О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 и от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2006 года N 1107
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в подфункции 01 "Социальное обеспечение":
по администратору 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в программе 004 "Специальные государственные пособия":
в подпрограмме 104 "Вдовы воинов, погибших в ВОВ" цифры "116 114" заменить цифрами "121 114";
в подпрограмме 105 "Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ" цифры "338 581" заменить цифрами "358 581";
в подпрограмме 108 "Труженики тыла в годы Великой Отечественной войны" цифры "3 087 000" заменить цифрами "3 287 000";
в подпрограмме 110 "Инвалиды I и II групп" цифры "5 024 628" заменить цифрами "5 019 628";
в подпрограмме 113 "Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алка", "Кумис алка" или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" цифры "5 634 441" заменить цифрами "5 434 441";
в подпрограмме 114 "Многодетные семьи, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей" цифры "8 549 996" заменить цифрами "8 529 996";
в подфункции 02 "Социальная помощь":
в программе 007 "Государственные пособия семьям, имеющим детей":
в подпрограмме 100 "Единовременные государственные пособия в связи с рождением ребенка" цифры "4 321 800" заменить цифрами "4 371 800";
в подпрограмме 101 "Государственные пособия по уходу за ребенком до одного года" цифры "6 339 665" заменить цифрами "6 289 665";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год":
в  приложении 130  к указанному постановлению:
пункт 2 после слова "полигоне";" дополнить словами "статьи 12, 16 Закона Республики Казахстан от 16 июня 1997 года "О государственных социальных пособиях по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан";";
в  приложении 145  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 слова "10 марта 2005 года N 2-121/05" заменить словами "25 января 2006 года N 2-33/06".

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 және 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулыларына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қарашадағы N 1107 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
01 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" iшкi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
004 "Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар" бағдарламасында:
104 "ҰОС қаза болған жауынгерлердiң жесiрлерi" кiшi бағдарламасындағы "116 114" деген сандар "121 114" деген сандармен ауыстырылсын;
105 "Қайтыс болған ҰОС мүгедектерiнiң әйелдерi (күйеулерi)" кiшi бағдарламасындағы "338 581" деген сандар "358 581" деген сандармен ауыстырылсын;
108 "Ұлы отан соғысы жылдарындағы тыл еңбекшiлерi" кiшi бағдарламасындағы "3 087 000" деген сандар "3 287 000" деген сандармен ауыстырылсын;
110 "I және II топтағы мүгедектер" кiшi бағдарламасындағы "5 024 628" деген сандар "5 019 628" деген сандармен ауыстырылсын;
113 "Алтын алқа", "Күмiс алқа" белгiлерiмен марапатталған немесе бұрын "Батыр-ана" атағын алған және "Ана даңқы" орденiмен марапатталған көп балалы аналар" кiшi бағдарламасындағы "5 634 441" деген сандар "5 434 441" деген сандармен ауыстырылсын;
114 "Төрт немесе одан да көп бiрге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы отбасылар" кiшi бағдарламасындағы "8 549 996" деген сандар "8 529 996" деген сандармен ауыстырылсын;
02 "Әлеуметтiк көмек" iшкi функциясында:
007 "Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар" бағдарламасында:
100 "Бала тууға байланысты бiржолғы мемлекеттiк жәрдемақылар" кiшi бағдарламасындағы "4 321 800" деген сандар "4 371 800" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Бiр жасқа дейiнгi баланы күту yшiн төленетiн мемлекеттiк жәрдемақылар" кiшi бағдарламасындағы "6 339 665" деген сандар "6 289 665" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысында
көрсетiлген қаулыға 130-қосымшада:
2-тармақ "13-бабы;" деген сөздерден кейiн "Қазақстан Республикасында мүгедектiгi бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берiлетiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 маусымдағы Заңының 12, 16-баптары;" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға  145-қосымшада :
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "2005 жылғы 10 наурыздағы
N 2-121/05" деген сөздер "2006 жылғы 25 қаңтардағы N 2-33/06" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі