О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 510
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2006 года N 993
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 510 "О некоторых вопросах реализации пакета акций акционерного общества "Алматы Пауэр Консолидейтед".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 510 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қазандағы N 993 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Алматы Пауер Консолидейтед" акционерлік қоғамы акцияларының пакетін сатудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 510  қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі