О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Королевстве Нидерландов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2006 года N 1092
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Королевстве Нидерландов".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан
в Королевстве Нидерландов
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Королевством Нидерландов ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Королевстве  Нидерландов путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Королевстве Нидерландов.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігіндегі Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 қарашадағы N 1092 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігіндегі Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігіндегі Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігімен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігіндегі Елшілігі етіп қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігіндегі Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті