                 Вознаграждения (интересы) за размещение
бюджетных средств на банковских счетах
01            Вознаграждения (интересы) по депозитам
Правительства Республики Казахстан в
Национальном Банке Республики Казахстан
02            Вознаграждения (интересы), полученные от
размещения в депозиты временно свободных
бюджетных денег
03            Вознаграждения (интересы) за размещения
средств государственных внешних займов
на счетах в банках второго уровня
7                 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из государственного бюджета
01            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из республиканского бюджета за счет
внутренних источников местным исполнительным
органам областей, городов республиканского
значения, столицы
02            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из республиканского бюджета за счет
средств правительственных внешних займов
местным исполнительным органам областей,
городов республиканского значения, столицы
03            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из областного бюджета местным
исполнительным органам районов
(городов областного значения)
04            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из республиканского бюджета за счет
внутренних источников банком-заемщиком
05            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из республиканского бюджета за счет
средств правительственных внешних займов
банкам-заемщикам
06            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из местного бюджета банкам-заемщикам
07            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из республиканского бюджета за счет
внутренних источников финансовым агентствам
08            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из республиканского бюджета за счет
средств правительственных внешних займов
финансовым агентствам
09            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из республиканского бюджета до 2005
года за счет внутренних источников
юридическим лицам
10            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из республиканского бюджета до 2005
года за счет средств правительственных
внешних займов юридическим лицам
2  01  7   11            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из местного бюджета до 2005 года
юридическим лицам
12            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из республиканского бюджета физическим
лицам
13            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным из местного бюджета физическим
лицам
14            Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам,
выданным иностранным государствам
15            Вознаграждения (интересы) по оплаченным
Правительством Республики Казахстан требованиям
по государственным гарантиям
9                Прочие доходы от государственной
собственности
01            Поступления от возмещения потерь
сельскохозяйственного и лесохозяйственного
производства при изъятии сельскохозяйственных
и лесных угодий для использования их в целях,
не связанных с ведением сельского и лесного
хозяйства
02            Плата за продажу права аренды земельных
участков
03            Плата за предоставление в пользование
информации о недрах
04            Поступления доходов от государственных лотерей,
проводимых по решениям местных представительных
органов
05            Доходы от продажи вооружения и военной техники
06            Поступления от реализации конфискованного
имущества, имущества, безвозмездно перешедшего
в установленном порядке в республиканскую
собственность, в том числе товаров и
транспортных средств, оформленных в таможенном
режиме отказа в пользу государства
07            Поступления от реализации бесхозяйного
имущества, имущества, безвозмездно перешедшего
в установленном порядке в коммунальную
собственность, безнадзорных животных, находок,
а также имущества, перешедшего по праву
наследования к государству
08            Вознаграждения (интересы) от государственных
эмиссионных ценных бумаг, приобретенных на
организованном рынке ценных бумаг
02                    Поступления от реализации товаров
(работ, услуг) государственными учреждениями,
финансируемыми из государственного бюджета
1                Поступления от реализации товаров
(работ, услуг) государственными учреждениями,
финансируемыми из государственного бюджета
2  02  1   01            Поступления от реализации товаров
(работ, услуг) государственными учреждениями,
финансируемыми из республиканского бюджета
02            Поступления от реализации услуг,
предоставляемых государственными учреждениями,
финансируемыми из местного бюджета
03                    Поступления денег от проведения государственных
закупок, организуемых государственными
учреждениями, финансируемыми из государственного
бюджета
1                Поступления денег от проведения государственных
закупок, организуемых государственными
учреждениями, финансируемыми из государственного
бюджета
01            Поступления денег от проведения государственных
закупок, организуемых государственными
учреждениями, финансируемыми из республиканского
бюджета
02            Поступления денег от проведения государственных
закупок, организуемых государственными
учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
04                    Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми
из государственного бюджета, а также
содержащимися и финансируемыми из бюджета
(сметы расходов) Национального Банка Республики
Казахстан
1                 Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми
из государственного бюджета, а также
содержащимися и финансируемыми из бюджета
(сметы расходов) Национального Банка
Республики Казахстан
01            Административные штрафы, пени, санкции,
взыскания, налагаемые центральными
государственными органами, их территориальными
подразделениями
03            Исполнительская санкция
05            Административные штрафы, пени, санкции,
взыскания, налагаемые местными государственными
органами
06            Поступление изъятых доходов, полученных от
безлицензионной деятельности казино,
тотализаторов и игорного бизнеса, в отношении
которой установлен лицензионный порядок
07            Поступление изъятых доходов частных
предпринимателей, полученных от деятельности
без государственной регистрации
08            Поступления доходов, полученных в результате
нарушения антимонопольного законодательства
2  04  1   09            Поступление сумм от добровольной сдачи или
взыскания незаконно полученного имущества или
стоимости незаконно предоставленных услуг
лицам, уполномоченным на выполнение
государственных функций, или лицам,
приравненным к ним
10            Средства, полученные от природопользователей
по искам о возмещении вреда, средства от
реализации конфискованных орудий охоты
и рыболовства, незаконно добытой продукции
11            Возмещение осужденными к лишению свободы
стоимости питания, вещевого имущества и
коммунально-бытовых, лечебно-профилактических
услуг, ущерба, причиненного государству,
исправительному учреждению, дополнительных
затрат, связанных с пресечением побега
12            Поступления удержаний из заработной платы
осужденных к исправительным работам
13            Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания,
налагаемые государственными учреждениями,
финансируемыми из республиканского бюджета
14            Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания,
налагаемые государственными учреждениями,
финансируемыми из местного бюджета
05                    Гранты
1                Техническая помощь
01            Гранты, привлекаемые центральными
государственными органами
02            Гранты, привлекаемые местными исполнительными
органами
2                Финансовая помощь
01            Гранты, привлекаемые центральными
государственными органами
02            Гранты, привлекаемые местными исполнительными
органами
06                    Прочие неналоговые поступления
1                Прочие неналоговые поступления
01            Невыясненные поступления
02            Доля Республики Казахстан при распределении
дополнительной и добавочной пошлин

1  08 1  04         Азаматтық хал актілерiн тiркегенi, азаматтарға
азаматтық хал актілерiн тiркегенi туралы қайта
куәлiктер бергенi үшiн, сондай-ақ туу, неке,
некенi бұзу, өлуі туралы актілердiң жазбаларын
өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына
келтiруге байланысты куәлiктердi бергенi үшiн
алынатын мемлекеттік баж
05         Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына
басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық
беретін құжаттарды ресімдегені үшін,
сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені
үшін алынатын мемлекеттік баж
06         Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды
ауыстыратын құжаттарына Қазақстан
Республикасынан кету және Қазақстан
Республикасына келу құқығына виза бергені
үшін алынатын мемлекеттік баж
07         Қазақстан Республикасы азаматтығын алу,
Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына
келтіру және Қазақстан Республикасы
азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды
ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
08         Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын
мемлекеттік баж
09         Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
10         Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық,
қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі
беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын,
механикалық шашыратқыштарды, көзден жас
ағызатын немесе тітiркендiретiн заттар
толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды,
үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын
пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрi
4,5 мм-ге дейiнгілерiн қоспағанда) әрбiр
бiрлiгін тiркегенi және қайта тiркегенi үшiн
алынатын мемлекеттік баж
11         Қазақстан Республикасы азаматтарының
паспорттары мен жеке куәліктерін бергені үшін
алынатын мемлекеттік баж
12         Қаруды және оның оқтары сақтауға немесе
сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға,
Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге
және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат
бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
13         Қазақстан Республикасы бекiткен халықаралық
шартқа сәйкес Қазақстан Республикасында
жасалған ресми құжаттарда мемлекеттік
органдардың апостиль қойғаны үшiн алынатын
мемлекеттік баж
14         Жүргізушi куәлiгін, тракторшы-машинистiң
куәлігін бергенi үшін алынатын мемлекеттік баж
15         Механикалық көлiк құралдарын мемлекеттік тiркеу
туралы куәлiк берген үшін алынатын мемлекеттік
баж
1  08  1 16         Мемлекеттік тіркеу нөмірі белгілерін бергені
үшін алынатын мемлекеттік баж
17         Сирек кездесетiн және құрып кету қаупi төнген
жануарлар мен бекiре балығын, сондай-ақ олардың
бөлiктерi мен дериваттарын әкелуге рұқсат
бергенi үшін алынатын мемлекеттік баж
18         Зияткерлiк меншiк саласында iс-әрекет жасағаны
үшiн алынатын мемлекеттік баж
2                   Салықтық емес түсімдер
01               Мемлекет меншігінен түсетін түсiмдер
1             Мемлекеттік кәсiпорындардың таза кірiсi
бөлігіндегі түсімдер
01         Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың
таза кірiсiнің бір бөлігінің түсімдері
02         Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
таза кірiсiнің бір бөлігінің түсімдері
2             Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң таза
табысы бөлiгінiң түсiмдерi
01         Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
табысы бөлiгінiң түсiмдерi
3             Мемлекет меншігіндегі акциялардың мемлекеттiк
пакетiне дивидендтер
01         Республика меншiгіндегі акциялардың мемлекеттiк
пакетiне дивидендтер
02         Коммуналдық меншiктегi акциялардың мемлекеттік
пакетіне берілетiн дивидендтер
4             Мемлекеттік меншiктегі заңды тұлғаларға қатысу
үлесiне кірістер
01         Республикалық меншiктегі заңды тұлғаларға
қатысу үлесiне кipicтep
02         Коммуналдық меншiктегі заңды тұлғаларға қатысу
үлесiне кipicтep
5             Мемлекет меншiгіндегі мүлiктi жалға беруден
түсетiн кiрiстер
01         Республика меншігіндегі мүлiкті жалға алудан
түсетiн кiрiстер
02         Әскери полигондарды пайдаланғаны үшiн жалгерлiк
төлемнен түсетiн түсiмдер
03         "Байқоңыр" кешенiн пайдаланғаны үшiн жалгерлік
төлемнен түсетiн түсiмдер
04         Коммуналдық меншiктегі мүлiктi жалдаудан
түсетін кiрiстер
6             Бюджет қаражатын банк шоттарына орналастырғаны
үшiн сыйақылар (мүдделер)
01         Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң Қазақстан
Республикасы Ұлттық банкіндегі депозиттерi
бойынша сыйақылар (мүдделер)
02         Депозиттерге уақытша бос бюджеттiк ақшаны
орналастырудан алынған сыйақылар (мүдделер)
2  01 6  03         Екіншi деңгейдегi банктер шоттарында
мемлекеттiк сыртқы қарыздар қаражатын
орналастырғаны үшін сыйақылар (мүдделер)
7             Мемлекеттік бюджеттен берiлген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
01         Облыстардың, республикалық маңызы бар
қалалардың, астананың жергіліктi атқарушы
органдарына iшкi көздер есебінен республикалық
бюджеттен берілетін бюджеттiк кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
02         Облыстардың, республикалық маңызы бар
қалалардың, астананың жергілiкті атқарушы
органдарына үкiметтiк сыртқы қарыздар қаражаты
есебiнен республикалық бюджеттен берiлген
бюджеттiк кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
03         Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
жергілiктi атқарушы органдарына облыстық
бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
04         Қарыз алушы банктерге iшкi көздер есебiнен
республикалық бюджеттен берiлген бюджеттік
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
05         Қарыз алушы банктерге үкiметтiк сыртқы қарыздар
қаражаты есебінен республикалық бюджеттен
берiлген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
06         Қарыз алушы банктерге жергілiктi бюджеттен
берiлген бюджеттiк кредиттер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
07         Қаржы агенттіктерiне iшкi көздер есебiнен
республикалық бюджеттен берiлген бюджеттік
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
08         Қаржы агенттiктерiне үкiметтік сыртқы қарыз
қаражаты есебiнен республикалық бюджеттен
берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
09         Заңды тұлғаларға iшкi көздер есебiнен
республикалық бюджеттен 2005 жылға дейiн
берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
10         Заңды тұлғаларға үкiметтік сыртқы қарыздар
қаражаты есебiнен республикалық бюджеттен 2005
жылға дейiн берiлген бюджеттік кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
11         Заңды тұлғаларға жергілiктi бюджеттен 2005
жылға дейiн берілген бюджеттік кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
12         Жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен
берiлген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
13         Жеке тұлғаларға жергілiкті бюджеттен берілген
бюджеттiк кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
2  01 7  14         Шетелдiк мемлекеттерге берiлген бюджеттік
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
15         Мемлекеттiк кепілдiктер бойынша Қазақстан
Республикасының Үкiметi төлеген талаптар
бойынша сыйақылар (мүдделер)
9             Мемлекеттiк меншiктен түсетiн өзге де кiрiстер
01         Ауыл шаруашылық және орман алқаптарын ауыл және
орман шаруашылықтарын жүргізуге байланысты емес
мақсаттарға пайдалану үшін алған кезде ауыл
шаруашылығы және орман шаруашылығы
өндiрiстерiнiң зияндарын өтеуден түсетiн
түсiмдер
02         Жер учаскелерiн жалдау құқығын сатқаны үшiн
төлем
03         Жер қойнауы туралы ақпараттың пайдалануға
берiлгенi үшін ақы
04         Жергіліктi өкілдi органдардың шешiмдерi бойынша
өткiзiлетiн мемлекеттiк лотереялардан түсетiн
кiрiстердiң түсiмi
05         Қару-жарақты және әскери техниканы сатудан
түсетiн кiрiстер
06         Тәркіленген мүлiктi, белгіленген тәртіппен
республикалық меншiкке өтеусiз өткен мүлiктi,
оның iшiнде кедендiк бас тарту режимiнде
мемлекеттің пайдасына ресiмделген тауарлар мен
көлiк құралдарын сатудан түсетiн түсiмдер
07         Иесiз мүлікті, белгіленген тәртiппен
коммуналдық меншiкке өтеусiз өткен мүлiкті,
қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ
мұрагерлiк құқығы бойынша мемлекетке өткен
мүлiктi сатудан алынатын түсiмдер
08         Ұйымдастырылған бағалы қағаздар рыногында сатып
алынған мемлекеттік эмиссиялық бағалы
қағаздардан түсетiн сыйақылар (мүдделер)
02               Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелердiң тауарларды
(жұмыстарды, қызметтер көрсетудi) өткiзуiнен
түсетін түсімдер
1             Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттiк мекемелердiң тауарларды
(жұмыстарды, қызметтер көрсетудi) өткiзуiнен
түсетін түсiмдер
01         Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттiк мекемелер тауарларды (жұмыстарды,
қызметтерді) өткізуінен түсетiн түсiмдер
02         Жергілiктi бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелер көрсететiн қызметтердi
сатудан түсетiн түсiмдер
03               Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын
мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақша
түсiмдерi
2  03 1             Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын
мемлекеттік сатып алуды өткiзуден түсетiн ақша
түсiмдерi
01         Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын
мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетін
ақша түсімі
02         Жергіліктi бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын
мемлекеттік сатып алуды өткiзуден түсетін
ақшаның түсімі
04               Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын,
сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан)
ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк
мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар,
санкциялар, өндiріп алулар
1             Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын,
сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкiнiң бюджетінен (шығыстар сметасынан)
ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар,
санкциялар, өндiрiп алулар
01         Орталық мемлекеттік органдар, олардың аумақтық
бөлімшелерi салатын әкiмшілiк айыппұлдар,
өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
03         Атқарушылық санкция
05         Жергілiкті мемлекеттік органдар салатын
әкiмшілік айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар
06         Оған қатысты лицензиялық тәртiп белгіленген
казиноның, тотализаторлардың және ойын
бизнесiнiң лицензиясыз қызметiнен түскен алып
қойылған кiрiстер түсiмi
07         Жеке кәсiпкерлердiң мемлекеттік тіркеусiз
қызметiнен алынған кiрiстердiң түсiмі
08         Монополияға қарсы заңнаманы бұзу нәтижесiнде
алынған кiрiстердің түсімі
09         Заңсыз алынған мүлiкті еркiмен тапсырудан
немесе өндiрiп алудан немесе мемлекеттік
функцияларды орындауға уәкілеттiк берiлген
тұлғаларға немесе оларға теңестірiлген
тұлғаларға заңсыз көрсетілген қызметтердiң
құнынан алынатын сомалардың түсімі
10         Табиғатты пайдаланушылардан келтiрiлген зиянның
орнын толтыру туралы талаптар бойынша алынған
қаражат, аңшылықтың және балық аулаудың
тәркіленген құралдарын, заңсыз олжаланған
өнiмдердi сатудан түскен қаражат
2  04 1  11         Бас бостандығынан айыруға сотталғандардың
тамақтың, заттай мүлiктiң және коммуналдық-
тұрмыстық емдеу-алдын алу қызметтерiнiң құнын,
мемлекетке, түзеу мекемесiне келтiрiлген
залалды, қашып кетуге жол бермеуге байланысты
қосымша шығындарды өтеуi
12         Түзету жұмыстарына сотталғандардың еңбекақысынан
ұсталатын түсiмдер
13         Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттiк мекемелер салатын басқа да
айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп
алулар
14         Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелермен алынатын басқа да
айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндiрiп
алулар
05               Гранттар
1             Техникалық көмек
01         Орталық мемлекеттік органдар тартатын гранттар
02         Жергіліктi атқарушы органдар тартатын гранттар
2             Қаржылық көмек
01         Орталық мемлекеттiк органдар тартатын гранттар
02         Жергілiктi атқарушы органдар тартатын гранттар
06               Басқа да салықтық емес түсімдер
1             Басқа да салықтық емес түсімдер
01         Анықталмаған түсімдер
02         Қазақстан Республикасының қосымша және үстеме
баждарды бөлу кезіндегі үлесі

03 01.07.2006 Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь
республиканского бюджета
04            Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных учреждений,
финансируемых из республиканского бюджета
05            Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных учреждений,
финансирующихся из местного бюджета
2  06  1   06            Возврат неиспользованных средств, ранее
полученных из республиканского бюджета
07            Возврат неиспользованных средств, ранее
полученных из местного бюджета
08            Прочие неналоговые поступления
в республиканский бюджет
09            Прочие неналоговые поступления в местный
бюджет
10            Сбор за легализацию имущества
3                      Поступления от продажи основного капитала
01                    Продажа государственного имущества,
закрепленного за государственными учреждениями
1                Продажа государственного имущества,
закрепленного за государственными учреждениями
01            Поступления от продажи имущества, закрепленного
за государственными учреждениями,
финансируемыми из республиканского бюджета
02            Поступления от продажи имущества, закрепленного
за государственными учреждениями,
финансируемыми из местного бюджета
03            Поступления от продажи гражданам квартир
02                    Продажа товаров из государственного
материального резерва
1                Продажа товаров из государственного
материального резерва
01            Поступления от погашения задолженности
за полученные товары из государственных
резервов
02            Поступления от реализации сверхнормативных
запасов
03            Поступления от реализации зерна из
государственных ресурсов
04            Поступления от реализации материальных ценностей
мобилизационного резерва
03                    Продажа земли и нематериальных активов
1                Продажа земли
01            Поступления от продажи земельных участков
02            Поступления от продажи земельных участков
сельскохозяйственного назначения
2                Продажа нематериальных активов
01            Продажа нематериальных активов
02            Плата за продажу права аренды земельных
участков
4                      Поступления трансфертов
01                    Трансферты из нижестоящих органов
государственного управления
1                Трансферты из областных бюджетов, бюджетов
городов Астаны и Алматы
01            Возврат, использованных не по целевому
назначению целевых трансфертов
02            Возврат целевых трансфертов
4  01  1   03            Бюджетное изъятие из областного бюджета
Актюбинской области
04            Бюджетное изъятие из областного бюджета
Атырауской области
05            Бюджетное изъятие из областного бюджета
Мангистауской области
06            Бюджетное изъятие из бюджета города Алматы
07            Бюджетное изъятие из бюджета города Астаны
2                Трансферты из районных (городских) бюджетов
01            Бюджетные изъятия
02            Возврат целевых трансфертов
03            Возврат, использованных не по целевому
назначению целевых трансфертов
02                    Трансферты из вышестоящих органов
государственного управления
1                Трансферты из республиканского бюджета
01            Целевые текущие трансферты
02            Целевые трансферты на развитие
03            Субвенции
2                Трансферты из областного бюджета
01            Целевые текущие трансферты
02            Целевые трансферты на развитие
03            Субвенции
03                    Трансферты из прочих источников
1                Прочие трансферты

03   01.07.2006 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан
республикалық бюджеттің шығындарын өтеу түрiнде
түсетiн түсімдер
04         Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелердiң дебиторлық, депоненттік
берешегінiң түсiмдері
05         Жергілiктi бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелердiң дебиторлық, депоненттік
берешегінiң түсiмi
06         Бұрын республикалық бюджеттен алынған,
пайдаланылмаған қаражатты қайтару
07         Бұрын жергілiктi бюджеттен алынған,
пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
08         Республикалық бюджетке түсетiн басқа да салыққа
жатпайтын түсiмдер
09         Жергіліктi бюджетке түсетiн салықтық емес
басқа да түсiмдер
10         Мүлікті заңдастырған үшін алым
3                   Негiзгі капиталды сатудан түсетiн түсімдер
01               Мемлекеттік мекемелерге бекiтiлген мемлекеттік
мүлiктi сату
1             Мемлекеттiк мекемелерге бекiтілген мемлекеттiк
мүлiктi сату
01         Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелерге бекiтiлген мүлiкті
сатудан түсетін түсімдер
3  01 1  02         Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелерге бекiтілген мүлiктi
сатудан түсетін түсімдер
03         Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетiн түсiмдер
02               Мемлекеттік материалдық резервтен тауарлар
сату
1             Мемлекеттік материалдық резервтен тауарлар
сату
01         Мемлекеттік резервтерден алынған тауарлар үшiн
берешектi өтеуден түсетін түсімдер
02         Нормативтен тыс қорларды сатудан түсетiн
түсiмдер
03         Мемлекеттік ресурстардан астық сатудан түсетiн
түсiмдер
04         Жұмылдыру резервiнiң материалдық құндылықтарын
сатудан түсетін түсiмдер
03               Жердi және материалдық емес активтердi сату
1             Жерді сату
01         Жер учаскелерiн сатудан түсетін түсiмдер
02         Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерiн
сатудан түсетін түсiмдер
2             Материалдық емес активтердi сату
01         Материалдық емес активтердi сату
02         Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін
төлем
4                   Трансферттердің түсімдері
01               Төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан
алынатын трансферттер
1             Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiнен алынатын трансферттер
01         Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы
трансферттердi қайтару
02         Нысаналы трансферттердi қайтару
03         Ақтөбе облысының облыстық бюджетiнен алынатын
бюджеттiк алу
04         Атырау облысының облыстық бюджетінен алынатын
бюджеттiк алу
05         Маңғыстау облысының облыстық бюджетiнен алынатын
бюджеттiк алу
06         Алматы қаласының бюджетiнен алынатын бюджеттік
алу
07         Астана қаласының бюджетiнен алынатын бюджеттiк
алу
2             Аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер
01         Бюджеттік алып қоюлар
02         Нысаналы трансферттердi қайтару
03         Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы
трансферттердi қайтару
02               Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған
органдарынан түсетiн трансферттер
1             Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер
01         Ағымдағы нысаналы трансферттер
02         Нысаналы даму трансферттерi
4  02 1  03         Субвенциялар
2             Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
01         Ағымдағы нысаналы трансферттер
02         Нысаналы даму трансферттерi
03         Субвенциялар
03               Өзге де көздерден түсімдер
1             Өзге де трансферттер

01 01.07.2006 Целевые трансферты в республиканский бюджет
из Национального фонда Республики Казахстан
04                    Трансферты из Национального фонда
1                Целевые капитальные трансферты
01            Гарантированный трансферт в
республиканский бюджет из Национального фонда
5                      Погашение бюджетных кредитов
01                    Погашение бюджетных кредитов
1                Погашение бюджетных кредитов, выданных из
государственного бюджета
01            Погашение бюджетных кредитов, выданных из
республиканского бюджета за счет внутренних
источников местным исполнительным органам
областей, городов республиканского значения,
столицы
02            Погашение бюджетных кредитов, выданных из
республиканского бюджета за счет средств
правительственных внешних займов местным
исполнительным органам областей, городов
республиканского значения, столицы
5  01  1   03            Погашение бюджетных кредитов, выданных
из областного бюджета местным исполнительным
органам районов (городов областного значения)
04            Погашение бюджетных кредитов, выданных из
республиканского бюджета за счет внутренних
источников банкам-заемщикам
05            Погашение бюджетных кредитов, выданных из
республиканского бюджета за счет средств
правительственных внешних займов банкам-
заемщикам
06            Погашение бюджетных кредитов, выданных
из местного бюджета банкам-заемщикам
07            Погашение бюджетных кредитов, выданных из
республиканского бюджета за счет внутренних
источников финансовым агентствам
08            Погашение бюджетных кредитов, выданных из
республиканского бюджета за счет средств
правительственных внешних займов финансовым
агентствам
09            Погашение бюджетных кредитов, выданных из
республиканского бюджета до 2005 года за
счет внутренних источников юридическим лицам
10            Погашение бюджетных кредитов, выданных из
республиканского бюджета до 2005 года за
счет средств правительственных внешних займов
юридическим лицам
11            Погашение бюджетных кредитов, выданных из
местного бюджета до 2005 года юридическим лицам
12            Погашение бюджетных кредитов, выданных из
республиканского бюджета физическим лицам
13            Погашение бюджетных кредитов, выданных
из местного бюджета физическим лицам
14            Погашение бюджетных кредитов, выданных
иностранным государствам
16            Возврат, использованных не по целевому
назначению бюджетных кредитов, выданных из
областного бюджета местным исполнительным
органам районов (городов областного значения)
02                    Возврат требований по оплаченным государственным
гарантиям
1                Возврат юридическими лицами требований по
оплаченным государственным гарантиям
01            Возврат средств, направленных на исполнение
обязательств по государственным гарантиям
5  02  1   02            Поступления от реализации имущества,
полученного или взысканного в пользу
государства в счет погашения задолженности
по бюджетным кредитам, а также бюджетным
средствам, направленным на исполнение
обязательств по государственным гарантиям
6                      Поступления от продажи финансовых активов
государства
01                    Поступления от продажи финансовых активов
государства
1                Поступления от продажи финансовых активов
внутри страны
01            Поступления от продажи доли участия,
ценных бумаг юридических лиц, находящихся
в республиканской собственности
02            Поступления от продажи доли участия,
ценных бумаг юридических лиц, находящихся
в коммунальной собственности
03            Поступления от приватизации государственного
имущества, находящегося в республиканской
собственности и относящегося к горнодобывающей
и обрабатывающей отраслям
04            Поступления от продажи республиканских
государственных учреждений и государственных
предприятий в виде имущественного комплекса,
иного государственного имущества, находящегося
в оперативном управлении или хозяйственном
ведении республиканских государственных
предприятий
05            Поступления от продажи коммунальных
государственных учреждений и государственных
предприятий в виде имущественного комплекса,
иного государственного имущества,
находящегося в оперативном управлении или
хозяйственном ведении коммунальных
государственных предприятий
2                Поступления от продажи финансовых активов
за пределами страны
01            Поступления от продажи доли участия,
ценных бумаг юридических лиц международных
организаций
7                      Поступления займов
01                    Внутренние государственные займы
1                Государственные эмиссионные ценные бумаги
01            Государственные долгосрочные казначейские
обязательства
02            Государственные среднесрочные казначейские
обязательства
03            Государственные краткосрочные казначейские
обязательства
04            Национальные сберегательные облигации
05            Поступления от продажи государственных
эмиссионных ценных бумаг на организованном
рынке ценных бумаг
09            Прочие государственные эмиссионные ценные
бумаги
7  01  2                 Договоры займа
01            Займы, получаемые Правительством Республики
Казахстан
02            Займы, получаемые местным исполнительным
органом области, города республиканского
значения, столицы
03            Займы, получаемые местным исполнительным
органом района (города областного значения)
02                    Внешние государственные займы
1                Договоры займа
01            Кредиты от международных финансовых организаций
02            Кредиты от иностранных государств
03            Кредиты от иностранных коммерческих банков и фирм
2                Государственные эмиссионные ценные бумаги
01            Государственные долговые обязательства,
размещенные на внешних рынках капиталов
02            Прочие государственные эмиссионные ценные бумаги
8                      Движение остатков бюджетных средств
01                    Остатки бюджетных средств
1                Свободные остатки бюджетных средств
01            Свободные остатки бюджетных средств
2                Остатки бюджетных средств на конец
отчетного периода
01            Остатки бюджетных средств на конец
отчетного периода
__________________________________________________________________________

01   01.07.2006 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан
республикалық бюджетке алынатын нысаналы
трансферттер
04               Ұлттық қордан түсімдер
1             Күрделі нысаналы трансферттер
01         Ұлттық қордан республикалық бюджетке кепілдік
берілген трансферт
5                   Бюджеттiк кредиттердi өтеу
01               Бюджеттiк кредиттердi өтеу
1             Мемлекеттiк бюджеттен берiлген бюджеттік
кредиттердi өтеу
01         Облыстардың, республикалық маңызы бар
қалалардың, астананың жергіліктi атқарушы
органдарына iшкi көздер есебiнен республикалық
бюджеттен берiлген бюджеттік кредиттердi өтеу
02         Облыстардың, республикалық маңызы бар
қалалардың, астананың жергілікті атқарушы
органдарына үкіметтік сыртқы қарыздар қаражаты
есебiнен республикалық бюджеттен берiлген
бюджеттiк кредиттердi өтеу
03         Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
жергілiктi атқарушы органдарына облыстық
бюджеттен берілген бюджеттiк кредиттерді өтеу
04         Қарыз алушы банктерге iшкi көздер есебiнен
pecпубликалық бюджеттен берiлген бюджеттiк
кредиттердi өтеу
05         Қарыз алушы банктерге үкіметтiк сыртқы қарыздар
есебiнен pecпубликалық бюджеттен берiлген
бюджеттiк кредиттерді өтеу
06         Қарыз алушы банктерге жергілiкті бюджеттен
берiлген бюджеттік кредиттерді өтеу
07         Қаржылық агенттiктерге ішкi көздер есебiнен
республикалық бюджеттен берiлген бюджеттік
кредиттерді өтеу
08         Қаржы агенттіктерiн үкіметтік сыртқы қарыз
қаражаты есебiнен республикалық бюджеттен
берiлген бюджеттік кредиттерді өтеу
09         Заңды тұлғаларға ішкі көздер есебiнен
республикалық бюджеттен 2005 жылға дейiн
берiлген бюджеттік кредиттердi өтеу
10         Заңды тұлғаларға үкіметтік сыртқы қарыздар
қаражаты есебiнен республикалық бюджеттен 2005
жылға дейiн берілген бюджеттік кредиттердi өтеу
5  01 1  11         Заңды тұлғаларға жергіліктi бюджеттен 2005
жылға дейiн берiлген бюджеттік кредиттердi өтеу
12         Жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен
берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
13         Жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен
берiлген бюджеттік кредиттердi өтеу
14         Шетелдiк мемлекеттерге берiлген бюджеттiк
кредиттердi өтеу
16
02               Төленген мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша
талаптарды қайтару
1             Төленген мемлекеттік кепiлдiктер бойынша
талаптарды заңды тұлғалардың қайтаруы
01         Мемлекеттік кепілдiктер бойынша мiндеттемелердi
орындауға бағытталған қаражатты қайтару
02         Бюджеттік кредиттер, сондай-ақ мемлекеттік
кепiлдiктер бойынша міндеттемелердi орындауға
бағытталған бюджеттік қаражат бойынша берешектi
өтеу есебiне мемлекет пайдасына алынған не
өндiрiп алынған мүлiктi сатудан түсетін түсiмдер
6                   Мемлекеттің қаржы активтерiн сатудан түсетiн
түсiмдер
01               Мемлекеттің қаржы активтерiн сатудан түсетiн
түсiмдер
1             Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетiн
түсiмдер
01         Республикалық меншiктегі заңды тұлғалардың
қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан
түсетін түсімдер
02         Коммуналдық меншiктегі заңды тұлғалардың қатысу
үлестерiн, бағалы қағаздарын сатудан түсетiн
түсiмдер
03         Республикалық меншiктегі және кен өндiрушi әрi
өңдеушi салаға жататын мемлекеттiк мүлікті
жекешелендiруден түсетiн түсiмдер
04         Мүлiк кешенi, республикалық мемлекеттiк
кәсiпорындардың жедел басқаруындағы немесе
шаруашылық жүргізуiндегі өзге де мемлекеттік
мүлiк түрiндегі республикалық мемлекеттік
мекемелер мен мемлекеттік кәсiпорындарды
сатудан түсетін түсiмдер
05         Мүлiктiк кешен түрiндегі коммуналдық
мемлекеттiк мекемелер мен мемлекеттік
кәсiпорындарды және коммуналдық мемлекеттік
кәсiпорындардың жедел басқаруындағы немесе
шаруашылық жүргізуiндегі өзге мемлекеттік
мүлікті сатудан түсетiн түсiмдер
2             Қаржы активтерiн елден тыс жерлерде сатудан
түсетін түсiмдер
01         Халықаралық ұйымдардың заңды тұлғаларының қатысу
үлестерiн, бағалы қағаздарын сатудан түсетiн
түсімдер
7                   Қарыздар түсiмi
01               Мемлекеттiк ішкі қарыздар
1             Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар
7  01 1  01         Мемлекеттік ұзақ мерзiмдi қазынашылық
міндеттемелер
02         Мемлекеттік орта мерзiмдi қазынашылық
мiндеттемелер
03         Мемлекеттiк қысқа мерзiмдi қазынашылық
міндеттемелер
04         Ұлттық жинақ облигациялары
05         Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды
ұйымдастырылған бағалы қағаздар рыногында
сатудан түсетiн түсiмдер
09         Өзге де мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар
2             Қарыз алу келiсім-шарттары
01         Қазақстан Республикасының Үкiметi алатын
қарыздар
02         Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жергілiкті атқарушы органы алатын
қарыздар
03         Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
02               Мемлекеттiк сыртқы қарыздар
1             Қарыз алу келiсім-шарттары
01         Халықаралық қаржы ұйымдарынан кредиттер
02         Шетелдiк мемлекеттерден кредиттер
03         Шетелдiк коммерциялық банктер мен фирмалардан
кредиттер
2             Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар
01         Сыртқы капитал рыноктарында орналастырылған
мемлекеттік борыштық мiндеттемелер
02         Өзге де мемлекеттiк эмиссиялық бағалы қағаздар
8                   Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы
01               Бюджет қаражаты қалдықтары
1             Бюджет қаражатының бос қалдықтары
01         Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2             Есептi кезең соңындағы бюджет қаражатының
қалдықтары
01         Есептi кезеңнің соңындағы бюджет қаражатының
қалдықтары
__________________________________________________________________

2  01 122 005              Мероприятия в рамках исполнения всеобщей
воинской обязанности
208                Министерство обороны Республики Казахстан
001              Содержание личного состава, вооружения,
военной и иной техники, оборудования,
животных и инфраструктуры Вооруженных Сил
001          Аппарат центрального органа
021          Премиальные выплаты военнослужащим
за 1997-1998 годы
100          Содержание личного состава
101          Содержание вооружения, военной и иной техники,
оборудования, животных
102          Содержание инфраструктуры
002              Обеспечение основных видов деятельности
Вооруженных Сил
021          Премиальные выплаты военнослужащим
за 1997-1998 годы
100          Обеспечение боевого дежурства
101          Обеспечение боевой подготовки
102          Обеспечение специальной деятельности
106          Обеспечение внешнеполитических интересов
107          Обеспечение мобилизационной подготовки
108          Обеспечение административно-управленческих
функций органов военного управления
003              Создание информационных систем Вооруженных Сил
004              Развитие инфраструктуры Вооруженных Сил
006              Модернизация и приобретение вооружения, военной
и иной техники, систем связи
007              Поставка и ремонт вооружения и военной техники
в соответствии с межгосударственными договорами
об аренде полигонов
008              Прикладные научные исследования и опытно-
конструкторские работы оборонного характера
015              Подготовка допризывников по военно-техническим
специальностям
016              Материально-техническое обеспечение
Вооруженных Сил
100          Приобретение оборудования медицинского
назначения
101          Приобретение имущества тылового назначения,
технических средств воспитания и обучения
102          Приобретение специального и особого
оборудования
103          Приобретение имущества противопожарной защиты
104          Материально-техническое обеспечение
инфраструктуры Вооруженных Сил
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
2 01 208 101              Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
250                Департамент (Управление) по мобилизационной
подготовке, гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий области
003              Мероприятия в рамках исполнения всеобщей
воинской обязанности
007              Подготовка территориальной обороны и
территориальная оборона областного масштаба
350                Департамент (Управление) по мобилизационной
подготовке, гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий города республиканского
значения, столицы
003              Мероприятия в рамках исполнения всеобщей
воинской обязанности
007              Подготовка территориальной обороны и
территориальная оборона города
республиканского значения, столицы
678                Республиканская гвардия Республики
Казахстан
001              Участие в обеспечении безопасности охраняемых
лиц и выполнении церемониальных ритуалов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
021          Премиальные выплаты военнослужащим
за 1997-1998 годы
100          Центральный аппарат
101          Воинские части
102          Модернизация и приобретение военной и иной
техники
2 01 678 002              Строительство объектов Республиканской гвардии
005              Обеспечение жильем военнослужащих
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
02                     Организация работы по чрезвычайным
ситуациям
122                Аппарат акима района (города областного
значения)
006              Предупреждение и ликвидация чрезвычайных
ситуаций масштаба района (города областного
значения)
100          Мероприятия по предупреждению и ликвидации
чрезвычайных ситуаций
202                Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области предупреждения ликвидации
чрезвычайных ситуаций и управления системой
государственного материального резерва
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
002              Организация ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера
100          Республиканский оперативно-спасательный отряд
101          Воинские части
2 02 202 002 102          Аэромобильные региональные оперативно-
спасательные отряды
103          Республиканский кризисный центр
104          Казселезащита
105          Организация готовности специальных технических
средств для обеспечения предупреждения и
ликвидации чрезвычайных ситуаций
106          Проведение ежегодного республиканского
(международного) сбора-семинара спасателей
подразделения "Казспас"
107          Пожарные службы
108          Оперативно-спасательные службы
003              Строительство и реконструкция объектов защиты
от чрезвычайных ситуаций
004              Анализ и проведение испытаний в области
пожарной безопасности
007              Подготовка специалистов государственных органов
и учреждений к действиям в условиях
чрезвычайной ситуации
009              Прикладные научные исследования в области
чрезвычайных ситуаций
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
250                Департамент (Управление) по
мобилизационной подготовке, гражданской
обороне, организации предупреждения и
ликвидации аварий и
стихийных бедствий области
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) по мобилизационной подготовке,
гражданской обороне и организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных
служащих
2 02 250 001 008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
004              Мероприятия гражданской обороны областного
масштаба
005              Мобилизационная подготовка и мобилизация
областного масштаба
006              Предупреждение и ликвидация чрезвычайных
ситуаций областного масштаба
100          Водно-спасательные службы
101          Мероприятия по предупреждению и ликвидации
чрезвычайных ситуаций
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа
для ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва
местного исполнительного органа на неотложные
затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
271                Департамент (Управление) строительства
области
002              Развитие объектов мобилизационной подготовки
и чрезвычайных ситуаций
350                Департамент (Управление) по мобилизационной
подготовке, гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий города республиканского
значения, столицы
2 02 350 001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) по мобилизационной подготовке,
гражданской обороне и организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
002              Создание информационных систем
004              Мероприятия гражданской обороны города
республиканского значения, столицы
005              Мобилизационная подготовка и мобилизация города
республиканского значения, столицы
006              Предупреждение и ликвидация чрезвычайных
ситуаций масштаба города республиканского
значения, столицы
100          Водно-спасательные службы
101          Мероприятия по предупреждению и ликвидации
чрезвычайных ситуаций
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
3                          Общественный порядок, безопасность,
правовая, судебная,
уголовно-исполнительная деятельность
01                    Правоохранительная деятельность
3  01  201                Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
001              Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на республиканском
уровне
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
021          Премиальные выплаты военнослужащим
за 1997-1998 годы
100          Комитет внутренних войск
101          Учреждение автотранспортного обслуживания
102          Базы военного и специального имущества
103          Кинологический центр
104          Подразделение специального назначения "Сункар"
105          Оперативно-розыскная деятельность
106          Охрана дипломатических представительств
107          Соединения и части внутренних войск
108          Приемники-распределители управления внутренних
дел на транспорте для лиц, не имеющих
определенного места жительства и документов
109          Государственная специализированная служба
охраны
110          Обеспечение деятельности по борьбе с
наркоманией
003              Обеспечение защиты прав и свобод лиц,
участвующих в уголовном процессе
100          Государственная защита лиц, участвующих
в уголовном процессе
101          Возмещение процессуальных издержек участвующим
в уголовном процессе
102          Оказание юридической помощи адвокатами
на следствии
004              Специальные и воинские перевозки
005              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение
штатной численности миграционной полиции
007              Строительство, реконструкция объектов
общественного порядка и безопасности

2 01 122 005            Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару
шеңберiндегі iс-шаралар
208                Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгі
001            Қарулы Күштердiң жеке құрамын, қару-жарақта-
рын, әскери және өзге де техникаларын,
жабдықтарын, жануарларын және инфрақұрылымын
күтіп-ұстау
001        Орталық органның аппараты
021        1997-1998 жылдардағы әскери қызметшілерге
үстемақы төлеу
100        Жеке құрамды ұстау
101        Қару-жарақты, әскери және өзге де техниканы,
жабдықтарды, жануарларды ұстау
102        Инфрақұрылымды ұстау
002            Қарулы Күштер қызметiнiң негізгі түрлерiн
қамтамасыз ету
021        1997-1998 жылдардағы әскери қызметшілерге
үстемақы төлеу
100        Жауынгерлiк кезекшілiктi қамтамасыз ету
101        Жауынгерлiк дайындықты қамтамасыз ету
102        Арнайы қызметтi қамтамасыз ету
106        Сыртқы саясат мүдделерін қамтамасыз ету
107        Жұмылдыру әзiрлігін қамтамасыз ету
108        Әскери басқару органдарының әкiмшілік-басқа-
ру функцияларын қамтамасыз ету
003            Қарулы Күштердiң ақпараттық жүйелерін құру
004            Қарулы Күштердiң инфрақұрылымын дамыту
006            Қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы,
байланыс жүйелерiн жаңғырту және сатып алу
007            Полигондарды жалға беру туралы
мемлекетаралық шарттарға сәйкес қару-жарақ
пен әскери техниканы жеткiзу және жөндеу
008            Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер мен тәжiрибе-конструкторлық
жұмыстар
015            Әскерге шақырылғанға дейiнгілердi
әскери-техникалық мамандықтар бойынша
даярлау
016            Қарулы Күштердi материалдық-техникалық
қамтамасыз ету
100        Медицина бағытындағы жабдықтарды сатып алу
101        Тылға қажеттi мүлiктерді, тәрбиелеу мен
оқытудың техникалық жабдықтарын сатып алу
102        Арнайы және айрықша жабдықтарды сатып алу
103        Өртке қарсы қорғау мүліктерiн сатып алу
2 01 208 016 104        Қарулы Күштердiң инфрақұрылымын
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
100            Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкiлдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткiзу
105            Республикалық бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың) техника-эконо-
микалық негіздемелерiн әзiрлеу және оларға
сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
250                Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық
қорғаныс, авариялар мен табиғи
апаттардың алдын алуды және жоюды
ұйымдастыру департаментi (басқармасы)
003            Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару
шеңберiндегi iс-шаралар
007            Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық
ауқымдағы аумақтық қорғаныс
350                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмылдыру дайындығы,
азаматтық қорғаныс, авариялар мен
табиғи апаттардың алдын алуды және
жоюды ұйымдастыру департаментi
(басқармасы)
003            Жалпыға бiрдей әскери мiндетті атқару
шеңберiндегi ic-шаралар
007            Аумақтық қорғанысты дайындау және
республикалық маңызы бар қаланың, астананың
аумақтық қорғанысы
678                Қазақстан Республикасы Республикалық
ұланы
001            Қорғалатын адамдардың қауiпсiздiгін
қамтамасыз етуге және салтанатты рәсiмдердi
орындауға қатысу
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
2 01 678 001 017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
021        1997-1998 жылдардағы әскери қызметшілерге
үстемақы төлеу
100        Орталық аппарат
101        Әскери бөлімдер
102        Әскери және өзге техниканы жаңғырту және
сатып aлу
002            Республикалық ұлан объектілерiн салу
005            Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз
ету
100            Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
101            Өкілдiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткiзу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
02                    Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды
ұйымдастыру
122                Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң
аппараты
006            Аудан (облыстық маңызы бар қала)
ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу
және оларды жою
100        Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
жөнiндегі іс-шаралар
202                Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігі
001            Төтенше жағдайлардың алдын aлу, жою және
мемлекеттiк материалдық резерв жүйесiн
басқару саласындағы уәкілетті органның
қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
2 02 202 001 008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жоюды ұйымдастыру
100        Республикалық жедел құтқару жасағы
101        Әскери бөлiмдер
102        Аэроұтқыр өңiрлiк жедел-құтқару жасақтары
103        Республикалық дағдарыс орталығы
104        Қазселденқорғау
105        Төтенше жағдайлардың алдын алуды және жоюды
қамтамасыз ету үшiн арнайы техникалық
жабдықтардың дайындығын ұйымдастыру
106        "Қазқұтқару" бөлiмшесi құтқарушыларының жыл
сайынғы республикалық (халықаралық) жиын
семинарын өткiзу
107        Өрт сөндiру қызметi
108        Жедел құтқару қызметі
003            Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерiн
салу мен қайта жаңарту
004            Өрт қауiпсiздiгі саласында сынақтарды
талдау және жүргiзу
007            Мемлекеттік органдар мен мекемелер
мамандарын төтенше жағдай ахуалында
iс-әрекет жасауға даярлау
009            Төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнің төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебiнен iс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
2 02 250                Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық
қорғаныс, авариялар мен дүлей
апаттардың алдын алуды және жоюды
ұйымдастыру департаментi (басқармасы)
001            Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс
және авариялармен дүлей апаттардың алдын
алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінiң
(басқармасының) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
004            Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың
iс-шаралары
005            Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және
жұмылдыру
006            Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың
алдын алу және оларды жою
100        Суда құтқару қызметi
101        Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
жөнiндегi iс-шаралар
100            Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiкті атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
271                Облыстың құрылыс департаментi (басқармасы)
2 02 271 002            Жұмылдыру дайындығы және төтенше
жағдайлардың объектiлерiн дамыту
350                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмылдыру дайындығы,
азаматтық қорғаныс, авариялар мен
дүлей апаттардың алдын алуды және
жоюды ұйымдастыру департаментi
(басқармасы)
001            Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс
және авариялармен дүлей апаттардың алдын
алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің
(басқармасының) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілiктi органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
002            Ақпараттық жүйелер құру
004            Республикалық маңызы бар қалалар, астананың
азаматтық қорғаныс іс-шаралары
005            Республикалық маңызы бар қалалар, астананың
жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
006            Республикалық маңызы бар қалалар, астана
ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу
және оларды жою
100        Суда құтқару қызметі
101        Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
жөнiндегi іс-шаралар
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебінен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшiн жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiкті атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілiктi бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерін
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнің есебiнен
iс-шаралар өткiзу
2 02 350 115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
3                       Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық,
сот, қылмыстық-атқару қызметі
01                  Құқық қорғау қызметі
201                Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі
001            Республикалық деңгейде қоғамдық тәртiптi
қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті
қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
021        1997-1998 жылдардағы әскери қызметшілерге
үстемақы төлеу
100        Ішкi әскерлер комитетi
101        Автокөліктiк қызмет көрсету мекемесi
102        Әскери және арнайы мүлік базалары
103        Кинология орталығы
104        "Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлiмшесi
105        Жедел-іздестiру қызметi
106        Дипломатиялық өкiлдiктердi қорғау
107        Iшкi әскерлердің құрамалары мен бөлiмдерi
108        Iшкi iстер басқармасының белгілi бір
тұрғылықты жерi және құжаттары жоқ
тұлғаларға арналған көліктегі
қабылдау-таратушылары
109        Мемлекеттік мамандандырылған күзет қызметi
110        Нашақорлыққа қарсы күрес қызметін
қамтамасыз ету
003            Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың
құқықтары мен бостандықтарын қорғауды
қамтамасыз ету
100        Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды
мемлекеттiк қорғау
101        Қылмыстық процеске қатысушылардың іс
жүргізу шығындарын өтеу
102        Тергеу кезiнде адвокаттардың заңдық көмек
көрсетуі
004            Арнайы және әскери тасымалдар
3 01 201 005            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне көші-қон
полициясының штат санын ұлғайтуға берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
007            Қоғамдық тәртiп және қоғамдық қауiпсiздiк
объектілерiн салу, қайта жаңарту

4 06 226 003              Подготовка специалистов с высшим и
послевузовским профессиональным образованием
100          Подготовка специалистов по государственным
образовательным грантам
101          Подготовка офицеров запаса на военных кафедрах
высших учебных заведений Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
102          Стипендиальное обеспечение студентов высших
учебных заведений
103          Подготовка научных кадров
104          Стипендиальное обеспечение научных кадров
105          Капитальный ремонт государственных высших
учебных заведений
106          Доучивание студентов в высших учебных
заведениях
107          Стипендиальное обеспечение студентов,
доучивающихся в высших учебных заведениях
108          Выплата компенсаций на проезд обучающимся
из числа молодежи в высших профессиональных
учебных заведениях по государственному
образовательному заказу
109          Создание при государственных медицинских высших
учебных заведениях учебно-клинических центров
618                Агентство Республики Казахстан по борьбе
с экономической и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
004              Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием
678                   Республиканская гвардия Республики Казахстан
004              Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием
09                    Прочие услуги в области образования
201                Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
013              Строительство и реконструкция объектов
образования
225                Министерство образования и науки
Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области образования и науки
001          Аппарат центрального органа
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
100          Аттестация научных кадров
4 09 225 001 102          Присуждение гранта "Лучший преподаватель вуза"
008              Разработка и апробация учебников и учебно-
методических комплексов для организаций
образования, издание и доставка учебной
литературы для республиканских организаций,
предоставляющих услуги в области образования,
и казахской диаспоры за рубежом, а также
перевод и издание российских учебников и
учебно-методических комплексов для школ
с казахским языком обучения в городе Байконыре
011              Строительство и реконструкция объектов
образования и науки
012              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на строительство и реконструкцию объектов
образования
014              Прикладные научные исследования в области
образования
017              Обеспечение непрерывного обучения в области
культуры и искусства
022              Увеличение уставного капитала АО
"Академия гражданской авиации"
025              Методологическое обеспечение системы
образования и анализ качества
образовательных услуг
027              Национальная система тестирования
031              Целевые трансферты на развитие областному
бюджету Алматинской области и бюджету
города Алматы для сейсмоусиления объектов
образования
033              Целевые текущие трансферты областным бюджетам
на организацию питания, проживания и подвоза
детей к пунктам тестирования
048              Целевые трансферты на развитие областному
бюджету Костанайской области на
реконструкцию общежития для учащихся начального
и среднего профессионального образования
в городе Аркалыке
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств
на представительские затраты
104              Борьба с наркоманией и наркобизнесом

4 06 226 003            Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгі
кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау
100        Мемлекеттiк бiлiм беру гранты бойынша
мамандар даярлау
101        Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігi жоғары оқу орындарының
әскери кафедраларында запастағы офицерлер
даярлау
102        Жоғары оқу орындарының студенттерiн
стипендиямен қамтамасыз ету
103        Ғылыми кадрлар даярлау
104        Ғылыми кадрларды стипендиямен қамтамасыз ету
105        Мемлекеттiк жоғары оқу орындарын күрделi
жөндеу
106        Студенттердің жоғары оқу орындарында оқуды
аяқтауы
107        Жоғары оқу орындарында оқу аяқтайтын
студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету
108        Кәсiптiк жоғары оқу орындарында мемлекеттiк
бiлiм беру тапсырысы бойынша оқып жатқандар
арасынан жастардың жол жүруiне өтемақы төлеу
109        Мемлекеттік медициналық жоғары оқу
орындарының жанынан оқу-клиникалық
орталықтар құру
618                Қазақстан Республикасы Экономикалық
қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қылмысқа қарсы күрес агенттiгi
(қаржы полициясы)
004            Жоғары кәсiптік бiлiмдi мамандар даярлау
678                Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
004            Жоғары кәсiптік бiлiмдi мамандар даярлау
09                    Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
201                Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгі
013            Білім беру объектiлерін салу және қайта
жаңарту
225                Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлiгі
001            Білім және ғылым саласындағы уәкілеттi
органның қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100        Ғылыми кадрларды аттестациялау
102        "Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы" грантын
табыс ету
4 09 225 008            Білiм беру ұйымдары үшiн оқулықтар мен оқу-
әдiстемелiк кешендерiн әзiрлеу және
тәжірибеден өткiзу, білім бepу саласында
қызмет көрсететін республикалық ұйымдар және
шетелдегі қазақ диаспорасы үшiн оқу
әдебиетін шығару және жеткізу, сондай-ақ
Байқоңыр қаласында қазақ тілінде оқытатын
мектептер үшін ресейлік оқулықтар мен
оқу-әдістемелік кешендерді аудару және
басып шығару
011            Білiм беру және ғылым объектілерiн салу
және қайта жаңарту
012            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне білім беру
объектілерін салуға және қайта жаңартуға
берілетiн нысаналы даму трансферттерi
014            Білiм беру саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
017            Мәдениет пен өнер саласында үзілiссiз оқуды
қамтамасыз ету
022            "Азаматтық авиация академиясы" АҚ-ның
жарғылық капиталын ұлғайту
025            Білiм беру жүйесiн әдiстемелiк қамтамасыз
ету және білім беру қызметтерiнiң сапасын
талдау
027            Ұлттық тестілеу жүйесi
031            Алматы облысының облыстық бюджетіне және
Алматы қаласының бюджетіне білім беру
объектілерiнiң сейсмотұрақтылығын күшейту
үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi
033            Облыстық бюджеттерге балалардың тамақтану,
өмір сүру және тест пункттеріне жеткізілуін
ұйымдастыруға ағымдағы нысаналы трансферттер
048            Қостанай облысының облыстық бюджетіне
Арқалық қаласындағы кәсіптік бастауыш және
орта білім оқушыларына арналған жатақхананы
қайта жөндеуге берілетін нысаналы даму
трансферттері
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткiзу
104            Нашақорлыққа және eciрткі бизнесiне қарсы
күрес

012              Государственные пособия на детей до 18 лет
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
015              Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными
гигиеническими средствами и предоставление
услуг специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в соответствии
с индивидуальной программой реабилитации
инвалида
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
360                Департамент (Управление) образования города
республиканского значения, столицы
017              Социальная поддержка обучающихся и
воспитанников организаций образования очной
формы обучения
100          Льготный проезд на общественном транспорте
(кроме такси) по решению местных
представительных органов
451                Отдел занятости и социальных программ
района (города областного значения)
002              Программа занятости
100          Общественные работы
101          Профессиональная подготовка и переподготовка
безработных
102          Дополнительные меры по социальной защите
граждан в сфере занятости населения
6 02 451 003              Оказание ритуальных услуг по захоронению
умерших Героев Советского Союза,
"Халық Қаhарманы", Героев Социалистического
труда, награжденных Орденом Славы трех
степеней и орденом "Отан" из числа участников
и инвалидов войны
004              Оказание социальной помощи специалистам
здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива
005              Государственная адресная социальная помощь
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
006              Жилищная помощь
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
007              Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных
представительных органов
008              Социальная поддержка военнослужащих внутренних
войск и срочной службы
100          Льготы по проезду на всех видах общественного
транспорта - городского, пригородного и
местного сообщения (кроме такси)
009              Социальная поддержка граждан, награжденных
от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк",
удостоенных высокого звания "Халық Қаhарманы",
почетных званий республики
010              Материальное обеспечение детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся на дому
014              Оказание социальной помощи нуждающимся
гражданам на дому

012            18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар
6 02 355 012 011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
015            Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына
сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы
гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге,
және ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
360                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың білім беру департаменті
(басқармасы)
017            Білім беру ұйымдарының күндiзгi оқу
нысанының оқушылар мен тәрбиеленушілерін
әлеуметтік қолдау
100        Жергiлiкті өкілді органдар шешiмi бойынша
қоғамдық көлiктің барлық түрлерiне
(таксиден басқасына) жүруге жеңiлдіктер
451                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмі
002            Еңбекпен қамту бағдарламасы
100        Қоғамдық жұмыстар
101        Жұмыссыздарды кәсiптік даярлау және қайта
даярлау
102        Халықты жұмыспен қамту саласында
азаматтарды әлеуметтiк қорғау жөніндегi
қосымша шаралар
003            Қайтыс болған Совет Одағының батырларын,
"Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек
ерлерiн, Даңқ Орденiнiң үш дәрежесiмен және
"Отан" орденiмен марапатталған соғыс
ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу
рәсiмдерi бойынша қызмет көрсету
004            Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,
бiлiм беру, әлеуметтік қамтамасыз ету,
мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек көрсету
005            Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
ресми трансферттер есебінен іске асыру
6 02 451 006            Тұрғын үй көмегі
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
ресми трансферттер есебінен іске асыру
007            Жергілiктi өкілетті органдардың шешiмі
бойынша азаматтардың жекелеген топтарына
әлеуметтiк көмек
008            Ішкі әcкepлep мен мерзімді қызметтегi
әскери қызметкерлердi әлеуметтік қолдау
100        Қалалық, қалааралық және жергілiктi
бағыттардағы қоғамдық көлiктiң барлық
түрлерiне (таксиден басқасына) жүруге
жеңiлдiктер
009            1999 жылдың 26 шілдесiнде "Отан", "Даңқ"
ордендерiмен марапатталған, "Халық
Қаһарманы" атағын және республиканың
құрметті атақтарын алған азаматтарды
әлеуметтік қолдау
010            Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз ету
014            Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек
көрсету

016              Государственные пособия на детей до 18 лет
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
6 02 451 017              Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными
гигиеническими средствами и предоставление
услуг специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в соответствии
с индивидуальной программой реабилитации
инвалида
011          Реализация программы за счет
трансфертов из республиканского бюджета
015          Реализация программы за счет средств местного
бюджета
019          Реализация программы за счет
трансфертов из областного бюджета
464                Отдел образования района
(города областного значения)
008              Социальная поддержка обучающихся
и воспитанников организаций образования
очной формы обучения
100          Льготный проезд на общественном транспорте
(кроме такси) по решению местных
представительных органов
603                Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи
018              Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на компенсацию
повышения тарифа абонентской платы за телефон
социально защищаемым гражданам, являющимся
абонентами городских сетей телекоммуникаций
09                    Прочие услуги в области социальной помощи
и социального обеспечения
213                Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
001              Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в области труда, занятости, социальной защиты
и миграции населения
001          Аппарат центрального органа
002          Аппараты территориальных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
017          Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое обеспечение
государственных органов
012              Прикладные научные исследования в области
охраны труда
013              Обеспечение выплаты пенсий и пособий
6 09 213 014              Информационно-аналитическое обеспечение по базе
занятости и бедности
015              Развитие информационной системы
Государственного центра по выплате пенсий
023              Методологическое обеспечение оказания
инвалидам протезно-ортопедической помощи
025              Развитие информационной базы занятости
и бедности
027              Переселение на историческую родину и социальная
защита оралманов
100          Центр временного размещения оралманов
101          Переселение и социальная защита оралманов
102          Обеспечение жильем оралманов
028              Создание информационной системы Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан по миграции и демографии
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
101              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
105              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
114              Выполнение обязательств центральных
государственных органов по решениям судов
за счет средств резерва Правительства
Республики Казахстан
256                Департамент (Управление) координации
занятости и социальных программ области
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) координации занятости
и социальных программ
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
004              Создание информационных систем
011              Оплата услуг по зачислению, выплате
и доставке пособий и других социальных выплат
6 09 256 100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
113              Трансферты из местных бюджетов
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
355                Департамент (Управление) занятости и
социальных программ города республиканского
значения, столицы
001              Обеспечение деятельности Департамента
(Управления) занятости и социальных программ
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
013              Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке
пособий и других социальных выплат
014              Создание информационных систем
016              Социальная адаптация лиц, не имеющих
определенного местожительства
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
6 09 355 108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
451                Отдел занятости и социальных программ района
(города областного значения)
001              Обеспечение деятельности отдела занятости
и социальных программ
003          Аппараты местных органов
007          Повышение квалификации государственных служащих
008          Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов
009          Материально-техническое оснащение
государственных органов
011              Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке
пособий и других социальных выплат
012              Создание информационных систем
013              Социальная адаптация лиц, не имеющих
определенного местожительства
100              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва Правительства Республики Казахстан
106              Проведение мероприятий за счет чрезвычайного
резерва местного исполнительного органа для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера
107              Проведение мероприятий за счет резерва местного
исполнительного органа на неотложные затраты
108              Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований местных бюджетных инвестиционных
проектов (программ)
109              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан на
неотложные затраты
115              Выполнение обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов
за счет средств резерва местного
исполнительного органа
7                      Жилищно-коммунальное хозяйство
01                   Жилищное хозяйство
7 01 123                Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
007              Организация сохранения государственного
жилищного фонда города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
217                Министерство финансов Республики Казахстан
053              Институциональное обеспечение реализации
Государственной программы жилищного
строительства
100          Увеличение уставного капитала АО "Жилищный
строительный сберегательный банк Казахстана"
101          Увеличение уставного капитала АО "Казахстанская
ипотечная компания"
102          Увеличение уставного капитала АО
"Казахстанский фонд гарантирования
ипотечных кредитов"
233                Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
002              Кредитование областных бюджетов, бюджетов
городов Астаны и Алматы на строительство жилья
004              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
025              Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на строительство жилья государственного
коммунального жилищного фонда
271                Департамент (Управление) строительства
области
009              Кредитование бюджетов районов (городов
областного значения) на строительство жилья
010              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на строительство жилья государственного
коммунального жилищного фонда
012              Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
371                   Департамент (Управление) энергетики
и коммунального хозяйства города
республиканского значения, столицы
008             Развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры

016            18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
ресми трансферттер есебінен іске асыру
017            Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына
сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы
гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге,
және ымдау тілі мамандарының жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
011        Бағдарламаны республикалық бюджеттен
берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске
асыру
015        Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты
есебiнен icке асыру
019        Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін
ресми трансферттер есебінен іске асыру
464                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім беру бөлiмi
008            Білім беру ұйымдарының күндiзгі оқу
нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерiн
әлеуметтік қолдау
6 02 464 008 100        Қоғамдық көлікте (таксиден басқа)
жеңiлдікпен жүру
603                Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
және байланыс агенттігi
018            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне қалалық
телекоммуникациялық желiлердiң абоненттерi
болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын
азаматтарға телефон үшiн абоненттiк төлем
тарифтерінiң көтерiлуiн өтеуге берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттер
9                    Әлеуметтік көмек және әлеуметтік
қамтамасыз ету салаларындағы өзге де
қызметтер
213                Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
001            Еңбек, жұмыспен қамту, халықты әлеуметтiк
қорғау және көшi-қон саласындағы уәкілетті
органның қызметiн қамтамасыз ету
001        Орталық органның аппараты
002        Аумақтық органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
017        Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
012            Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
013            Зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеудi
қамтамасыз ету
014            Жұмыспен қамту және кедейшілiк базасы
бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету
015            Зейнетақы төлеу жөнiндегі мемлекеттік
орталықтың ақпараттық жүйесiн дамыту
023            Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек
көрсетудi әдiснамалық қамтамасыз ету
025            Жұмыспен қамтудың және кедейшілiктiң
ақпараттық базасын дамыту
027            Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру
және әлеуметтік қорғау
100        Оралмандарды уақытша орналастыру орталығы
101        Оралмандардың көшіп келуi және әлеуметтік
қорғалуы
6 09 213 027 102        Opaлмандарды тұрғын үймен қамтамасыз ету
028            Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігінiң көші-қон
және демография жөнiндегi ақпараттық жүйесін
құру
100            Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше
резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101            Өкілдік шығындарға арналған қаражат
есебінен іс-шаралар өткізу
105            Республикалық бюджеттік инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу
және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
114            Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша орталық мемлекеттік органдардың
міндеттемелерін орындау
256                Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестiру департаментi
(басқармасы)
001            Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарлама-
ларды үйлестiру департаментінің
(басқармасының) қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
004            Ақпараттық жүйелер құру
011            Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік
төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу
бойынша қызметтерге ақы төлеу
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
6 09 256 108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
113            Жергілікті бюджеттерден алынатын
трансферттер
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
355                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар департаментi (басқармасы)
001            Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
департаментінің (басқармасының) қызметiн
қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
013            Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк
төлемдердi eceптеу, төлеу мен жеткiзу
бойынша қызметтерге ақы төлеу
014            Ақпараттық жүйелер құру
016            Белгілі бiр тұрғылықты жерi жоқ адамдарды
әлеуметтiк бейiмдеу
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше
резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкіметінiң шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебінен
iс-шаралар өткізу
6 09 355 115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
451                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмі
001            Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімiнiң қызметiн қамтамасыз ету
003        Жергілікті органдардың аппараттары
007        Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін
арттыру
008        Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі
жөндеу
009        Мемлекеттік органдарды материалдық-техника-
лық жарақтандыру
011            Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік
төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу
бойынша қызметтерге ақы төлеу
012            Ақпараттық жүйелер құру
013            Белгіленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды
әлеуметтiк бейiмдеу
100            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
төтенше резервiнің есебiнен іс-шараларды
өткізу
106            Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше
жағдайларды жою үшін жергілiктi атқарушы
органның төтенше резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
107            Жергілiктi атқарушы органның шұғыл
шығындарға арналған резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу
108            Жергілікті бюджеттiк инвестициялық
жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптама жасау
109            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
шұғыл шығындарға арналған резервiнің
есебiнен іс-шаралар өткізу
115            Жергілікті атқарушы органы резервінің
қаражаты есебінен соттардың шешімдері
бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау
7                       Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1                    Тұрғын үй шаруашылығы
123               Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің аппараты
7 01 123 007            Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің,
ауылдың (селоның), ауылдық (селолық)
округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының
сақталуын ұйымдастыру
217                Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі
053            Тұрғын үй құрылысының мемлекеттiк
бағдарламасын iске асыруды институционалдық
қамтамасыз ету
100        "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі"
АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
101        "Қазақстандық ипотекалық компания" АҚ-ның
жарғылық капиталын ұлғайту
102        "Ипотекалық кредиттерге кепiлдiк берудiң
қазақстандық қоры" АҚ-ның жарғылық
капиталын ұлғайту
233                Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігi
002            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй салуға
кредиттер беру
004            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және
жайластыруға берілетін нысаналы даму
трансферттері
025            Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн
салуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
271                Облыстың құрылыс департаменті
(басқармасы)
009            Тұрғын үй салуға аудандар (облыстық маңызы
бар қалалар) бюджеттеріне кредит беру
010            Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының
тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық
маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін
нысаналы даму трансферттер
012            Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттерге инженерлік коммуникациялық
инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
берілетін даму трансферттері
371              Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың Энергетика және коммуналдық
шаруашылық департаменті (басқармасы)
008            Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды
дамыту және жайластыру

15 01 356                Департамент (Управление) финансов города
республиканского значения, столицы
006              Возврат целевых трансфертов
007              Бюджетные изъятия
009              Трансферты в Национальный фонд
Республики Казахстан
100          Трансферты за счет плановых поступлений
101          Трансферты за счет сверхплановых поступлений
016              Возврат, использованных не по целевому
назначению целевых трансфертов
452                Отдел финансов района (города областного
значения)
006              Возврат целевых трансфертов
007              Бюджетные изъятия
008              Трансферты в Национальный фонд
Республики Казахстан
100          Трансферты за счет плановых поступлений
101          Трансферты за счет сверхплановых поступлений
016              Возврат, использованных не по целевому
назначению целевых трансфертов
16                       Погашение займов
01                    Погашение займов
217                Министерство финансов Республики Казахстан
020              Погашение правительственного долга
257                Департамент (Управление) финансов области
008              Погашение долга местного исполнительного органа
356                Департамент (Управление) финансов города
республиканского значения, столицы
008              Погашение долга местного исполнительного органа
452                Отдел финансов района (города областного
значения)
009              Погашение долга местного исполнительного органа
02                    Операции на организованном рынке ценных бумаг
217                Министерство финансов Республики Казахстан
018              Приобретение государственных эмиссионных ценных
бумаг на организованном рынке ценных бумаг
__________________________________________________________________________
3) Экономическая классификация расходов
__________________________________________________________________________
Категория                  |
Класс                   |     Наименование
Подкласс             |
Специфика        |
Дата оконча-|
ния действия|
|
__________________________________________________________________________
1                        Текущие затраты
1                        Затраты на товары и услуги
110                   Заработная плата
111               Основная заработная плата
112               Дополнительные денежные выплаты
113               Компенсационные выплаты
114               Обязательные пенсионные взносы военнослужащих,
сотрудников органов внутренних дел, Комитета
уголовно-исполнительной системы Республики
Казахстан, органов финансовой полиции и
государственной противопожарной службы в
накопительные пенсионные фонды
120                   Взносы работодателей
121               Социальный налог
122               Социальные отчисления в Государственный фонд
социального страхования
125               Взносы на обязательное страхование гражданско-
правовой ответственности владельцев
транспортных средств
126               Взносы на государственное обязательное личное
страхование работников государственных
учреждений
130                   Приобретение товаров
131               Приобретение продуктов питания
132               Приобретение медикаментов и прочих средств
медицинского назначения
134               Приобретение, пошив и ремонт предметов
вещевого имущества и другого форменного и
специального обмундирования
135               Приобретение особого оборудования и материалов
139               Приобретение прочих товаров
140                   Приобретение услуг и работ
141               Оплата коммунальных услуг
142               Оплата услуг связи
143               Оплата транспортных услуг
144               Оплата за электроэнергию
145               Оплата за отопление
146               Содержание, обслуживание, текущий ремонт
зданий, помещений, ремонт оборудования и
других основных средств
147               Оплата аренды за помещение
148               Оплата услуг в рамках государственного
социального заказа
149               Прочие услуги и работы
150                   Другие текущие затраты
151               Командировки и служебные разъезды внутри
страны
1  1  150 152               Командировки и служебные разъезды за пределы
страны
153               Затраты фонда всеобщего обязательного среднего
образования
155               Исполнение исполнительных документов
157               Особые затраты
159               Прочие текущие затраты
2                        Выплата вознаграждений (интересов)
210                   Выплаты вознаграждений (интересов) по
внутренним займам
211               Выплаты вознаграждений (интересов) по
внутренним займам Правительства Республики
Казахстан
212               Выплаты вознаграждений (интересов) по займам,
полученным из республиканского бюджета
местными исполнительными органами
220                   Выплаты вознаграждений (интересов) по внешним
займам
221               Выплаты вознаграждений (интересов) по внешним
займам Правительства Республики Казахстан
3                        Текущие трансферты
310                   Текущие трансферты юридическим лицам
311               Субсидии крестьянским (фермерским)
хозяйствам и юридическим лицам
330                   Текущие трансферты физическим лицам
332               Трансферты физическим лицам
333               Пенсии
334               Стипендии
340                   Текущие трансферты другим уровням
государственного управления
341               Субвенции
342               Бюджетные изъятия
349               Прочие текущие трансферты другим уровням
государственного управления
350                   Текущие трансферты за границу
351               Текущие трансферты организациям за границу
360                   Прочие текущие трансферты
369               Различные прочие текущие трансферты
2                        Капитальные затраты
4                        Приобретение основного капитала
410                   Приобретение основного капитала
411               Приобретение товаров относящихся к основным
средствам
412               Приобретение помещений, зданий и сооружений
420                   Создание основного капитала
421               Строительство зданий и сооружений
422               Строительство дорог
430                   Капитальный ремонт
431               Капитальный ремонт помещений, зданий,
сооружений
432               Капитальный ремонт дорог
450                   Приобретение земли и нематериальных активов
451               Приобретение земли
452               Приобретение нематериальных активов
460                   Капитальные трансферты внутри страны
461               Капитальные трансферты юридическим лицам
2  4  460 464               Капитальные трансферты другим уровням
государственного управления
470                   Капитальные трансферты за границу
471               Капитальные трансферты международным
организациям и правительствам иностранных
государств
472               Капитальные трансферты на оплату обучения
стипендиатов за рубежом
3                        Бюджетные кредиты
5                        Бюджетные кредиты
510                   Внутренние бюджетные кредиты
511               Бюджетные кредиты местным исполнительным
органам
512               Бюджетные кредиты банкам-заемщикам
514               Бюджетные кредиты физическим лицам
519               Прочие внутренние бюджетные кредиты
520                   Внешние бюджетные кредиты
521               Бюджетные кредиты иностранным государствам
4                        Приобретение финансовых активов
6                        Приобретение финансовых активов
610                   Приобретение финансовых активов
611               Приобретение долей участия, ценных бумаг
юридических лиц
612               Формирование и увеличение уставных капиталов
государственных предприятий
620                   Приобретение финансовых активов за пределами
страны
621               Приобретение акций международных организаций
5                        Погашение займов
7                        Погашение займов
710                   Погашение основного долга по внутренним
займам
711               Погашение основного долга перед вышестоящим
бюджетом
712               Погашение основного долга по государственным
эмиссионным ценным бумагам, размещенным на
внутреннем рынке
713               Погашение основного долга по внутренним
договорам займа
720                   Погашение основного долга по внешним займам
721               Погашение основного долга по государственным
эмиссионным ценным бумагам, размещенным на
внешнем рынке
722               Погашение основного долга по внешним договорам
займа
__________________________________________________________________________

15 01 356               Республикалық маңызы бар қаланың ,
астананың қаржы департаментi
(басқармасы)
006            Нысаналы трансферттердi қайтару
007            Бюджеттік алулар
009            Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына
берiлген ресми трансферттер
100        Жоспарлы түсiмдер есебiнен берілетін ресми
трансферттер
101        Жоспардан тыс түсiмдер есебiнен берiлетiн
ресми трансферттер
016            Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған
нысаналы трансферттерді қайтару
452                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлiмi
006            Нысаналы трансферттердi қайтару
007            Бюджеттік алулар
008            Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына
берiлетін трансферттер
100        Жоспарлы түсiмдер есебiнен берілетін
трансферттер
101        Жоспардан тыс түсiмдер есебiнен берiлетiн
трансферттер
016            Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған
нысаналы трансферттерді қайтару
16                      Қарыздарды өтеу
16 01                   Қарыздарды өтеу
217                Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
020            Үкiметтік борышты өтеу
257                Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)
008            Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
356                Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың қаржы департаментi
(басқармасы)
008            Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
452                Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлiмi
009            Жергілікті атқарушы органдардың борышын өтеу
02                    Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған
рыногындағы операциялар
217                Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
018            Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында
мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды
сатып алу
__________________________________________________________________
3) Бюджеттік шығыстардың экономикалық сыныптамасы
___________________________________________________________________
Санаты
|Сыныбы
|  |Ішкі сыныбы
|  |  |Ерекшелігі
|  |  |   |Қолданылуы аяқталатын күн
|  |  |   |       |           Атауы
__|__|__|___|_______|______________________________________________
1                       Ағымдағы шығындар
1                    Тауарлар мен қызметтерге арналған шығындар
110                Жалақы
111            Негiзгi жалақы
112            Қосымша ақшалай төлемдер
113            Өтемақы төлемдерi
114            Әскери қызметшілердiң, iшкi iстер
органдары, Қазақстан Республикасы Қылмыстық
атқару жүйесi комитетi, қаржы полициясы
органдары және мемлекеттік өртке қарсы
қызмет қызметкерлерiнiң жинақтаушы зейнетақы
қорларына мiндетті зейнетақы жарналары
120                Жұмыс берушілердiң жарналары
121            Әлеуметтік салық
122            Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттiк қорына
әлеуметтік аударымдар
125            Көлiк құралдарының иелерiн азаматтық-құқық-
тық жауапкершілiкке мiндетті сақтандыруға
арналған жарналар
126            Мемлекеттік мекемелердiң қызметкерлерiнің
мемлекеттік мiндетті жеке сақтандыруға
жарналары
130                Тауарлар сатып алу
131            Азық-түлiк өнiмдерiн сатып алу
132            Дәрi-дәрмектер және медициналық мақсаттағы
өзге де құралдарды сатып алу
134            Заттық мүлiктерді, нысанды және арнаулы
киiм-кешектер сатып aлу, тігу және жөндеу
135            Ерекше жабдықтар мен материалдар сатып алу
139            Өзге де тауарлар сатып алу
140                Қызметтер мен жұмыстарды сатып алу
141            Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
142            Байланыс қызметтеріне ақы төлеу
143            Көлiктiк қызмет көрсетулерге ақы төлеу
144            Электр энергиясы үшiн ақы төлеу
145            Жылуға ақы төлеу
146            Ғимараттарды, үй-жайларды ұстау, оларға
қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу, жабдықтар
мен басқа да негізгі құралдарды жөндеу
147            Үй-жайды жалға алу төлемдерi
148            Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде
қызметтерге ақы төлеу
149            Өзге де қызметтер мен жұмыстар
150                Басқа да ағымдағы шығындар
151            Ел iшiндегі iссапарлар мен қызметтiк
сапарлар
152            Елден тыс жерлерге iссапарлар мен қызметтік
сапарлар
153            Жалпыға бiрдей мiндетті орта бiлiм қорының
шығындары
1  1 150 155            Орындау құжаттарының атқарылуы
157            Ерекше шығындар
159            Өзге де ағымдағы шығындар
2                    Сыйақылар (мүдделер) төлеу
210                Iшкi қарыздар бойынша сыйақы (мүдде)
төлемдерi
211            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iшкi
қарыздары бойынша сыйақыларды (мүдделердi)
төлеу
212            Республикалық бюджеттен жергілiктi атқарушы
органдар алған қарыздар бойынша сыйақылар
(мүдделер) төлемдерi
220                Сыртқы заемдар бойынша сыйақылар (мүдделер)
төлеу
221            Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыртқы
қарыздары бойынша сыйақы (мүдде) төлемдерi
3                    Ағымдағы трансферттер
310                Заңды тұлғаларға берілетін ағымдағы
трансферттер
311            Шаруа (фермер) қожалықтарына және заңды
тұлғаларға берiлетiн субсидиялар
330                Жеке тұлғаларға берілетiн ағымдағы
трансферттер
332            Жеке тұлғаларға берілетiн трансферттер
333            Зейнетақылар
334            Стипендиялар
340                Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлерiне
берілетiн ағымдағы трансферттер
341            Субвенциялар
342            Бюджеттік алып қоюлар
349            Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлерiне
берiлетiн өзге де ағымдағы трансферттер
350                Шетелге берілетін ағымдағы трансферттер
351            Шетелдегі ұйымдарға ағымдағы трансферттер
360                Өзге де ағымдағы трансферттер
369            Әр түрлi өзге де ағымдағы трансферттер
2                       Күрделi шығындар
4                    Негізгі капиталды сатып алу
410                Негізгі капиталды сатып алу
411            Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып
алу
412            Үй-жайлар, ғимараттар мен құрылыстарды сатып
алу
420                Негізгі капиталды құру
421            Ғимараттар мен құрылыстар салу
422            Жолдар салу
430                Күрделi жөндеу
431            Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды
күрделi жөндеу
432            Жолдарды күрделi жөндеу
450                Жер және материалдық емес активтер сатып aлу
451            Жер сатып алу
452            Материалдық емес активтер сатып алу
460                Ел ішіндегі күрделi трансферттер
461            Заңды тұлғаларға берілетін күрделi
трансферттер
464            Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлерiне
күрделі трансферттер
470                Шетелге күрделi трансферттер
2 4  470 471            Халықаралық ұйымдарға және шетелдiк
мемлекеттерiнің үкіметтерiне күрделi
трансферттер
472            Шетелде стипендиаттарға оқу төлеу күрделi
трансферттер
3                       Бюджеттік кредиттеp
5                    Бюджеттiк кредиттер
510                Iшкi бюджеттiк кредиттер
511            Жергілiктi атқарушы органдарға берілетін
бюджеттiк кредиттер
512            Қарыз алушы банктерге берілетiн бюджеттік
кредиттер
514            Жеке тұлғаларға берілетін бюджеттік
кредиттер
519            Өзге де iшкi бюджеттiк кредиттер
520                Сыртқы бюджеттiк кредиттер
521            Шетелдiк мемлекеттерге берілетiн бюджеттiк
кредиттер
4                       Қаржы активтерін сатып алу
6                    Қаржы активтерiн сатып алу
610                Қаржы активтерiн сатып алу
611            Заңды тұлғалардың қатысу үлесiн, бағалы
қағаздарын сатып алу
612            Мемлекеттік кәсiпорындардың жарғылық
капиталын қалыптастыру және ұлғайту
620                Елден тысқары жерлерден қаржы активтерiн
сатып алу
621            Халықаралық ұйымдардың акцияларын сатып алу
5                       Қарыздарды өтеу
7                    Қарыздарды өтеу
710                Iшкi қарыздар бойынша негізгі борышты өтеу
711            Жоғары тұрған бюджеттiк алу алдында негізгі
борышты өтеу
712            Iшкi рынокта орналастырылған мемлекеттік
эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша негiзгi
борышты өтеу
713            Қарыздың iшкi келiсім-шарттары бойынша
негізгі борышты өтеу
720                Сыртқы қарыздар бойынша негізгі борышты өтеу
721            Сыртқы рынокта орналастырылған мемлекеттік
эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша негізгі
борышты өтеу
722            Қарыздың сыртқы келiсiм-шарттары бойынша
негізгі борышты өтеу
____________________________________________________________________