О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2003 года N 686
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2006 года N 738. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года N 1103.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.11.2008 N 1103 (вводится в действие с 01.01.2008).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2003 года N 686 "О финансовом обеспечении заместителя Генерального секретаря Организации Договора о коллективной безопасности" следующие изменения:
в пункте 1 слова "прилагаемую смету расходов, связанных с обеспечением деятельности заместителя" заменить словами "с 1 января 2006 года сумму в размере 1300 (одна тысяча триста) долларов США в месяц за наем жилого помещения заместителю";
в пункте 2 слова "по программе 036 "Обеспечение политических интересов страны в области обороны" заменить словами "по подпрограмме 106 "Обеспечение внешнеполитических интересов" программы 002 "Обеспечение основных видов деятельности Вооруженных Сил".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 11 шiлдедегi N 686 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 тамыздағы N 738 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1103 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1103 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
l. "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы Бас хатшысының орынбасарын қаржылай қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 11 шiлдедегi N 686 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
мемлекеттiк тiлдегi мәтiнде 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мәскеу қаласындағы Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы Бас хатшысының орынбасарына 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап тұрғын үй-жайды жалдағаны үшiн айына 1300 (бiр мың үш жүз) АҚШ доллары мөлшерiндегi сома бекiтiлсiн.";
2-тармақтағы "036 "Елдiң қорғаныс саласындағы саяси мүдделерiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша" деген сөздер "002 "Қарулы Күштер қызметiнiң негiзгi түрлерiн қамтамасыз ету" бағдарламасының 106 "Сыртқы саясат мyдделерiн қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасы бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі