Об утверждении Правил ведения единой базы данных добычи и оборота нефти
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2006 года N 1009. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2010 года N 1183
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.11.2010 N 1183 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6-3)  статьи 5 Закона Республики Казахстан от 28 июня 1995 года "О нефти" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ: см.Z100291
1. Утвердить прилагаемые Правила ведения единой базы данных добычи и оборота нефти.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 октября 2006 года N 1009
Правила ведения единой базы данных добычи и оборота нефти 1. Общие положения
1. Правила ведения единой базы данных добычи и оборота нефти разработаны в соответствии с подпунктом 6-3)  статьи 5 Закона Республики Казахстан от 28 июня 1995 года "О нефти" в целях систематизации учета добычи и оборота нефти и определяют порядок ведения единой базы данных добычи и оборота нефти на основе соответствующей информации, представляемой подрядчиками, транспортными предприятиями и потребителями. см.Z100291
2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) диспетчер - юридическое лицо, находящееся в ведении компетентного органа и осуществляющее ведение единой базы данных;
2) компетентный орган - государственный орган, определяемый Правительством Республики Казахстан и действующий от имени Республики Казахстан в осуществлении прав, связанных с заключением и исполнением контрактов на проведение нефтяных операций;
3) нефть - сырая нефть, газовый конденсат и природный газ, а также углеводороды, полученные после очистки сырой нефти, природного газа и обработки, горючих сланцев или смолистых песков;
4) подрядчик - физическое или юридическое лицо, заключившее с компетентным органом контракт на проведение нефтяных операций;
5) покупатель - физическое или юридическое лицо, приобретающее газ для нужд населения, промышленных и теплоэнерговырабатывающих предприятий;
6) поставщик - физическое или юридическое лицо, обладающее ресурсами газа и обеспечивающее поставку газа на внутренний и внешний рынки;
7) потребитель - нефтеперерабатывающие заводы, принимающие нефть для переработки с последующей реализацией продуктов переработки на внутреннем рынке;

Мұнай өндiрудiң және оның айналымының бiртұтас дерекқорын жүргiзу ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қазандағы N 1009 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 қарашадағы N 1183 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.10 N 1183 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Мұнай туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 маусымдағы Заңының  5-бабының 6-3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI: Z100291 қараңыз
1. Қоса берiлiп отырған Мұнай өндiрудiң және оның айналымының бiртұтас дерекқорын жүргiзу ережесi бекiтілсiн.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 20 қазандағы
N 1009 қаулысымен
бекiтiлген
Мұнай өндiрудiң және оның айналымының бiртұтас дерекқорын жүргiзу ережесi 1. Жалпы ережелер
1. Мұнай өндiрудiң және оның айналымының бiртұтас дерекқорын жүргiзу ережесi (бұдан әрi - Ереже) "Мұнай туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 маусымдағы Заңының 5-бабының 6-3) тармақшасына сәйкес мұнай өндiру мен оның айналымын есепке алуды жүйелендiру мақсатында әзiрлендi және мердiгерлер, көлiк кәсiпорындары мен тұтынушылар ұсынатын тиiстi ақпарат негiзiнде мұнай өндiру мен оның айналымының бiртұтас дерекқорын жүргiзу тәртiбiн белгілейдi. Z100291 қараңыз
2. Осы Ережеде мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) диспетчер - құзыреттi органның қарамағындағы және бiртұтас дерекқорды жүргiзудi жүзеге асыратын заңды тұлға;
2) құзыретті орган - Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлейтiн және мұнай операцияларын жүргiзуге арналған келiсiм-шарттарды жасасуға және орындауға байланысты құқықтарды жүзеге асыруда Қазақстан Республикасының атынан әрекет ететiн мемлекеттiк орган;
3) мұнай - шикi мұнай, газ конденсаты және табиғи газ, сондай-ақ шикi мұнай, табиғи газ тазартылғаннан және жанғыш тақтатастарды немесе шайырлы құмдарды өңдегеннен кейiн алынған көмiрсутектер;
4) мердiгер - құзыреттi органмен мұнай операцияларын жүргiзуге арналған келiсiм-шарт жасасқан жеке немесе заңды тұлға;
5) сатып алушы - халықтың, өнеркәсiп пен жылу энергиясын өндiретiн кәсiпорындардың мұқтаждары үшiн газ сатып алатын жеке немесе заңды тұлға;
6) жеткiзушi - газ ресурстарына иелiк ететiн, iшкi және сыртқы нарықтарға газ жеткiзудi қамтамасыз ететiн жеке немесе заңды тұлға;
7) тұтынушы - өңделген өнiмдердi кейiннен сата отырып, мұнайды iшкi нарықта өңдеу үшiн қабылдайтын мұнай өңдеу зауыттары;

8) сторонние организации - физическое или юридическое лицо, приобретающее нефть для ее использования в собственных хозяйственных нуждах;
9) транспортное предприятие - это физическое или юридическое лицо, осуществляющее перевозку нефти.
2. Порядок формирования и систематизации
единой базы данных добычи и оборота нефти
3. Единая база данных добычи и оборота нефти формируется диспетчером на основании информации, представляемой подрядчиками, транспортными предприятиями и потребителями на бумажном и электронном вариантах.
4. Подрядчики ежесуточно, до 04.00 часов астанинского времени суток, следующего за отчетным, представляют диспетчеру информацию по форме согласно приложению 1, 2 к настоящим Правилам.
5. Подрядчики ежемесячно, к восьмому числу месяца, следующего за отчетным, представляют диспетчеру информацию по форме согласно приложению 3, 4 к настоящим Правилам.
6. Транспортные предприятия ежесуточно, до 04.00 часов астанинского времени суток, следующего за отчетным, представляют диспетчеру информацию по форме согласно приложению 5, 6 к настоящим Правилам.
7. Транспортные предприятия ежемесячно, к восьмому числу месяца, следующего за отчетным, предоставляют диспетчеру информацию по форме согласно приложению 7, 8 к настоящим Правилам.
8. Потребители ежесуточно, до 04.00 часов астанинского времени суток, следующего за отчетным, предоставляют диспетчеру информацию по форме согласно приложению 9 к настоящим Правилам.
9. Потребители ежемесячно представляют, к пятому числу месяца, следующего за отчетным, диспетчеру информацию по форме согласно приложению 10 к настоящим Правилам.
10. Диспетчер анализирует представленную информацию по добыче и обороту нефти.
11. По итогам анализа диспетчер систематизирует представленную информацию:
1) по добыче нефти по республике, с разбивкой по областям, с указанием подрядчиков и месторождений;
2) по обороту нефти по республике, с разбивкой по областям, с указанием вида транспорта (магистральный трубопроводный, железнодорожный, морской, автомобильный).
12. Диспетчер систематизированную информацию представляет компетентному органу:
1) ежесуточно до 09.00 часов астанинского времени;
2) ежемесячно: предварительную - к первому числу месяца, следующего за отчетным, окончательную - к десятому числу месяца, следующего за отчетным;
3) годовую: предварительную - к первому января года, следующего за отчетным, окончательную - к четырнадцатому числу января года, следующего за отчетным.
13. Компетентный орган проводит анализ информации, представленной диспетчером, и направляет ее в Правительство Республики Казахстан в следующие сроки:

8) бөгде ұйымдар - мұнайды өз шаруашылық мұқтаждарына пайдалану үшiн сатып алатын жеке немесе заңды тұлға;
9) көлiк кәсiпорны - мұнай тасымалдауды жүзеге асыратын жеке немесе заңды тұлға.
2. Мұнай өндiрудiң және оның айналымының бiртұтас дерекқорын қалыптастыру мен жүйелендiру тәртiбi
3. Мұнай өндiрудiң және оның айналымының бiртұтас дерекқорын мердiгерлер, көлiк кәсiпорындары мен тұтынушылар қағаз және электронды нұсқаларда ұсынатын ақпараттың негiзiнде диспетчер қалыптастырады.
4. Мердiгерлер диспетчерге тәулiк сайын, есептiден кейiнгi тәулiктiң Астана уақытымен сағат 04-00-ге дейiн осы Ережеге 1, 2-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша ақпарат бередi.
5. Мердiгерлер диспетчерге ай сайын, есептiден кейiнгi айдың сегiзiншi күнiне қарай осы Ережеге 3, 4-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша ақпарат бередi.
6. Көлiк кәсiпорындары диспетчерге тәулiк сайын, есептiден кейiнгi тәулiктiң Астана уақытымен сағат 04-00-ге дейiн осы Ережеге 5, 6-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша ақпарат бередi.
7. Көлiк кәсiпорындары диспетчерге ай сайын, есептiден кейiнгi айдың сегізiншi күнiне қарай осы Ережеге 7, 8-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша ақпарат бередi.
8. Тұтынушылар диспетчерге тәулiк сайын, есептiден кейiнгi тәулiктiң Астана уақытымен сағат 04-00-гe дейiн осы Ережеге 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ақпарат бередi.
9. Тұтынушылар диспетчерге ай сайын, есептiден кейiнгi айдың бесiншi күнiне қарай осы Ережеге 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ақпарат бередi.
10. Диспетчер мұнай өндiру мен оның айналымы жөнiнде ұсынылған ақпаратты талдайды.
11. Талдау қорытындылары бойынша диспетчер:
1) мердiгерлер мен кен орындарын көрсетiп, облыстар бойынша бөле отырып, республика бойынша мұнай өндiру жөнiндегi;
2) көлiк түрiн (магистральдық құбыржол, темiр жол, теңiз, автомобиль) көрсетiп, облыстар бойынша бөле отырып, республика бойынша мұнай айналымы жөнiндегi ұсынылған ақпаратты жүйелендiредi.
12. Диспетчер жүйелендiрiлген ақпаратты құзыреттi органға:
1) тәулiк сайын Астана уақытымен сағат 09.00-гe дейiн;
2) ай сайын: алдын ала ақпаратты есептiден кейiнгi айдың бiрiншi күнiне қарай, түпкiлiктi ақпаратты есептiден кейiнгi айдың оныншы күнiне қарай;
3) жылдық: алдын ала ақпаратты есептiден кейiнгi жылдың бiрiншi қаңтарына қарай, түпкілiктi ақпаратты есептiден кейiнгi жылдың қаңтар айының он төртiншi күнiне қарай ұсынады.
13. Құзыреттi орган диспетчер ұсынған ақпаратқа талдау жүргiзедi және оны Қазақстан Республикасының Үкiметiне мынадай мерзiмде жiбередi:

1) полугодовую - к пятнадцатому июля соответствующего года;
2) годовую - к пятнадцатому числу января года, следующего за отчетным.
Приложение 1
к Правилам ведения единой базы
данных добычи и оборота нефти
Ежесуточная информация по добыче нефти и газового конденсата
_______________________________
(наименование подрядчика)
на "___" ___________ 200_ г.
Да-
та
Мес-
то-
рож-
де-
ние
Добыча нефти, т.
Количест-
во нефти
сданной
потреби-
телям,
транс-
портным
предприя-
тиям, т.
Оста-
ток
неф-
ти,
т.
Прос-
той
сква-
жин
По-
те-
ри, т.
Рас-
ходы
на
соб-
ст-
вен-
ные
нуж-
ды,
т.
При-
меча-
ние
всего
в т.ч.
газового
конденсата
су-
точ-
ная
с
на-
чала
ме-
сяца
су-
точ-
ная
с
на-
чала
ме-
сяца
су-
точ-
ная
с
на-
чала
ме-
сяца
Ответственный исполнитель _________________ Ф.И.О.
Приложение 2
к Правилам ведения единой базы
данных добычи и оборота нефти
Ежесуточная информация по добыче газа
_______________________________
(наименование подрядчика)
на "___" ___________ 200_ г.
Да-
та
Наз-
вание
мес-
то-
рож-
дения
Всего, тыс.куб.м.
В том числе природный
газ, тыс.куб.м.
ме-
сяч-
ный
план
суточная
с начала
месяца
суточная
с начала
месяца
план
факт
план
факт
факт
план
факт
план
Ответственный исполнитель _________________ Ф.И.О.
Приложение 3
к Правилам ведения единой базы
данных добычи и оборота нефти
Ежемесячная информация по движению нефти и
газового конденсата
_______________________________________________
(наименование подрядчика)
на "___" ___________ 200_ г.
за
месяц
с
начала
года
1.
Остаток нефти на начало месяца, т.
2.
Добыча нефти, всего, т.
3.
в т.ч. газовый конденсат, т.
4.
Посторонние ресурсы (купленные), т.
5.

1) жарты жылдық ақпаратты тиiстi жылдың он бесiншi шiлдесiне қарай;
2) жылдық ақпаратты: есептiден кейiнгi жылдың қаңтар айының он бесiншi күнiне қарай жiбередi.
Мұнай өндірудің және оның айналымының
біртұтас дерекқорын жүргізу ережесіне
1-қосымша
Мұнай мен газ конденсатын өндіру жөніндегі тәулік
сайынғы ақпарат
___________________________________
(мердігердің атауы)
200 ___ жылғы "___" ____________________
Күні
Кен орнының атауы
Мұнай өндіру, т.
Тұтынушыларға, көлік кәсіпорындарына тапсырылған мұнайдың мөлшері, т.
Мұнай қалдығы, т.
Ұңғымалардың тоқтап тұруы
Шығындар, т.
Өз мұқтаждарына жұмсалған шығыстар, т.
Ескертпе
барлығы
оның ішінде газ конденсаты
тәуліктік
ай басынан бастап
тәуліктік
ай басынан бастап
тәуліктік
ай басынан бастап
Жауапты орындаушы ___________________________ Т.А.Ә.
Мұнай өндірудің және оның айналымының
біртұтас дерекқорын жүргізу ережесіне
2-қосымша
Газ өндіру жөніндегі тәулік сайынғы ақпарат
___________________________________
(мердігердің атауы)
200 ___ жылғы "___" ____________________
Күні
Кен орнының атауы
Барлығы, мың текше м.
оның ішінде табиғи газ, мың текше м.
айлық жоспар
тәуліктік
ай басынан бастап
тәуліктік
ай басынан бастап
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
Жауапты орындаушы ________________________ Т.А.Ә.
Мұнай өндірудің және оның айналымының
біртұтас дерекқорын жүргізу ережесіне
3-қосымша
Мұнай мен газ конденсатының қозғалысы жөніндегі
ай сайынғы ақпарат
___________________________________
(мердігердің атауы)
200 ___ жылғы "___" ____________________
Р/с
бір ай ішінде
жыл басынан бері
1.
Ай басындағы мұнай қалдығы, т.
2.
Мұнай өндіру, т. барлығы
3.
соның ішінде газ конденсаты, т.
4.
Бөгде ресурстар (сатып алынған), т.
5.

(стр. 1 + стр. 4),
тыс.м.куб.
6.
Расход на собственные
нужды, всего, тыс.м.куб.
7.
в т.ч. обратная закачка
газа, тыс.м.куб.
8.
Потери, тыс.м.куб.
9.
Сожжено, тыс.м.куб.
10.
Сдано газа транспортному
предприятию, тыс.м.куб.
11.
Поставка, всего, тыс.м.куб.
(стр. 13 + стр. 15)
12.
Внутренний рынок, всего,
тыс.м.куб.
13.
Внешний рынок, всего,
тыс.м.куб.
Ответственный исполнитель _________________ Ф.И.О.
Приложение 5
к Правилам ведения единой базы
данных добычи и оборота нефти
Ежесуточная информация о транспортировке нефти
и газового конденсата
_______________________________________________
(наименование транспортного предприятия)
на "___" ___________ 200_ г.
Вид
тран-
спор-
тиров-
ки
Кол-во нефти,
транспортируемой на
внутренний рынок, т.
Кол-во нефти,
транспортируемой на
внешний рынок, т.
пот-
ре-
би-
тель
с
ука-
за-
нием
мар-
шру-
та
суточный
ме-
сяч-
ный
план
с
на-
ча-
ла
ме-
ся-
ца
факт
мар-
шрут
суточный
ме-
сяч-
ный
план
с
на-
чала
ме-
сяца
факт
план
факт
план
факт
продолжение таблицы
Кол-во
импортируемой нефти,т.
при-
меча-
ние
мар-
шрут
суточный
ме-
сяч-
ный
план
С
нача-
ла
меся-
ца
факт
план
факт
Ответственный исполнитель _________________ Ф.И.О.
Приложение 6
к Правилам ведения единой базы
данных добычи и оборота нефти
Ежесуточная информация о транспортировке газа
_______________________________________________
(наименование транспортного предприятия)
на "___" ___________ 200_ г.
Вид
транс-
порти-
ровки
Кол-во газа,
транспортируемого
на внутренний рынок,
тыс.куб.м.
Кол-во газа,
транспортируемого на
внешний рынок,
тыс.куб.м
поку-
патель
с ука-
занием
марш-
рута
суточный
с
начала
месяца
факт
мар-
шрут
с
указа-
нием
поку-
па-
теля
суточный
с
нача-
ла
меся-
ца
факт
план
факт
план
факт
продолжение таблицы
Кол-во импортируемого газа, тыс.куб.м.
приме-
чание
маршрут с
указанием
поставщика
суточный
с начала
месяца
факт
план
факт
Ответственный исполнитель _________________ Ф.И.О.
Приложение 7
к Правилам ведения единой базы
данных добычи и оборота нефти
Ежемесячная информация о транспортировке нефти
и газового конденсата
_______________________________________________
(наименование транспортного предприятия)
на "___" ___________ 200_ г.
Под-
ряд-
чик
Вид
тран-
спор-
ти-
ровки
Оста-
ток
нефти
на
нача-
ло
меся-
ца,
т.
Прием
нефти,
т.
Кол-во нефти,
транспортируемой
на внутренний
рынок, т.
Кол-во нефти,
транспор-
тируемой на
внешний
рынок, т.
за
ме-
сяц
с
на-
ча-
ла
го-
да
потре-
битель
с ука-
занием
марш-
рута
за
ме-
сяц
с
нача-
ла
года
мар-
шрут
за
ме-
сяц
с
нача-
ла
года
продолжение таблицы
Кол-во
импортируемой
нефти, т.
Поте-
ри при
транс-
порти-
ровке,
т.
Оста-
ток
нефти
на
конец
меся-
ца,
т.
мар-
шрут
за
месяц
с
нача-
ла
года
Ответственный исполнитель _________________ Ф.И.О.
Приложение 8
к Правилам ведения единой базы
данных добычи и оборота нефти
Ежемесячная информация о транспортировке газа
_______________________________________________
(наименование транспортного предприятия)
на "___" ___________ 200_ г.
Под-
ряд-
чик/
постав-
щик
Вид
транс-
порти-
ровки
Прием
газа,
тыс.куб.м.
Кол-во газа,
транспортируемой
на внутренний рынок,
тыс.куб.м.
за
месяц
с
начала
года
по
облас-
тям с
указа-
нием
конеч-
ного
покупа-
теля
за
месяц
с
начала
года
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
факт
продолжение таблицы
Кол-во газа,
транспортируемой
на внешний рынок,
тыс.куб.м.
Международный
транзит
мар-
шрут
за
месяц
с
нача-
ла
года
маршрут
с
указа-
нием
страны
проис-
хожде-
ния
за
месяц
с
начала
года
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
п
л
а
н
ф
а
к
т
Ответственный исполнитель _________________ Ф.И.О.
Приложение 9
к Правилам ведения единой базы
данных добычи и оборота нефти
Ежесуточная информация по приему нефти и
газового конденсата потребителем
______________________________________________
(наименование потребителя)
на "___" ___________ 200_ г.
Поступ-
ление
нефти,
всего, т.
В том числе
Оста-
ток
нефти
на
начало
месяца,
т.
ж/д
а/транс-
порт
магис-
траль-
ный
трубо-
провод
за
сут-
ки
с
нача-
ла
меся-
ца
за
сут-
ки
с
нача-
ла
меся-
ца
за
сут-
ки
с
нача-
ла
меся-
ца
за
сут-
ки
с
нача-
ла
меся-
ца
продолжение таблицы
Объем
перера-
ботанной
нефти,
т.
Остаток
нефти на
текущие
сутки,
т.
Приме-
чание
за
сут-
ки
с
нача-
ла
меся-
ца
Ответственный исполнитель _________________ Ф.И.О.
Приложение 10
к Правилам ведения единой базы
данных добычи и оборота нефти
Ежемесячная информация по приему нефти и
газового конденсата потребителем
_______________________________________________
(наименование потребителя)
на "___" ___________ 200_ г.
Под-
ряд-
чик
Поступление
нефти,
всего, т
В том числе, т
ж/д
а/транспорт
магистраль-
ный
трубопровод
за
ме-
сяц
с
нача-
ла
года
за
ме-
сяц
с
нача-
ла
года
за
ме-
сяц
с
нача-
ла
года
за
ме-
сяц
с
нача-
ла
года
продолжение таблицы
Остаток
нефти
на
начало
месяца,
т.
Объем
перера-
ботанной
нефти,т.
Оста-
ток
нефти
на
конец
месяца,
т.
Приме-
чание
за
ме-
сяц
с
на-
ча-
ла
года
Ответственный исполнитель _________________ Ф.И.О.

барлығы ай басында (1-жол + 4-жол), мың текше м.
6.
Өз мұқтаждарына жұмсалған шығыстар, барлығы мың текше м.
7.
соның ішінде газды кері айдау, мың текше м.
8.
Шығындар, мың текше м.
9.
Жағылғаны, мың текше м.
10.
Көлік кәсіпорнына тапсырылған газ, мың текше м.
11.
Жеткізілім, барлығы, мың текше м. (13-жол + 15-жол)
12.
Ішкі нарық, барлығы, мың текше м.
13.
Сыртқы нарық, барлығы, мың текше м.
Жауапты орындаушы ____________________ Т.А.Ә.
Мұнай өндірудің және оның айналымының
біртұтас дерекқорын жүргізу ережесіне
5-қосымша
Мұнай мен газ конденсатын тасымалдау туралы тәулік
сайынғы ақпарат
___________________________________
(көлік кәсіпорнының атауы)
200 ___ жылғы "___" ____________________
Тасымалдау түрі
Ішкі нарыққа тасымалданатын мұнайдың мөлшері, т
Сыртқы нарыққа тасымалданатын мұнайдың мөлшері, т.
бағыты көрсетілген тұтынушы
тәуліктік
айлық жоспар
ай басынан бастап факт
бағыты
тәуліктік
айлық жоспар
ай басынан бастап факт
жоспар
факт
жоспар
факт
кестенің жалғасы
Импортталатын мұнайдың мөлшері, т.
Ескертпе
бағыты
тәуліктік
айлық жоспар
ай басынан бастап факт
жоспар
нақты
Жауапты орындаушы _______________________ Т.А.Ә.
Мұнай өндірудің және оның айналымының
біртұтас дерекқорын жүргізу ережесіне
6-қосымша
Газ тасымалдау туралы тәулік сайынғы ақпарат
___________________________________
(көлік кәсіпорнының атауы)
200 ___ жылғы "___" ____________________
Тасымалдау түрі
Ішкі нарыққа тасымалданатын газдың мөлшері, мың текше м.
Сыртқы нарыққа тасымалданатын газдың мөлшері, мың текше м.
бағыты көрсетілген сатып алушы
тәуліктік
ай басынан бастап факт
бағыты көрсетілген сатып алушы
тәуліктік
ай басынан бастап факт
жоспар
нақты
жоспар
факт
кестенің жалғасы
Импортталатын газдың мөлшері, мың текше м.
Ескертпе
бағыты көрсетілген жеткізуші
тәуліктік
ай басынан бастап факт
жоспар
нақты
Жауапты орындаушы ______________________ Т.А.Ә.
Мұнай өндірудің және оның айналымының
біртұтас дерекқорын жүргізу ережесіне
7-қосымша
Мұнай мен газ конденсатын тасымалдау туралы ай сайынғы ақпарат
___________________________________
(көлік кәсіпорнының атауы)
200 ___ жылғы "___" ____________________
Мердігер
Тасымалдау түрі
Айдың басындағы мұнай қалдығы, т.
Мұнайды қабылдау, т.
Ішкі нарыққа тасымалданатын мұнайдың мөлшері, т.
Сыртқы нарыққа тасымалданатын мұнайдың мөлшері, т.
бір ай ішінде
жыл басынан бері
бағыты көрсетілген тұтынушы
бір ай ішінде
жыл басынан бері
бағыты
бір ай ішінде
жыл басынан бері
кестенің жалғасы
Импортталатын мұнайдың мөлшері, т.
Тасымалдау кезіндегі шығындар, т.
Айдың соңындағы мұнай қалдығы,
т.
бағыты
бір ай ішінде
жыл басынан бері
Жауапты орындаушы _______________________ Т.А.Ә.
Мұнай өндірудің және оның айналымының
біртұтас дерекқорын жүргізу ережесіне
8-қосымша
Газ тасымалдау туралы ай сайынғы ақпарат
___________________________________
(көлік кәсіпорнының атауы)
200 ___ жылғы "___" ____________________
Мердігер/ жеткізуші
Тасымалдау түрі
Газ қабылдау, мың текше м.
Сыртқы нарыққа тасымалданатын газдың мөлшері, мың текше м.
бір ай ішінде
жыл басынан бері
түпкі сатып алушысы көрсетілген облыстар бойынша
бір ай ішінде
жыл басынан бері
ж
о
с
п
а
р
ф
а
к
т
ж
о
с
п
а
р
ф
а
к
т
ж
о
с
п
а
р
ф
а
к
т
ж
о
с
п
а
р
факт
кестенің жалғасы
Сыртқы нарыққа тасымалданатын газдың мөлшері, мың текше м.
Халықаралық
транзит
бағыты
бір ай ішінде
жыл басынан бері
шығарылған елі көрсетілген бағыты
бір ай ішінде
жыл басынан бері
ж
о
с
п
а
р
ф
а
к
т
ж
о
с
п
а
р
ф
а
к
т
ж
о
с
п
а
р
ф
а
к
т
ж
о
с
п
а
р
ф
а
к
т
Жауапты орындаушы _________________ Т.А.Ә.
Мұнай өндірудің және оның айналымының
біртұтас дерекқорын жүргізу ережесіне
9-қосымша
Тұтынушының мұнай мен газ конденсатын қабылдау жөніндегі тәулік сайынғы ақпарат
___________________________________
(тұтынушының атауы)
200 ___ жылғы "___" ____________________
Мұнайдың түсуі, барлығы, т.
Оның ішінде, т.
Айдың басындағы мұнайдың қалдығы, т.
т/ж
а/көлік
магистральдық құбыржол
бір тәулік ішінде
айдың басынан бері
бір тәулік ішінде
айдың басынан бері
бір тәулік ішінде
айдың басынан бері
бір тәулік ішінде
айдың басынан бері
кестенің жалғасы
Қайта өңделген мұнайдың мөлшері, т.
Айдың соңындағы мұнайдың қалдығы, т.
Ескертпе
бір тәулік ішінде
айдың басынан бері
Жауапты орындаушы _________________________ Т.А.Ә.
Мұнай өндірудің және оның айналымының
біртұтас дерекқорын жүргізу ережесіне
10-қосымша
Тұтынушының мұнай мен газ конденсатын қабылдауы жөніндегі ай сайынғы ақпарат
___________________________________
(тұтынушының атауы)
200 ___ жылғы "___" ____________________
Мердігер
Мұнайдың түсуі, барлығы, т
оның ішінде, т
т/ж
а/көлік
магистральдық құбыржол
бір ай ішінде
жыл басынан бері
бір ай ішінде
жыл басынан бері
бір ай ішінде
жыл басынан бері
бір ай ішінде
жыл басынан бері
кестенің жалғасы
Айдың басындағы мұнайдың қалдығы, т.
Қайта өңделген мұнайдың мөлшері, т.
Айдың соңындағы мұнайдың қалдығы, т.
Ескертпе
бір ай ішінде
жыл басынан бері
Жауапты орындаушы ___________________ Т.А.Ә.