О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный научный медицинский центр" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2006 года N 967. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2007 года N 237
Сноска.   Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2006 года N 967 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2007 года  N 237 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный медицинский центр" Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем выделения из его состава Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кардиохирургическая клиника" Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - предприятие).
2. Определить органом государственного управления предприятием Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
3. Определить основным предметом деятельности предприятия осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области здравоохранения.
4. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) представить на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан устав предприятия;
2) осуществить государственную регистрацию предприятия в органах юстиции;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством здравоохранения Республики Казахстан обеспечить формирование уставного капитала предприятия согласно разделительному балансу, утвержденному в установленном законодательством порядке.
6. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256):
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 9-75 следующего содержания:
"9-75. Республиканское государственное предприятие "Кардиохирургическая клиника" (на праве хозяйственного ведения) город Астана";

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 967 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.03.28. N 237 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны оның құрамынан Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Кардиохирургиялық клиника" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын (бұдан әрi - кәсiпорын) бөлiп шығару жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Кәсiпорынның мемлекеттiк басқару органы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi болып белгiленсiн.
3. Кәсiпорын қызметiнiң негiзгi мәнi денсаулық сақтау саласындағы өндiрiстiк-шаруашылық қызметтi жүзеге асыру болып белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Кәсiпорынның жарғысын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiне бекiтуге ұсынсын;
2) әдiлет органдарында кәсiпорынды мемлекеттiк тiркеудi жүзеге асырсын;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен бекiтiлген бөлу теңгерiмiне сәйкес кәсiпорынның жарғылық капиталын қалыптастыруды қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 9-75-жолмен толықтырылсын:
"9-75. "Кардиохирургиялық клиника" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны
(шаруашылық жүргiзу құқығындағы)       Астана қаласы";

2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1117 "Вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 529):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства здравоохранения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел 1 "Государственные предприятия" дополнить строкой, порядковый номер 39-2 следующего содержания:
"39-2. Кардиохирургическая клиника".
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2) "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1117  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 41, 529-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң қарауындағы ұйымдар тiзбесiнде:
"Мемлекеттiк кәсiпорындар" деген 1-бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 39-2-жолмен толықтырылсын:
"39-2. Кардиохирургиялық клиника".
7. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі