О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года N 1257
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 807
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года N 1257 "О целевых текущих трансфертах из республиканского бюджета 2006 года областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 48, ст. 622) следующее изменение:
распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 августа 2006 года N 807
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2005 года N 1257
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на закуп лекарственных средств, вакцин и других
иммунобиологических препаратов
тыс. тенге
N
п/п
Наимено-
вание
ВСЕГО
в том числе:
на
закуп
вакцин
и дру-
гих
меди-
цинских
иммуно-
биоло-
гичес-
ких
препа-
ратов
на
закуп
проти-
воту-
берку-
лезных
препа-
ратов
на
закуп
проти-
водиа-
бети-
ческих
препа-
ратов
на
закуп
химио-
препа-
ратов
онколо-
гичес-
ким
больным
на закуп
лекарствен-
ных
средств,
диализато-
ров,
расходных
материалов
больным
с почечной
недостаточ-
ностью и
лекарст-
венных
средств для
больных
после
трансплан-
тации почек
1.
Акмолин-
ская
область

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 1257 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 807 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2006 жылғы республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне денсаулық сақтауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 1257  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2005 ж., N 48, 622-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне дәрiлiк заттарды, вакциналар мен басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
2006 жылғы»25»тамыздағы
N 807 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы»20 желтоқсандағы
N 1257 қаулысымен
бекітілген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне дәрілік заттарды, вакциналар мен басқа да
биологиялық препараттарды сатып алуға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер сомасын бөлу
мың теңге
р/сN
Атауы
БАРЛЫҒЫ
соның ішінде:
вакциналар мен басқа да медициналық иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
туберкулезге қарсы препараттарды сатып алуға
диабетке қарсы препараттарды сатып алуға
онкологиялық науқастарға химиялық препараттарды сатып алуға
бүйрек кемістігі бар науқастарға дәрілік заттарды, диализаторларды, шығыс материалдарын және бүйрегін ауыстырып қондырған науқастарға арналған дәрілік заттарды сатып алуға
1.
Ақмола облысы