О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 806
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
в приложении 12 к указанному постановлению:
в графе "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в строке, порядковый номер 1, цифры "65 815" заменить цифрами "65 816";
в строке, порядковый номер 14, цифры "151 160" заменить цифрами "151 510".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 806 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 12-қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген бағанда:
реттiк нөмiрi 1-жолда "65 815" деген сандар "65 816" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 14-жолда "151 160" деген сандар "151 510" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі