О некоторых вопросах создания специализированного отдела в Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2006 года N 852
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнение и изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1127 "Некоторые вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г.,  N 42, ст. 536):
структуру Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденную указанным постановлением:
дополнить строкой следующего содержания:
"Специализированный отдел";
2)  (утратил силу - постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 );
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 02 "Финансовая деятельность":
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
в программе 001 "Обеспечение исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "2319728" заменить цифрами "2334641";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "17854955" заменить цифрами "17840042".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными   постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 .
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетiнде мамандандырылған бөлiм құрудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 қыркүйектегі N 852 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтыру мен өзгерiс енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қазандағы N 1127  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 42, 536-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң құрылымында:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Мамандандырылған бөлiм";
2)  (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен)
3) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
02 "Қаржылық қызмет" iшкi функциясында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
001 "Мемлекеттiк бюджеттiң атқарылуын және оның атқарылуын
бақылауды қамтамасыз ету" бағдарламасында:
001 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасындағы "2319728" деген сандар "2334641" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кiшi бағдарламасындағы "17854955" деген сандар "17840042" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің
міндетін атқарушы