1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.02.2013 № 109.
4.  (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 ).
5. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 14, ст. 168):
1) в Положении о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в подпункте 1) пункта 2:
после слов "а именно в области" дополнить словами "агропромышленного комплекса,";
после слов "регулирования рынка зерна," дополнить словами "государственной поддержки обязательного страхования в растениеводстве,";
в пункте 10:
подпункт 11) исключить;
подпункт 13) изложить в следующей редакции:
"13) устанавливает требования к бланкам, на которых выписывается зерновая расписка, порядок их выпуска, приобретения, хранения, обращения, погашения и уничтожения, а также требования к образцу зерновых расписок;";
в подпункте 15) слова "определяет порядок проведения" заменить словами "утверждает правила";
после слов "машин и механизмов" дополнить словами ", специальных машин повышенной проходимости";
в подпункте 16) слова "определяет порядок проведения" заменить словами "утверждает правила ежегодного";
после слов "машин и механизмов" дополнить словами ", специальных машин повышенной проходимости";
в подпункте 17) слова "определяет порядок проведения" заменить словами "утверждает порядок приема";
после слов "машинами и механизмами" дополнить словами ", специальными машинами повышенной проходимости";
дополнить подпунктами 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31) и 32) следующего содержания:
"25) разрабатывает и утверждает формы учета племенной продукции (материала);
26) устанавливает норматив запаса по видам пестицидов (ядохимикатов) и порядка их использования;
27) определяет порядок обезвреживания пестицидов (ядохимикатов) по согласованию с органами государственного экологического и санитарно-эпидемиологического контроля;

1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.02.2013 № 109 қаулысымен.
4.  (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339 Қаулысымен)
5. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрден N 310  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПКҮЖ-ы, 2005 ж., N 14, 168-құжат):
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi туралы ережеде:
2-тармақтың 1) тармақшасында:
"атап айтқанда" деген сөздерден кейiн "агроөнеркәсiптiк кешен," деген сөздермен толықтырылсын;
"астық рыногын реттеу," деген сөздерден кейiн "өсiмдiк шаруашылығында мiндеттi сақтандыруды мемлекеттiк қолдау," деген сөздермен толықтырылсын;
10-тармақта:
11) тармақша алынып тасталсын;
13) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"13) астық қолхаттары жазылатын бланкiлерге қойылатын талаптарды, оларды шығару, сатып алу, сақтау, айналымы, өтеу және жою тәртiбiн, сондай-ақ астық қолхаттарының үлгiлерiне қойылатын талаптарды бекiтедi;";
15) тармақшада:
"тұлғаларға тiркеу жүргiзудiң және есепке алудың тәртiбiн белгiлейдi" деген сөздер "тұлғаларды тiркеу және есепке алу ережесiн бекiтедi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"машиналары мен механизмдерiне" деген сөздерден кейiн ", өтiмдiлiгі жоғары арнайы машиналарға" деген сөздермен толықтырылсын;
16) тармақшада:
"мемлекеттiк техникалық байқау жүргiзудiң тәртiбiн белгілейдi" деген сөздер "жыл сайынғы мемлекеттiк техникалық байқау ережесiн бекiтедi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"машиналары мен механизмдерiне" деген сөздерден кейiн ", өтiмдiлігі жоғары арнайы машиналарға" деген сөздермен толықтырылсын;
17) тармақшада:
"жүргiзу тәртiбiн белгiлейдi" деген сөздер "қабылдау тәртiбiн бекiтедi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"машиналары мен механиздердi" деген сөздерден кейiн ", өтiмдiлiгi жоғары арнайы машиналарды" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31) және 32) тармақшалармен толықтырылсын:
"25) асыл тұқымды өнiмдi (материалды) есепке алу нысандарын әзiрлейдi және бекiтедi;
26) пестицидтердiң (улы химикаттардың) түрлерi бойынша запас нормативiн белгілейдi;
27) мемлекеттік экологиялық және санитарлық-эпидемиологиялық бақылау органдарымен келiсiм бойынша пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру тәртiбiн айқындайды;

28) утверждает методы, методики, рекомендации, регламентирующие порядок, способы осуществления фитосанитарных мероприятий;
29) разрабатывает и утверждает правила ведения государственной книги племенных животных и государственного регистра племенных животных;
30) разрабатывает квалификационные требования, предъявляемые к юридическим лицам, осуществляющим лицензируемую деятельность по хранению зерна;
31) разрабатывает требования к порядку экспертизы качества зерна и выдаче сертификата качества зерна по согласованию с уполномоченным органом в области технического регулирования;
32) разрабатывает и утверждает правила лицензирования деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях.";
в пункте 11:
в подпункте 16) слова "государственный регистр племенных животных и" исключить;
в подпункте 22) слова ", работы по обезвреживанию пестицидов по согласованию с органами государственного экологического и санитарно-эпидемиологического контроля" исключить;
в подпункте 29) слово "проводит" заменить словом "осуществляет";
дополнить подпунктами 35), 36), 37), 38) и 39) следующего содержания:
"35) составляет баланс семян по республике;
36) осуществляет признание действия сертификата соответствия (племенного свидетельства), выданного на импортированную племенную продукцию (материал) официальными органами стран-экспортеров;
37) определяет породный и количественный состав производителей в племенных центрах совместно с научными организациями в рамках программы развития, сохранения и использования генофонда племенных животных;
38) организует, координирует проведение прикладных научных исследований в области защиты растений, а также согласует программы обучения (учебные программы) по подготовке и повышению квалификации специалистов по защите растений;
39) принимает решения о введении временного управления хлебоприемным предприятием, а также о досрочном завершении временного управления.";
в пункте 12:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) осуществляет лицензирование деятельности по первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно, выдачу, отзыв, приостановление, прекращение, возобновление действия лицензий;";
в подпункте 4) после слов "машин и механизмов" дополнить словами ", специальных машин повышенной проходимости";
в подпункте 5) после слова "проводит" дополнить словом "ежегодно";
после слов "машин и механизмов" дополнить словами ", специальных машин повышенной проходимости";
в подпункте 6) после слов "машинами и механизмами" дополнить словами ", специальными машинами повышенной проходимости";
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"осуществляет контроль за количественно-качественным состоянием семян";

28) фитосанитариялық іс-шараларды жүзеге асырудың тәртiбiн, тәсiлдерiн регламенттейтiн әдiстердi, әдiстемелердi, ұсынымдарды бекiтедi;
29) асыл тұқымды малдың мемлекеттiк кiтабын және асыл тұқымды малдың мемлекеттiк тiркелiмiн жүргiзу ережесiн әзiрлейдi және бекiтедi;
30) астық сақтау жөнiндегi лицензияланатын қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғаларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын әзiрлейді;
31) техникалық реттеу саласындағы уәкiлеттi органмен келiсiм бойынша астық сапасын сараптау тәртiбiне және астық сапасы сертификатын беруге қойылатын талаптарды әзiрлейдi;
32) астық қабылдау кәсiпорындарында астық сақтау жөнiндегi қызметтi лицензиялау ережесiн әзiрлейдi және бекiтедi.";
11-тармақта:
16) тармақшадағы "асыл тұқымды жануарлардың мемлекеттiк тiзiлiмiн және" деген сөздер алынып тасталсын;
22) тармақшадағы "мемлекеттiк экологиялық және санитариялық-эпидемиологиялық бақылау органдарымен келiсiм бойынша зиянды және аса қауiптi зиянды организмдер бойынша фитосанитариялық iс-шаралар, пестицидтердi зарарсыздандыру жөнiнде жұмыстар" деген сөздер "зиянды және аса қауiптi зиянды организмдер бойынша фитосанитариялық iс-шаралар" деген сөздермен ауыстырылсын;
29) тармақшада "жүргiзедi" деген сөз "жүзеге асырады" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 35), 36), 37), 38) және 39) тармақшалармен толықтырылсын:
"35) республика бойынша тұқымдар теңгерiмiн жасайды;
36) экспорттаушы елдердiң ресми органдары импортталған асыл тұқымды өнiмге (материалға) берген сәйкестiк сертификатының (асыл тұқымдық куәлiктiң) қолданылуын тануды жүзеге асырады;
37) асыл тұқымды малдың тектiк қорын дамыту, сақтау және пайдалану бағдарламасының шеңберiнде ғылыми ұйымдармен бiрлесе отырып, малды асылдандыру орталықтарындағы тұқымдық малдың тұқым және сан құрамын айқындайды;
38) өсiмдiктердi қорғау саласында қолданбалы ғылыми зерттеулер жүргiзудi ұйымдастырады, үйлестiредi, сондай-ақ өсiмдiктердi қорғау жөнiнде мамандар даярлау және олардың бiлiктiлiгін арттыру жөнiндегi оқыту бағдарламаларын (оқу бағдарламаларын) келiседi;
39) астық қабылдау кәсiпорнына уақытша басқаруды енгiзу туралы, сондай-ақ уақытша басқаруды мерзiмiнен бұрын аяқтау туралы шешiм қабылдайды.";
12-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) шиттi мақтаны талшықты мақтаға бастапқы қайта өңдеу жөнiндегi қызметтi лицензиялауды, лицензиялар берудi, қайтарып алуды, тоқтата тұруды, тоқтатуды, олардың қолданылуын жаңғыртуды жүзеге асырады;";
4) тармақша "машиналары мен механиздердi" деген сөздерден кейiн ", өтiмдiлiгi жоғары арнайы машиналарды" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақшадағы "механизмдерiне" деген сөзден кейiн "жыл сайынғы" деген сөздермен толықтырылсын;
"машиналары мен механиздерiне" деген сөздерден кейiн ", өтiмдiлiгi жоғары арнайы машиналарға" деген сөздермен толықтырылсын;
6) тармақша "машиналары мен механиздердi" деген сөздерден кейiн ", өтiмділігi жоғары арнайы машиналарды" деген сөздермен толықтырылсын;
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"тұқымның сандық-салалық жай-күйiн бақылауды жүзеге асырады;";

дополнить подпунктами 9-1), 9-2) и 9-3) следующего содержания:
"9-1) осуществляет контроль за соблюдением хлебоприемными предприятиями правил: ведения количественно-качественного учета зерна; хранения зерна; выдачи, обращения и погашения зерновых расписок:
по зерну государственных ресурсов ежеквартально на основании графиков проверок сохранности зерна государственных ресурсов, утвержденных начальниками областных территориальных органов уполномоченного органа, а также при наличии официальных обращений (жалоб) участников зернового рынка (за исключением анонимных);
по зерну иных владельцев на основании официальных обращений (жалоб) участников зернового рынка (за исключением анонимных);
9-2) осуществляет инспектирование (проверку) деятельности хлебоприемных предприятий на предмет соблюдения требований по ведению количественно-качественного учета и обеспечению сохранности зерна в соответствии с данными реестра зерновых расписок;
9-3) осуществляет контроль за отгрузкой и перевозкой (перемещением) государственных ресурсов зерна";
дополнить подпунктами 15-1), 20), 21) и 22) следующего содержания:
"15-1) осуществляет контроль за:
проведением фитосанитарного мониторинга и фитосанитарных мероприятий;
хранением, транспортировкой и применением пестицидов (ядохимикатов);
ведением и представлением фитосанитарного учета и отчетности;
проведением регистрационных и производственных испытаний пестицидов (ядохимикатов);
обезвреживанием пестицидов (ядохимикатов) и состоянием специальных хранилищ (могильников);
соблюдением лицензионных правил;
20) контролирует проведение прикладных научных исследований в области защиты растений;
21) налагает запрет на отгрузку любым видом транспорта зерна с хлебоприемного предприятия при наличии оснований, предусмотренных пунктом 2  статьи 28 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О зерне";
22) осуществляет контроль за деятельностью аккредитованных лабораторий по экспертизе качества зерна на предмет соблюдения ими порядка экспертизы качества зерна и выдачи сертификата качества зерна, установленного уполномоченным органом, и требований государственной системы технического регулирования совместно с уполномоченным органом в области технического регулирования и его территориальными подразделениями - ежегодно на основании графиков, утвержденных уполномоченным органом в области технического регулирования, а также при наличии официальных обращений (жалоб) участников зернового рынка (за исключением анонимных).";

мынадай мазмұндағы 9-1), 9-2) және 9-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"9-1) астық қабылдау кәсiпорындарының:
мемлекеттiк ресурстар астығы бойынша - тоқсан сайын уәкiлеттi органның облыстық аумақтық органдарының бастықтары бекiткен мемлекеттiк ресурстар астығының сақтауын тексеру кестелерi негiзiнде, сондай-ақ астық нарығына қатысушылардың ресми өтiнiштерi (шағымдары) болған кезде (дерегі жоқ шағымдарды қоспағанда);
өзге де иеленушiлердiң астығы бойынша - астық нарығына қатысушылардың ресми өтiнiштерi (шағымдары) негізiнде (дерегi жоқ шағымдарды қоспағанда) астықтың сандық-сапалық есебiн жүргізу; астық сақтау; астық қолхаттарының берiлуi, айналымы және өтелуi ережелерiн сақтауын бақылауды жүзеге асырады;
9-2) астықтың сандық-сапалық есебiн жүргiзу және астық қолхаттары тiзiлiмi мәлiметтерiне сәйкес астықтың сақталуын қамтамасыз ету жөнiндегi талаптарды сақтау тұрғысынан астық қабылдау кәсiпорындарының қызметiн инспекциялауды (тексерудi) жүзеге асырады;
9-3) мемлекеттiк астық ресурстарын тиеп жiберудi және тасымалдауды (алып жүрудi) бақылауды жүзеге асырады;";
мынадай мазмұндағы 15-1), 20), 21) және 22) тармақшалармен толықтырылсын:
"15-1) мыналарды:
фитосанитариялық мониторинг пен фитосанитариялық iс-шаралардың жүргiзiлуiн;
пестицидтердi (улы химикаттарды) сақтауды, тасымалдауды және қолдануды фитосанитариялық есепке алу мен есептiлiктi жүргiзудi және табыс етудi;
пестицидтердi (улы химикаттарды) тiркеу және өндiру сынақтарын жүргiзудi;
пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыруды және арнаулы сақтау орындарының (көмiндiлердiң) жай-күйiн;
лицензиялық ережелердiң сақталуын бақылауды жүзеге асыру;";
"20) өсiмдiктердi қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер жүргiзудi бақылайды;
21) "Астық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңының  28-бабының 2-тармағында көзделген негiздемелер болған кезде астық қабылдау кәсiпорнынан астықты көлiктiң кез келген түрiмен тиеп-жөнелтуге тыйым салады;
22) жыл сайын техникалық реттеу саласындағы уәкiлеттi орган бекiткен кестелер негiзiнде, сондай-ақ астық нарығына қатысушылардың ресми өтiнiштерi (шағымдары) болған кезде (дерегi жоқ шағымдарды қоспағанда), астық сапасының сараптамасы жөнiндегі аккредиттелген зертханалардың астық сапасын сараптау мен техникалық реттеу саласындағы уәкiлеттi органмен және оның аумақтық бөлiмшелерiмен бiрлесе отырып, уәкiлеттi орган белгiлеген астық сапасы сертификатын беру тәртiбiн және техникалық реттеудiң мемлекеттік жүйесi талаптарын сақтауы тұрғысынан олардың қызметiн бақылау.";

пункт 13 дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) вносить предложения в местный исполнительный орган области о приостановлении действия и (или) отзыве лицензии на право осуществления деятельности по хранению зерна, свидетельства об аттестации, удостоверяющего право субъектов на осуществление деятельности в области семеноводства.";
2) Перечень государственных учреждений - территориальных органов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
3) в Положении о Комитете по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в подпункте 9) пункта 11 слово "водопользователей" заменить словами "областей (города республиканского значения, столицы)".
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 августа 2006 года N 730
Структура
Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Руководство
Управление государственного архитектурно-строительного контроля, аккредитации и аттестации
Управление технического нормирования и развития стройиндустрии
Управление жилищного строительства и жилищно-коммунального хозяйства
Управление проектных работ и сметных норм
Административное управление
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 августа 2006 года N 730
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 января 2005 года N 14
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов
Агентства Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
1. Акмолинское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
2. Актюбинское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
3. Алматинское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
4. Атырауское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
5. Восточно-Казахстанское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
6. Жамбылское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.

13-тармақ мынадай мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) астық сақтау жөнiндегi қызметтi жүзеге асыру құқығына лицензияның, субъектiлердiң тұқым шаруашылығы саласындағы қызметтi жүзеге асыру құқығын куәландыратын аттестаттау туралы куәлiктiң қолданылуын тоқтата тұру және (немесе) керi қайтарып алу туралы облыстың жергілiктi атқарушы органына ұсыныстар енгiзуге.";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Су ресурстары комитетi туралы ережеде:
11-тармақтың 9) тармақшасындағы "cу пайдаланушылар" деген сөздер "облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана)" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 2 тамыздағы
N 730 қаулысына
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 2 тамыздағы
N 730 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 14 қаңтардағы
N 14 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң
аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiнiң
тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Ақмола облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
2. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Ақтөбе облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
3. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Алматы облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
4. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Атырау облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
5. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
6. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Жамбыл облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.

7. Западно-Казахстанское областное территориальное управление по государственному контролю за использованием земельных ресурсов Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
8. Карагандинское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
9. Кызылординское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
10. Костанайское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
11. Мангистауское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
12. Павлодарское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
13. Северо-Казахстанское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
14. Южно-Казахстанское областное территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
15. Алматинское городское территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
16. Астанинское городское территориальное управление по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 августа 2006 года N 730
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 апреля 2005 года N 310
Перечень
государственных учреждений - территориальных
органов Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан Акмолинская область
1. Акмолинская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2. Аккольская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3. Аршалынская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
4. Астраханская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
5. Атбасарская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
6. Буландинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

7. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Батыс Қазақстан облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
8. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Қарағанды облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
9. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Қызылорда облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
10. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Қостанай облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
11. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Маңғыстау облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Павлодар облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Солтүстiк Қазақстан облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Оңтүстiк Қазақстан облыстық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Алматы қалалық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң Астана қалалық аумақтық жер ресурстарын басқару басқармасы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 2 тамыздағы
N 730 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 6 сәуірдегі
N 310 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң
аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiнiң
тiзбесi Ақмола облысы
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақмола облыстық аумақтық инспекциясы
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақкөл аудандық аумақтық инспекциясы
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Аршалы аудандық аумақтық инспекциясы
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Астрахан аудандық аумақтық инспекциясы
5. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Атбасар аудандық аумақтық инспекциясы
6. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Бұланды аудандық аумақтық инспекциясы

7. Егиндыкольская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
8. Ерейментауская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
9. Есильская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
10. Жаксынская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
11. Жаркаинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
12. Коргалжинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
13. Сандыктауская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
14 Целиноградская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
15. Шортандинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
16. Енбекшильдерская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
17. Зерендинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
18. Щучинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
19. Кокшетауская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
20. Степногорская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Актюбинская область
21. Актюбинская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
22. Айтекебийская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
23. Алгинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
24. Байганинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
25. Иргизская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
26. Каргалинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
27. Мартукская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
28. Мугалжарская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
29. Темирская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
30. Уилская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

7. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Егiндiкөл аудандық аумақтық инспекциясы
8. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ерейментау аудандық аумақтық инспекциясы
9. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Есiл аудандық аумақтық инспекциясы
10. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жақсы аудандық аумақтық инспекциясы
11. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жарқайың аудандық аумақтық инспекциясы
12. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қорғалжын аудандық аумақтық инспекциясы
13. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Сандықтау аудандық аумақтық инспекциясы
14. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Целиноград аудандық аумақтық инспекциясы
15. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шортанды аудандық аумақтық инспекциясы
16. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Еңбекшiлдер аудандық аумақтық инспекциясы
17. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Зерендi аудандық аумақтық инспекциясы
18. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Щучье аудандық аумақтық инспекциясы
19. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Көкшетау қалалық аумақтық инспекциясы
20. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Степногорск қалалық аумақтық инспекциясы
Ақтөбе облысы
21. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы
22. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Әйтеке би аудандық аумақтық инспекциясы
23. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Алға аудандық аумақтық инспекциясы
24. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы
25. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясы
26. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарғалы аудандық аумақтық инспекциясы
27. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясы
28. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы
29. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Темiр аудандық аумақтық инспекциясы
30. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы

31. Кобдинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
32. Хромтауская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
33. Шалкарская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
34. Актюбинская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Алматинская область
35. Алматинская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
36. Аксуская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
37. Алакольская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
38. Балхашская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
39. Енбекшиказахская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
40. Жамбылская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
41. Илийская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
42. Капчагайская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
43. Каратальская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
44. Карасайская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
45. Кербулакская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
46. Коксуская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
47. Панфиловская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
48. Райымбекская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
49. Саркандская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
50. Талгарская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
51. Ескельдинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
52. Уйгурская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
53. Талдыкорганская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
54. Текелийская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Атырауская область

31. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Қобда аудандық аумақтық инспекциясы
32. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Хромтау аудандық аумақтық инспекциясы
33. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Шалқар аудандық аумақтық инспекциясы
34. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясы
Алматы облысы
35. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Алматы облыстық аумақтық инспекциясы
36. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Ақсу аудандық аумақтық инспекциясы
37. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Алакөл аудандық аумақтық инспекциясы
38. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балқаш аудандық аумақтық инспекциясы
39. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Еңбекшiқазақ аудандық аумақтық инспекциясы
40. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы
41. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Iле аудандық аумақтық инспекциясы
42. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қапшағай қалалық аумақтық инспекциясы
43. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қаратал аудандық аумақтық инспекциясы
44. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарасай аудандық аумақтық инспекциясы
45. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Кербұлақ аудандық аумақтық инспекциясы
46. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Көксу аудандық аумақтық инспекциясы
47. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Панфилов аудандық аумақтық инспекциясы
48. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Райымбек аудандық аумақтық инспекциясы
49. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Сарқанд аудандық аумақтың инспекциясы
50. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Талғар аудандық аумақтық инспекциясы
51. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ескелдi аудандық аумақтық инспекциясы
52. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ұйғыр аудандық аумақтық инспекциясы
53. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Талдықорған қалалық аумақтық инспекциясы
54. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Текелi қалалық аумақтық инспекциясы
Атырау облысы

55. Атырауская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
56. Жылыойская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
57. Индерская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
58. Исатайская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
59. Кзылкогинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
60. Курмангазинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
61. Махамбетская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
62. Макатская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
63. Атырауская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Восточно-Казахстанская область
64. Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
65. Абайская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
66. Аягозская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
67. Бескарагайская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
68. Бородулихинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
69. Глубоковская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
70. Жарминская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
71. Зайсанская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
72. Зыряновская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
73. Катон-Карагайская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
74. Кокпектинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
75. Курчумская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
76. Тарбагатайская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
77. Уланская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
78. Урджарская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

55. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Атырау облыстық аумақтық инспекциясы
56. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Жылыой аудандық аумақтық инспекциясы
57. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Индер аудандық аумақтық инспекциясы
58. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Исатай аудандық аумақтық инспекциясы
59. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы
60. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы
61. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы
62. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Мақат аудандық аумақтық инспекциясы
63. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Атырау қалалық аумақтық инспекциясы
Шығыс Қазақстан облысы
64. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
65. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Абай аудандық аумақтық инспекциясы
66. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Аягөз аудандық аумақтық инспекциясы
67. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы
68. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Бородулиха аудандық аумақтық инспекциясы
69. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Глубокое аудандық аумақтық инспекциясы
70. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Жарма аудандық аумақтық инспекциясы
71. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Зайсан аудандық аумақтық инспекциясы
72. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Зырян аудандық аумақтық инспекциясы
73. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қатонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы
74. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Көкпектi аудандық аумақтық инспекциясы
75. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Күршiм аудандық аумақтық инспекциясы
76. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы
77. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Ұлан аудандық аумақтық инспекциясы
78. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Үржар аудандық аумақтық инспекциясы

79. Шемонаихинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
80. Риддерская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
81. Семипалатинская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
82. Курчатовская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
83. Усть-Каменогорская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Жамбылская область
84. Жамбылская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
85. Байзакская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
86. Жамбылская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
87. Жуалынская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
88. Кордайская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
89. Турара Рыскуловская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
90. Меркенская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
91. Мойынкумская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
92. Сарысуская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
93. Таласская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
94. Шуйская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
95. Таразская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Западно-Казахстанская область
96. Западно-Казахстанская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
97. Акжаикская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
98. Бурлинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
99. Джангалинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
100. Джаныбекская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
101. Зеленовская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
102. Казталовская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

79. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шемонаиха аудандық аумақтық инспекциясы
80. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Риддер қалалық аумақтық инспекциясы
81. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Семей қалалық аумақтық инспекциясы
82. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Курчатов қалалық аумақтық инспекциясы
83. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Өскемен қалалық аумақтық инспекциясы
Жамбыл облысы
84. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы
85. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Байзақ аудандық аумақтық инспекциясы
86. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы
87. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жуалы аудандық аумақтық инспекциясы
88. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қордай аудандық аумақтық инспекциясы
89. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Тұрар Рысқұлов аудандық аумақтық инспекциясы
90. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мерке аудандық аумақтық инспекциясы
91. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мойынқұм аудандық аумақтық инспекциясы
92. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сарысу аудандық аумақтық инспекциясы
93. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Талас аудандық аумақтық инспекциясы
94. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Шу аудандық аумақтық инспекциясы
95. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Тараз қалалық аумақтық инспекциясы
Батыс Қазақстан облысы
96. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
97. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы
98. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Бөрлi аудандық аумақтық инспекциясы
99. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы
100. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жәнiбек аудандық аумақтық инспекциясы
101. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Зеленов аудандық аумақтық инспекциясы
102. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Қазталов аудандық аумақтық инспекциясы

103. Каратобинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
104. Сырымская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
105. Таскалинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
106. Теректинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
107. Урдинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
108. Чингирлауская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
109. Уральская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Карагандинская область
110. Карагандинская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
111. Абайская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
112. Актогайская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
113. Бухаржирауская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
114. Жанааркинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
115. Каркаралинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
116. Нуринская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
117. Осакаровская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
118. Улытауская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
119. Шетская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
120. Жезказганская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
121. Шахтинская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
122. Карагандинская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
123. Саранская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
124. Темиртауская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
125. Сатпаевская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
126. Каражалская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

103. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қаратөбе аудандық аумақтық инспекциясы
104. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Сырым аудандық аумақтық инспекциясы
105. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Тасқала аудандық аумақтық инспекциясы
106. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Теректi аудандық аумақтық инспекциясы
107. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Орда аудандық аумақтық инспекциясы
108. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы
109. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Орал қалалық аумақтық инспекциясы
Қарағанды облысы
110. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарағанды облыстық аумақтық инспекциясы
111. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Абай аудандық аумақтық инспекциясы
112. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы
113. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы
114. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жаңаарқа аудандық аумақтық инспекциясы
115. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясы
116. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Нұра аудандық аумақтық инспекциясы
117. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Осакаров аудандық аумақтық инспекциясы
118. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ұлытау аудандық аумақтық инспекциясы
119. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Шет аудандық аумақтық инспекциясы
120. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жезқазған қалалық аумақтық инспекциясы
121. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шахтинск қалалық аумақтық инспекциясы
122. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарағанды қалалық аумақтық инспекциясы
123. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Саран қалалық аумақтық инспекциясы
124. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Темiртау қалалық аумақтық инспекциясы
125. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сәтпаев қалалық аумақтық инспекциясы
126. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қаражал қалалық аумақтық инспекциясы

127. Балхашская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
128. Приозерская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Костанайская область
129. Костанайская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
130. Алтынсаринская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
131. Амангельдинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
132. Аулиекольская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
133. Денисовская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
134. Джангильдинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
135. Житикаринская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
136. Камыстинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
137. Карабалыкская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
138. Карасуская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
139. Костанайская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
140. Мендыкаринская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
141. Наурзумская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
142. Сарыкольская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
143. Тарановская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
144. Узункольская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
145. Федоровская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
146. Аркалыкская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
147. Костанайская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
148. Лисаковская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
149. Рудновская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Кызылординская область
150. Кызылординская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

127. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балқаш қалалық аумақтық инспекциясы
128. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Приозерск қалалық аумақтық инспекциясы
Қостанай облысы
129. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қостанай облыстық аумақтық инспекциясы
130. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы
131. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Амангелдi аудандық аумақтық инспекциясы
132. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Әулиекөл аудандық аумақтық инспекциясы
133. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Денисов аудандық аумақтық инспекциясы
134. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Жангелдин аудандық аумақтық инспекциясы
135. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Жiтiқара аудандық аумақтық инспекциясы
136. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Қамысты аудандық аумақтық инспекциясы
137. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы
138. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы
139. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Қостанай аудандық аумақтық инспекциясы
140. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Меңдiқара аудандық аумақтық инспекциясы
141. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Наурызым аудандық аумақтық инспекциясы
142. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы
143. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Таран аудандық аумақтық инспекциясы
144. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ұзынкөл аудандық аумақтық инспекциясы
145. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Федоров аудандық аумақтық инспекциясы
146. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы
147. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Қостанай қалалық аумақтық инспекциясы
148. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Лисаков қалалық аумақтық инспекциясы
149. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Рудный қалалық аумақтық инспекциясы
Қызылорда облысы
150. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Қызылорда облыстық аумақтық инспекциясы

151. Аральская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
152. Жалагашская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
153. Жанакоргинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
154. Казалинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
155. Кармакчинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
156. Сырдарьинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
157. Шиелийская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
158. Кызылopдинская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Мангистауская область
159. Мангистауская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
160. Мангистауская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
161. Каракиянская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
162. Тупкараганская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
163. Бейнеуская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
164. Жана-Озенская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
165. Актауская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Павлодарская область
166. Павлодарская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
167. Баянаульская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
168. Железинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
169. Иртышская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
170. Качирская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
171. Лебяжинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
172. Майская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
173. Павлодарская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
174. Успенская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

151. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Арал аудандық аумақтық инспекциясы
152. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы
153. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы
154. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы
155. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қармақшы аудандық аумақтық инспекциясы
156. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Сырдария аудандық аумақтық инспекциясы
157. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Шиелi аудандық аумақтық инспекциясы
158. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қызылорда қалалық аумақтық инспекциясы
Маңғыстау облысы
159. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы
160. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Маңғыстау аудандық аумақтық инспекциясы
161. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қарақия аудандық аумақтық инспекциясы
162. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Түпқараған аудандық аумақтық инспекциясы
163. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы
164. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жаңаөзен қалалық аумақтық инспекциясы
165. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақтау қалалық аумақтық инспекциясы
Павлодар облысы
166. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Павлодар облыстық аумақтық инспекциясы
167. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясы
168. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Железинка аудандық аумақтық инспекциясы
169. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ертiс аудандық аумақтық инспекциясы
170. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қашыр аудандық аумақтық инспекциясы
171. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Лебяжi аудандық аумақтық инспекциясы
172. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Май аудандық аумақтық инспекциясы
173. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Павлодар аудандық аумақтық инспекциясы
174. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Успен аудандық аумақтық инспекциясы

175. Актогайская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
176. Щербактинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
177. Аксуская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
178. Экибастузская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
179. Павлодарская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область
180. Северо-Казахстанская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
181. Айыртауская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
182. Акжарская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
183. Аккайынская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
184. М. Жумабаевская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
185. Есильская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
186. Жамбылская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
187. Кызылжарская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
188. Мамлютская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
189. Шал акыновская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
190. Тайыншинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
191. Тимирязевская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
192. Уалихановская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
193. Габит Мусреповская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
194. Петропавловская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Южно-Казахстанская область
195. Южно-Казахстанская областная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
196. Байдибекская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
197. Казыгуртская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

175. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы
176. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Шарбақты аудандық аумақтық инспекциясы
177. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы
178. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Екiбастұз қаланың аумақтық инспекциясы
179. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Павлодар қалалық аумақтық инспекциясы
Солтүстiк Қазақстан облысы
180. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Солтүстiк Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
181. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Айыртау аудандық аумақтық инспекциясы
182. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ақжар аудандық аумақтық инспекциясы
183. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Аққайың аудандық аумақтық инспекциясы
184. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң М.Жұмабаев аудандық аумақтық инспекциясы
185. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Есiл аудандық аумақтық инспекциясы
186. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы
187. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қызылжар аудандық аумақтың инспекциясы
188. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мамлют аудандық аумақтық инспекциясы
189. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Шал ақын аудандық аумақтық инспекциясы
190. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Тайынша аудандық аумақтық инспекциясы
191. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Тимирязев аудандық аумақтық инспекциясы
192. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Уәлиханов аудандық аумақтық инспекциясы
193. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Ғабит Мүсiрепов аудандық аумақтық инспекциясы
194. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Петропавл қалалық аумақтық инспекциясы
Оңтүстiк Қазақстан облысы
195. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Оңтүстiк Қазақстан облыстық-аумақтық инспекциясы
196. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Бәйдiбек аудандық аумақтық инспекциясы
197. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы

198. Махтааральская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
199. Ордабасинская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
200. Отрарская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
201. Сайрамская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
202. Сарыагашская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
203. Сузакская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
204. Толебийская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
205. Тюлькубасская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
206. Шардаринская районная территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
207. Арысская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
208. Туркестанская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
209. Шымкентская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
210. Ленгерская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
211. Кентауская городская территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Астана
212. Территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Астане
город Алматы
213. Территориальная инспекция Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Алматы
Зональные подразделения государственного
ветеринарного контроля на границе и транспорте
214. Северо-Западная зональная инспекция государственного ветеринарного контроля на границе и транспорте Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
215. Юго-Восточная зональная инспекция государственного ветеринарного контроля на границе и транспорте Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.

198. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мақтаарал аудандық аумақтық инспекциясы
199. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ордабасы аудандық аумақтық инспекциясы
200. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Отырар аудандық аумақтық инспекциясы
201. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы
202. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы
203. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Созақ аудандық аумақтық инспекциясы
204. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Төле би аудандық аумақтық инспекциясы
205. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Түлкiбас аудандық аумақтық инспекциясы
206. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шардара аудандық аумақтық инспекциясы
207. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Арыс қалалық аумақтық инспекциясы
208. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Түркiстан қалалық аумақтық инспекциясы
209. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Шымкент қалалық аумақтық инспекциясы
210. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Ленгер қалалық аумақтық инспекциясы
211. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Кентау қалалық аумақтық инспекциясы
Астана қаласы
212. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Астана қаласы бойынша аумақтық инспекциясы
Алматы қаласы
213. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Алматы қаласы бойынша аумақтық инспекциясы
Шекарадағы және көліктегі мемлекеттік
ветеринариялық қадағалау аймақтық бөлімшелері
214. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Солтүстік-Батыс аймақтық шекарадағы және көліктегі мемлекеттік ветеринариялық бақылау инспекциясы
215. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Оңтүстік-Шығыс аймақтық шекарадағы және көліктегі мемлекеттік ветеринариялық бақылау инспекциясы