О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2006 года N 1106
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
в  приложении 4  к указанному постановлению:
в графе "На развитие племенного животноводства":
в строке, порядковый номер 1, цифры "527372" заменить цифрами "497089";
в строке, порядковый номер 2, цифры "46366" заменить цифрами "33517";
в строке, порядковый номер 3, цифры "215109" заменить цифрами "232423";
в строке, порядковый номер 14, цифры "197891" заменить цифрами "223709";
в графе "На субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства":
в строке, порядковый номер 1, цифры "70500" заменить цифрами "28200";
в строке, порядковый номер 3, цифры "421000" заменить цифрами "441000";
в строке, порядковый номер 8, цифры "142900" заменить цифрами "165200".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қарашадағы N 1106 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай
өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға" деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолда "527372" деген сандар"497089" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда "46366" деген сандар "33517" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда "215109" деген сандар "232423" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолда "197891" деген сандар "223709" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға" деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолда "70500" деген сандар "28200" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда "421000" деген сандар "441000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолда "142900" деген сандар "165200" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі