О Кунгожинове С.Т., Майкееве Б.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2006 года N 859
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Кунгожинова Саулебека Турсынгалиевича заместителем Командующего внутренними войсками Министерства внутренних дел Республики Казахстан, освободив от этой должности Майкеева Багдата Абдыкадыровича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

С.Т.Күнғожинов, Б.Ә.Майкеев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 қыркүйектегі N 859 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Сәулебек Тұрсынғалиұлы Күнғожинов Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Iшкi әскерлер қолбасшысының орынбасары болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Бағдат Әбдiқадырұлы Майкеев бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi