Об утверждении перечня финансовых услуг, предоставляемых юридическими лицами-участниками регионального финансового центра города Алматы, доходы от оказания которых подлежат исключению из их совокупного годового дохода
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 816. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с подпунктом 11) пункта 1 статьи 91 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень финансовых услуг, предоставляемых юридическими лицами-участниками регионального финансового центра города Алматы, доходы от оказания которых подлежат исключению из их совокупного годового дохода.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 августа 2006 года N 816
Перечень
финансовых услуг, предоставляемых юридическими
лицами-участниками регионального финансового центра
города Алматы, доходы от оказания которых подлежат
исключению из их совокупного годового дохода
1. Услуги по осуществлению сделок с финансовыми инструментами
за счет и в интересах своего клиента (в качестве брокера).
2. Услуги номинального держания.
3. Услуги андеррайтера.
4. Информационные, аналитические и консультационные услуги.
5. Услуги по постоянному объявлению и поддержанию котировки
по ценным бумагам.

Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығына қатысушы заңды тұлғалар ұсынатын, көрсетуден түсетiн кiрiс олардың жиынтық жылдық кiрiсiнен алып тастауға жататын қаржылық қызметтердiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 816 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31 N 1332 Қаулысымен
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң (Салық кодексi)  91-бабы 1-тармағының 11) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлiп отырған Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығына қатысушы заңды тұлғалар ұсынатын, көрсетуден түсетiн кiрiс олардың жиынтық жылдық кiрiсiнен алып тастауға жататын қаржылық қызметтердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 25 тамыздағы
N 816 қаулысымен
бекiтiлген
Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығына қатысушы
заңды тұлғалар ұсынатын, көрсетуден түсетiн кiрiс
олардың жиынтық жылдық кiрiсiнен алып тастауға
жататын қаржылық қызметтердiң
тiзбесi
1. Өз клиентiнiң есебiнен және мүддесiнде (брокер ретiнде) қаржы құралдарымен жасалатын мәмiлелердi жүзеге асыру жөнiндегi қызметтер.
2. Номиналды ұстау қызметтерi.
3. Андеррайтер қызметтерi.
4. Ақпараттық, талдамалық және консультациялық қызметтер.
5. Бағалы қағаздар бойынша баға белгiлеудi үнемi жариялау және ұстап тұру жөнiндегi қызметтер.