О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О Бузубаеве Т.И."
Постановление Правительства Республики Казахстан от 04 сентября 2006 года N 833
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О Бузубаеве Т.И.".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
РАСПОРЯЖЕНИЕ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О Бузубаеве Т.И.
1. Представить Бузубаева Токтасына Искаковича к назначению на должность заместителя Генерального секретаря Организации Договора о коллективной безопасности.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Секретариат Организации Договора о коллективной безопасности о принятом решении.
Президент
Республики Казахстан
Астана, Акорда,    2006
N _

"Т.Ы. Бұзубаев туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі N 833 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Т.Ы. Бұзубаев туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ӨКІМІ Т.Ы. Бұзубаев туралы
1. Тоқтасын Ысқақұлы Бұзубаев Ұжымдық қауіпсiздiк туралы шарт ұйымы Бас хатшысының орынбасары қызметiне тағайындауға ұсынылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгі қабылданған шешiм туралы Ұжымдық қауіпсiздiк туралы шарт ұйымының хатшылығын хабардар етсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi